Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Kiekvieną vakarą, iš karto po žinių, anykštėnė Onutė įsijungdavo siaubo filmus, kad šiek tiek nusiramintų ir ramiau užmigtų.

Komentaras

Alio:„Kur dingo šiukšlių dėžės J. Biliūno gatvėje, kurios buvo pastatytos prie senų suoliukų???
Suolus pakeitėt, gal ir šiukšlių dėžes prie jų pastatykit."

Skaityti komentarus (2)

Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmuose pagreitinto proceso tvarka išnagrinėta baudžiamoji byla, kurioje 32 metų Anykščių rajono gyventojas M. M. pripažintas kaltu dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo savo šeimos nariui bei transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam.

 Ikiteisminį tyrimą šioje byloje per 5 dienas atliko Anykščių rajono policijos komisariato pareigūnai, o tyrimui vadovavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikė Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Arvydas Miečius.

Į teisiamųjų suolą M. M. pateko dėl gegužės 2-osios įvykių. Tos dienos pavakarę į namus grįžęs girtas M. M. ketino dar kažkur išvažiuoti automobiliu. Tai pamatęs tėvas paėmė iš jo raktelius, kad sūnus neblaivus nevairuotų. Įpykęs M. M. kumščiu smogė tėvui į veidą, sėdo ant mopedo ir išvažiavo.

Nuo sūnaus nukentėjęs vyras iškvietė policijos pareigūnus. Šiems atvažiavus ir aiškinantis įvykio aplinkybes, mopedu parvažiavo M. M. Pareigūnams patikrinus jo blaivumą, vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (1,92 promilės). Todėl buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ne tik dėl nežymaus sveikatos sutrikdymo, bet ir vairavimo esant neblaiviam.

Kadangi M. M. savo kaltę visiškai pripažino, o nusikalstamos veikos padarymo aplinkybės yra aiškios, prokuroras A. Miečius kreipėsi į Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmus, prašydamas bylą išnagrinėti pagreitinto proceso tvarka.

Gegužės 11 dieną teismas paskelbė M. M. apkaltinamąjį nuosprendį. Jam skirta 1 tūkst. 400 eurų dydžio bauda, viešieji darbai 4 mėnesių laikotarpiui (dirbant po 20 valandų per mėnesį). Anykštėnui taip pat uždrausta 1 metus vairuoti kelių transporto priemones bei konfiskuotas jam priklausantis mopedas, kuriuo jis neblaivus važinėjo.

Generalinės prokuratūros inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Daugiau

    Nuoroda

    Tokiu šeimos narių kurie neleistų vairuoti saviems išgerusiems būtų mažiau naimiu alia tada išprotėję ir smurtauja kaip seniau tai vienas pervažiavo savo žmona

    Prieš mėnesį