Būkite su „Anykšta“ ir antrąjį 2021-ųjų metų pusmetį!

Orai

Koks Jums būtų tinkamiausias laikas (valanda) kultūriniams renginiams vasaros sezono metu?

Dienos anekdotas

Kiekvieną vakarą, iš karto po žinių, anykštėnė Onutė įsijungdavo siaubo filmus, kad šiek tiek nusiramintų ir ramiau užmigtų.

Komentaras

Alio:„Kur dingo šiukšlių dėžės J. Biliūno gatvėje, kurios buvo pastatytos prie senų suoliukų???
Suolus pakeitėt, gal ir šiukšlių dėžes prie jų pastatykit."

Skaityti komentarus (2)

Šį savaitgalį kviečiame padiskutuoti, kokių naujų projektų iš Anykščių rajono savivaldybės tikitės Anykščių rajono miesteliuose bei kaimuose.
Šią temą "Anykštos" feisbuke paplėtoti pasiūlė skaitytojas. „Ar Anykščių rajono miesteliuose bei kaimuose gyvena kažkuo prastesni žmonės ir jiems užteks vėjo jėgainių ar panašaus šlamšto? Man šita situacija primena vieną pasaką, kur vienam atitenka šaknelės, o kitam viršunėlės", - pastebėjo skaitytojas.
Jūsų komentarus išspausdinsime antradienio laikraštyje "Anykšta".

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Debeikiečiai

  Nuoroda

  Prie kolchozo Debeikiuose buvo patys didžiausi ir gražiausi kultūros namai rajone. Dabar jie uždaryti, stovi tušti ir greit virs griuvėsiais. Kultūros darbuotojų nebėra. Dar gerai, kad mokykla ir biblioteka tebeveikia, o tai būtume visiški tamsuoliai. Jau girdis kalbos apie kultūros namų uždarymą kituose kaimuose. Turėtų būti priešingai- steigti naujus kultūros židinius, atidarinėt kultūros namus, bibliotekas, įdarbinti žmones. Kažkodėl daroma priešingai.

  Prieš mėnesį
 • Išvada

  atsakymas į: Debeikiečiai Nuoroda

  siūloma tamstą įdarbinti į Debeikius ir organizuoti kultūrines, bet ne ''bambalines' paslaugas kaimo gyventojams, su sąlyga, kad bus veiklos su dalyviais ir žiūrovais, o ne su bezdančiu ''kulturnamio specialistu''. Ar apsiimate?

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Ką iš politinių lavonų ,gali tikėtis tauta ?? Skurdo ir kainų didėjimo , mokesčių

  Prieš mėnesį
 • Iso

  atsakymas į: Kolonija Nuoroda

  Paksas dar skraido. Kokiu dar politinių lavonų žinote?

  Prieš mėnesį
 • Jadze iš Svedasu

  Nuoroda

  Rajkia kad rajona valdžia reguliariai bent kartu par mėnasi atvažiatu in seniunijas ir pa kaimus pavažinetu, susztiktu akis akin su paprastais žmanėm. Tadu žinatu visas bėdas ir prablemas. Je kai atvažiuoja prieš rinkimus kartu par keturius ar penkis metus, tai ku gali žinot ir ku gali padet žmanėm? Da rajona valdžia kaip ir seniunai neturi pakankamai pinigu keliu priežiurai, gatviu asfaltavimui, kitiem dalykam. Jei Vilniaus valdžia sėdi unt pinigu maiša ir neduoda rajonam, tai ku rajonas gali duot kaima vietovėm? Užtat Lietuvoj vieni kaiop ponai gyvena, kiti kaip ubagai. Je ministre Armanaite jau kosmosan ruošia lietuvius skrist, žada milijonus astranautu parengymui. Je man svarbu kad pilvan ku turėč unsdėt, a ne kosmosan skryst.

  Prieš mėnesį
 • o

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Tai kokia čia kalba parašytas komentaras? Tiek klaidų, kad neįmanoma suprast nieko.

  Prieš mėnesį
 • Kaimynei

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Abortų darytojai parūpo kaimas? Tai važiuok į kokį nors kaimą iš miesto ir kelk žemės ūkį.

  Prieš mėnesį
 • Kaimynei

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Abortų darytojai parūpo kaimas? Tai važiuok į kokį nors kaimą iš miesto ir kelk žemės ūkį.

  Prieš mėnesį
 • Jis toks

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  Kas norit pamatyt valdžios žmones, tai jie iš kabineto išeina kai reikia pavalgyti ar išsiruošia į namus. Koalicija gelžbetoninė- žmonių nuomonių nereikia.

  Prieš mėnesį
 • Branius

  atsakymas į: Jadze iš Svedasu Nuoroda

  nu tu Jadzyt gal dar ir žadėtą komunzimą pasiilgai, kai laikraščiai rašė kad visi lygūs ir kožna melžėja gali šalį valdyt. Tik kad kalchozi vizus uždarį laikydavo ir darba už dyka varydavo, o krautuvės nieko nebūdavo tai jau pamiršat - dabar dyki sedėdami dabar pilvan kruopų košį kraunat, e už kelis eurus ne ik interneti vartaliojiesi, bet ir alų geri.

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau