Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

 

Atlaisvinus karantino suvaržymus, pramogautojai pajudėjo po Lietuvą. Šį savaitgalį norintys apsistoti Anykščiuose turės kaip reikiant pavargti. Per viešbučių rezervavimo sistemą „Booking“ penktadienį 11 valandą užsisakyti šeštadieniui nakvynę SPA Vilnius Anykščiai nebebuvo įmanoma, o „Nykščio namų“ viešbutyje buvo likęs vienintelis laisvas numeris. Šis „Nykščio namų“ kambarys apskritai buvo paskutinis likęs nakvynės variantas Anykščiusoe ir apylinkėse, jeigu ieškai kambario, esančio ne toliau kaip 5 km. nuo miesto centro.

Tiesa, Burbiškio dvare ir keliose kaimo turizmo sodybose laisvų numerių savaitgaliui buvo. Ateinančios savaitės darbo dienomis nakvynės pasirinkimas Anykščiuose išliko gana platus - nuo privačiai nuomojamų butų iki geriausių SPA numerių.

 

„Nykščio namų“ direktorė Daiva Indriūnienė „Anykštai“ sakė, jog jos vadovaujamas viešbutis užsakomas jau ir gana toli į priekį, o birželio 17-ąją prasidės ir pirmoji šį sezoną sportininkų stovykla.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Smagu

    Nuoroda

    Jau braziliškos atmainos privešta. Išmarins Anykštėnus ekskursantai...

    Prieš mėnesį