Orai

Ar esate gėręs raminamuosius vaistus?

Dienos anekdotas

Sėdi senelis ir kalbasi su žmogumi:
- Na tas jaunimas dabar ir rengiasi. Nesuprasi, kas šis vaikas, ar mergaitė, ar berniukas?
O tas žmogus ir atsako:
- Tai mano duktė!
- Aaa, nežinojau, kad jūs jos tėvas.
- Ne, aš jos motina.

Komentaras

Jeigu:„medicinoj ruošiamos pertvarkos, tai gal ramybėj bus paliktos mokyklos ir kultūros namai. Ar viskam jau ateis paskutinioji ir lemiamoji valanda? Gal Lietuvoj po migrantų krizės ir koronos pandemijos nebėra kuo daugiau užsiimti, tik viską reorganizuoti žmonių nelabui."

Komentuoti

Anykščių bandymus tapti UNESCO kūrybinių miesto tinklo nariais lydėjo kuriozai. Anykščių rajono savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir komunikacijos skyriaus vedėja Audronė Pajarskienė rajono Kultūros tarybai aiškino, kad dėl to, jog mūsų miestas negali jungtis prie projekto, kalta UNESCO, nes pakeitė reikalavimus paraiškoms.
Anykščių meras Sigutis Obelevičius, vedėjos suklaidintas, UNESCO sprendimą vadino „šlykščiu“. Bet galų gale paaiškėjo, kad UNESCO atstovybei buvo nusiųsta tik sena, prieš ketverius metus pildyta paraiška, o darbo grupė, kuri turėjo rengti naują paraišką, net nebuvo sudaryta.

 

Kęstutis TUBIS, nepartinis rajono tarybos narys, buvęs Anykščių rajono meras:
„Mes šaukiame, kad esame ypatingas miestas, ypatingas rajonas. Kurortas! Čia net nėra bandymo daryti, o paprasčiausias nedarymas. Kas dėl to kaltas? Žinoma, kad ne mes! UNESCO kalta. Jei nori laimėti milijoną, reikia bent loterijos bilietą nusipirkti. Kiek suprantu, tas bilietas šį kartą nusipirktas nebuvo. Galėjo būti sudaryta ne darbo grupė, o mero pasirašytas raštiškas įpareigojimas paskirti atsakingą asmenį. Žodiniai įpareigojimai netinka, turėtų būti formalizuota. Aišku, kad ar yra jo potvarkis, ar nėra, turėjo susižiūrėti pats meras arba administracijos vadovai.“

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • a tai dar

  Nuoroda

  nepasodino už afioras ?

  Prieš mėnesį
 • Kolonija

  Nuoroda

  Tai botanikas mergas birbino?? Ar ne ??

  Prieš mėnesį