Viešintų ir Andrioniškio seniūnijose įrengti nauji informaciniai stendai. Juose pažymėtos lankytinos vietos, o Andrioniškyje įrengtame stende lankytojai randa ir pėsčiųjų maršrutą „Žirgo keliu”.

Viešintų ir Andrioniškio seniūnijose įrengti nauji informaciniai stendai. Juose pažymėtos lankytinos vietos, o Andrioniškyje įrengtame stende lankytojai randa ir pėsčiųjų maršrutą „Žirgo keliu”.

Birželio 22 dieną, pirmadienį, Anykščių rajono savivaldybėje vyko Anykščių miesto autobusų stoties teritorijos sutvarkymo projekto pristatymas.
Į pristatymą, kuris surengtas 16...
Prasidėjus vasaros pramogų sezonui, ugniagesiai gelbėtojai nori priminti gyventojams, kaip svarbu atsakingai elgtis prie vandens. Praėjusią vasarą ugniagesiai iš įvairių...
Anykščių beisbolo klubas "Vingis“ U12 Lietuvos čempionate užėmė trečiąją vietą.
"Utenoje sužaidėme pusfinalio rungtynes prieš Kauno sporto mokykla GAJA, kuriose teko...
© Anykšta, tel/faksas (8 381) 5 94 58, reklamos skyrius +370 686 33036, el. paštas anyksta@anyksta.lt
Portalas www.anyksta.lt talpinamas UAB „Interneto vizija“ serveryje
Eilinis pinigų praplovimas, o naudos kažin kiek..
Eilinis pinigų praplovimas, o naudos kažin kiek..
Tokį stendų subūdavojo, o elektros apšvietimui neprivedė. Tai ką ten rudenį bepamatys žmonės, kai diena sutrumpės?
Nebent seniūnas su liktarnu pašvies, kad nebūtų taip liūdna…
Naktį sėdek namie,ko ten vaikštai po kaimeli, bambalius iš šiukslinyku renki?
vaikeliūk, ne dėl manys sakau, o dėl ainačių ciūglias turistų iš mistą ir net iš taliau. Visokių būna – va nesenai ir medžioklių suvejimas ir alaus virėjų ir nuogais pilvais žiemų vaikštančių.
Taigi, ne ubagai mestelį valdą, kad be elektros pašvetimą daro tokių atvirų knygų skaityt.