Ką manote apie dabartinės Anykščių rajono valdžios komandos darbo pradžią? Kiek balų jai skirtumėt?

Dienos anekdotas

Skelbimas mokyklos skelbimų lentoje: Mokiniai, prašome savo visureigius statyti glausčiau, nes mokytojai neturi kur pasistatyti savo dviračių. Direktorius.

Komentaras

O tai mieste?:„Problemų tai nėra? Po savaitgalių (ypač ilgesnių) pačių konteinerių beveik nesimato per šiukšles. Bet, kaip visada, pasitarimai, susitikimai. Rodomas atseit "dėmesys ir susirūpinimas", o rezultatas, kaip visada - šnipštas."

Komentuoti
Autoriaus nuotr.

Mūsų namuose keletą metų auganti vazoninė gėlė – kinrožė – vis pradžiugindavo įspūdingais dideliais geltonais žiedais. Bet šią vasarą gėlė pradėjo „išdykauti“ : ant to paties stiebo ji išaugina skirtingos spalvos žiedus. Taip ir pražysta pakaitomis - tai geltonas, tai rožinės spalvos žiedas. Ypač įspūdingai atrodo vienu metu žydintys dviejų skirtingų spalvų žiedai.

Kai kas gali pagalvoti, kad viename vazone yra pasodinti du skirtingomis spalvomis pražystantys augalai. Bet iš tikrųjų tai yra tik vienas augalas, kuris iki šiol keletą metų puošdavosi  vien geltonos spalvos žiedais.

 

Vytautas BAGDONAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Rožė

  Nuoroda

  Mano rožė tokia pati,tris metus žydėjo geltonai,o šeis metais ji sužydėjo rožinės spalvos žiedais.

  Prieš savaitę
 • Keista

  Nuoroda

  Gėlė tikrai keista, nei iš šio, nei iš to pražydo skirtingom spalvom. Čia kaip politikoj- kas buvo raudoni, tapo žaliais, paskui kai kurie žalieji jau kitom spalvom pavirto.

  Prieš 3 savaičių
 • /?/

  Nuoroda

  Tikros autorės vardas / pavardė? :)

  Prieš 3 savaičių
 • Oi išdykėlė

  Nuoroda

  Tas autorė tikras fainulka ☺

  Prieš 3 savaičių