Anykščių rajono socialinių paslaugų centras neatlygintinai pristato maisto produktus, vaistus, bei kitas būtinąsias prekes vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems, saviizoliacijoje esantiems asmenims pagal iš anksto telefonu suderintą pirkinių krepšelį bei užsakovo apmokėjimą. Koordinuojantis asmuo - Lina Repečkienė, skambinkite telefonu - 8 611 14294, rašykite elektroniniu paštu - lrepeckiene@socialinespaslaugos.lt

Ar dėl karantino patirsite nuostolių?

Dienos anekdotas

Vėluoja politikas į posėdį. Stovėjimo aikštelėje ieško vietos automobiliui, bet niekaip nesiseka rasti. Tada pakelia akis į dangų ir prašo Dievo:
– Prašau, padėk man rasti vietą. Jei man padėsi, kiekvieną sekmadienį eisiu į bažnyčią ir mesiu gerti.
Pagaliau pamato laisvą vietą. Vėl pakelia akis į dangų:
– Viskas, nebereikia, jau radau...

Komentaras

Kam klius:„tos atsiųstos kaukės? Gal tik kokiems išrinktiesiems, ar visiems bus dalijamos gyventojams, kaip Molėtų rajone? Per Valentino dieną Anykščiuos dalijami nemokamai prezervatyvai, tai gal dabar kas nors dalins nemokamai medicinines kaukes?"

Skaityti komentarus (2)

Šių metų žiema bene pirmoji istorijoje, kai oro temperatūros vidurkis buvo gerokai su pliusu ir jos tiesiog nebuvo. Į tokias aukštas temperatūras reaguoja augalai.

"Kai kurių žolių vegetacija net nebuvo sustojusi, brinksta medžių pumpurai, miškuose dygsta pirmieji grybai: bobausiai, plačiataurės, ausūniai. Žydi žibutės, plautės, pasirodo pirmieji plukių žiedai, pagal fenologinius požymius – jau tikrasis pavasaris (vidutiniškai jis turėtų prasidėti apie balandžio vidurį). Traupio botanikos sode žiedų dar daugiau, žydi krokai, čėrai, scylės, rūteniai, ankstyviausios veislės narcizų, iš sumedėjusių – hamameliai, erikos", - "Anykštai" sakė Anykščių rajono meras, gamtininkas Sigutis Obelevičius.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ku

  Nuoroda

  Traupio botanikas savo darže atidirba už kosmini atlyginimą?Rajone viskas tik blogyn,o jiems dzin

  21 valandų
 • nubusk mere

  Nuoroda

  juk tu kazkokiu isrinktas rajono vadovu ,gal uzmirsai ,gal parkinsiukas puola

  Prieš dieną
 • kur tau jis nubus ?

  atsakymas į: nubusk mere Nuoroda

  įsikandes dantimis gero atlyginimo ir dėlioja savo gelytes apsimiegojes ! Atstatydinti iš pareigų nupirdusį senį, jei tarybos nariams nesuprantama padetis, tai rinkti parašus žmonems reikia skubiai del nušalinimo iš pareigų del neveiklumo ir kompetencijos nebuvimo toki !

  Prieš dieną
 • Laima

  atsakymas į: kur tau jis nubus ? Nuoroda

  O ką meras blogai daro? Rajone užsikrėtusių nėra, situacija, skirtingai nei daugelyje rajonų suvaldyta ir valdoma. Manau, kad gerai dirba visa mero komanda, Puiku, kad "Anykšta" deda ir gėlių foto, ne tik virusų piešinius, sėdama paniką.

  23 valandų
 • Jo

  atsakymas į: Laima Nuoroda

  Tai visiems mokėkyt už gelių nuotraukų dėjimą, visi pridėsim.

  23 valandų
 • Nagas

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Ką nori Anykšta, tą ir deda. O už foto nemanau, kad moka...

  21 valandų
 • Bobūnė

  atsakymas į: Nagas Nuoroda

  Gražios Roberto nuotraukos. Gerai, kad žurnalistas aplanko mėro puoselėjamą gėlyną, galime padidžiaugti.

  20 valandų
 • Medines pilies valdovui

  Nuoroda

  Kinija siunčia labdarą Lietuvai (gavėjas - Vilnius) 20.000 vnt. medicininių kaukių , 100.000 vnt.vienkartinių pirštinių...matydami nepavydėtiną mūsų situaciją... Ar bent paskambinai į Pengžou, Kinijos miesto savivaldybę pasiteirauti kaip jiems sunku jau tada, prieš du-tris mėnesius buvo ? Važiavot su delegacija bendradarbiavimo sutarčių pasirašinėti juk į Pengžou ! Kokį dar čia "piarą" politinį skleidi tokiu sunkiu laikmečiu ? Pagirūnai skleidžiat erezijas, kad esat labai pasiruošę ligos atveju ..Kur jūsų pasiruošimas - medicininių kaukių neturite, dezinfekcijos skysčio net nusipirkti nėra, ligoninėje valytojos asmeninėmis daržo pirštinėmis iš (namų atsineštas) naudojasi... Pasiskambinti i Pengžou gėdinatės nes mokate tik botanikos augalų lotyniškus pavadinimus pasakyti ? Fu, fu....

  Prieš 2 dienas
 • Kaip smagu

  Nuoroda

  kad Meras darbo turi ir rūpinasi miesto grožiu ! :-)

  Prieš 4 dienas
 • Siguti

  Nuoroda

  Daugiau informacijos teik apie korona o ne apie prazydusias žibutes ,mes jas jau rinkom .Kur tavo pavaduotojai D,Vaiginas ,g,griauzdaite kur ju patarimai sitai situacijai,kokia ju funkcija šiuo metu ? Ar tik algas imti ?

  Prieš 4 dienas
Įkelti daugiau