Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vyras įlekia pro duris ir šaukia:
– Žmooonaaa! Greičiau į lovą!
Žmona metė puodus, greitai nusirengė ir lovon. Vyras plumpt į lovą, abiem ant galvų antklodę užmetė ir sako:
– Žiūrėk, kokį laikrodį nusipirkau – tamsoje šviečia!..

Komentaras

Jūza fon Krakatūza:„Ponai ir ponios komentatoriai, teatrinės akustikos ir asfalto dangos ekspertai, skaitau jus ir neatsistebiu: vienas už kitą protingesni! Tačiau visi jūs susikoncentravę į praeitį. Ne į dabartį. O dabartyje rajoną valdo, nuo mero iki tarybos narių, skūras išvertusių ir konservuotų kregždžių plunksnomis apsikaišiusių vakarykščių komunistų šutvė. Ar reikia pavardžių? Jūs gi jas žinote. Ar ne laikas ryžtis akcijai ir, demokratiniais metodais, liustruoti juos visus iš postų? Jų laikas pasibaigė. Patys juk niekaip nesusipras. Kam Anykščių rajonui reikalinga šita, anot Vyt. Lansbergio, "penktoji kolona" ?"

Skaityti komentarus (3)

Šių metų žiema bene pirmoji istorijoje, kai oro temperatūros vidurkis buvo gerokai su pliusu ir jos tiesiog nebuvo. Į tokias aukštas temperatūras reaguoja augalai.

"Kai kurių žolių vegetacija net nebuvo sustojusi, brinksta medžių pumpurai, miškuose dygsta pirmieji grybai: bobausiai, plačiataurės, ausūniai. Žydi žibutės, plautės, pasirodo pirmieji plukių žiedai, pagal fenologinius požymius – jau tikrasis pavasaris (vidutiniškai jis turėtų prasidėti apie balandžio vidurį). Traupio botanikos sode žiedų dar daugiau, žydi krokai, čėrai, scylės, rūteniai, ankstyviausios veislės narcizų, iš sumedėjusių – hamameliai, erikos", - "Anykštai" sakė Anykščių rajono meras, gamtininkas Sigutis Obelevičius.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ku

  Nuoroda

  Traupio botanikas savo darže atidirba už kosmini atlyginimą?Rajone viskas tik blogyn,o jiems dzin

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuomonė

  atsakymas į: ku Nuoroda

  Meras sode dirba laisvalaikiu. Laisvalaikiu merai ką nori tą daro, vieni medžioja, kiti žvejoja ar sportuoja. Rajone viskas normaliai, ne Ukmergės dar variantas. O geryn karantino metu niekur nėra. Sveiko proto žmonės merą palaiko, o durniams - viskas blogai.

  Prieš 2 mėnesių
 • nubusk mere

  Nuoroda

  juk tu kazkokiu isrinktas rajono vadovu ,gal uzmirsai ,gal parkinsiukas puola

  Prieš 2 mėnesių
 • kur tau jis nubus ?

  atsakymas į: nubusk mere Nuoroda

  įsikandes dantimis gero atlyginimo ir dėlioja savo gelytes apsimiegojes ! Atstatydinti iš pareigų nupirdusį senį, jei tarybos nariams nesuprantama padetis, tai rinkti parašus žmonems reikia skubiai del nušalinimo iš pareigų del neveiklumo ir kompetencijos nebuvimo toki !

  Prieš 2 mėnesių
 • Laima

  atsakymas į: kur tau jis nubus ? Nuoroda

  O ką meras blogai daro? Rajone užsikrėtusių nėra, situacija, skirtingai nei daugelyje rajonų suvaldyta ir valdoma. Manau, kad gerai dirba visa mero komanda, Puiku, kad "Anykšta" deda ir gėlių foto, ne tik virusų piešinius, sėdama paniką.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Laima Nuoroda

  Tai visiems mokėkyt už gelių nuotraukų dėjimą, visi pridėsim.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nagas

  atsakymas į: Jo Nuoroda

  Ką nori Anykšta, tą ir deda. O už foto nemanau, kad moka...

  Prieš 2 mėnesių
 • Bobūnė

  atsakymas į: Nagas Nuoroda

  Gražios Roberto nuotraukos. Gerai, kad žurnalistas aplanko mėro puoselėjamą gėlyną, galime padidžiaugti.

  Prieš 2 mėnesių
 • Medines pilies valdovui

  Nuoroda

  Kinija siunčia labdarą Lietuvai (gavėjas - Vilnius) 20.000 vnt. medicininių kaukių , 100.000 vnt.vienkartinių pirštinių...matydami nepavydėtiną mūsų situaciją... Ar bent paskambinai į Pengžou, Kinijos miesto savivaldybę pasiteirauti kaip jiems sunku jau tada, prieš du-tris mėnesius buvo ? Važiavot su delegacija bendradarbiavimo sutarčių pasirašinėti juk į Pengžou ! Kokį dar čia "piarą" politinį skleidi tokiu sunkiu laikmečiu ? Pagirūnai skleidžiat erezijas, kad esat labai pasiruošę ligos atveju ..Kur jūsų pasiruošimas - medicininių kaukių neturite, dezinfekcijos skysčio net nusipirkti nėra, ligoninėje valytojos asmeninėmis daržo pirštinėmis iš (namų atsineštas) naudojasi... Pasiskambinti i Pengžou gėdinatės nes mokate tik botanikos augalų lotyniškus pavadinimus pasakyti ? Fu, fu....

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaip smagu

  Nuoroda

  kad Meras darbo turi ir rūpinasi miesto grožiu ! :-)

  Prieš 2 mėnesių
Įkelti daugiau