Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Praeitos savaitės orų anomalijos: iškritęs sniegas, šalnos, kruša ir vėjas stipriai pristabdė augalų vegetaciją.

Per savaitę gamtoje mažai kas pasikeitė. Obelys vos pradeda žydėti, dar tik miestuose skleidžiasi kaštonų ir alyvų žiedai. Tačiau atvėsę orai turi ir pliusų, nes uodams gerti mūsų kraują per šalta, nesivysto augalų kenkėjai, svogūninės gėlės ( tulpės, narcizai, žydrės) karštu oru peržydi labai greitai, o dabar jų žiedai džiugina mus savaitėmis. Paukščiai ir voverės jau baigia užauginti pirmąją vadą. Palijus išdygo pavasarinių grybų: briedžiukų, balteklių. Nors žole dar retoka, bet ūkininkai jau išginė į laukus gyvulius. ( Foto: bukučio jauniklis, žvaigždinė magnolija, purpurinė obelis, kūginis briedžiukas, apsnigtos tulpės, trilijus ir gaerio tulpė “Little Beauty”.)

 

Sigutis Obelevičius, Anykščių rajono meras, gamtininkas

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ahui

  Nuoroda

  rajono valdzioj ju nera

  Prieš mėnesį
 • LillaIadanza

  Nuoroda

  Google“ dabar moka 500–800 dolerių per dieną už darbą internete iš namų. Niekada nemaniau, kad galiu tai padaryti, tačiau mano geriausia mokytoja per mėnesį uždirba daugiau nei 26000 USD, ir ji įtikino mane pabandyti. Net žmonės, kuriems tai yra nauja, gali lengvai uždirbti 500 USD per dieną, o uždarbis laikui bėgant gali išaugti dar daugiau. patikrinti daugiau čia ..

  .........................>>>>>>>>>>>>> cutt.ly/XyvK1fq

  Prieš mėnesį
 • musu krauja

  Nuoroda

  dabar geria valdzia

  Prieš mėnesį
 • aha

  atsakymas į: musu krauja Nuoroda

  ypač Veryga su švarkeliu

  Prieš mėnesį