Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

Mokytojas:
– Koks veiksmažodžio laikas: aš tvarkausi, jis, ji tvarkosi?
Jonelis kelia ranką:
– Prieššventinis…

Komentaras

Geriau:„komunalininkai turėtų didesnį dėmesį skirti sutarčių sudarymui su gyventojais dėl atliekų. Kai kas net dideliuose kaimuose, gyvenvietėse neturi konteinerių, mokesčių nemoka, o šiukšles neša kur pakliuvo, į miškus, į pagriovius, prie nenaudojamų pastatų.Neužtenka vieną kartą atvažiuoti ir paieškoti to ar kito gyventojo. Jei jo nėra namuose ar neįsileidžia, tai tas pilietis ir paliekamas ramybėje. Jei visi mokėtų mokesčius už šiukšles, tai ir kitiems būtų pigiau."

Komentuoti
2016-11-21

Netoli dangaus

Prie Rubikių ežero Bijeikių kaime yra pastatytas apžvalgos bokštas. Nuo jo galima pamatyti, koks yra Rubikių hidrografinis draustinis.


Nuo šio bokšto galima pamatyti daugybę nuostabių dalykų. Vienas jų -  dalis draustinio. Šis draustinis įkurtas tam, kad išsaugotų unikalią ežerų sistemą su apyežeriais ir salomis, taip pat išsaugotų kitus čia esančius gamtos bei kultūros paveldo vertybes.
Nuo bokšto galima matyti, kokia nuostabi tampa lapų spalvų gama skirtingais metų laikais. Kaip keičiasi Rubikių ežeras. Taip pat galima išgirsti retų paukščių giesmių, sakykim, didžiojo baublio.
Šio bokšto aikštelė yra iškilusi 178 metrų virš jūros lygio. Tačiau bokšto aukštis yra tik 15 metrų. Šią vietą galima lankyti nuo 2010 metų liepos mėnesio, kai bokštas buvo atidarytas.

 

Eglė LEONOVAITĖ, Jaunųjų žurnalistų mokykla, Anykščių r. Jono Biliūno gimnazijos Kavarsko vidurinio ugdymo skyriaus 12klasės mokinė