Orai

Kokiomis užsienio kalbomis kalbate?

Tik rusų - 30.5%
Tik anglų - 4.2%
Tik vokiečių - 0%
Tik prancūzų - 0.2%
Rusų ir anglų - 28.3%
Anglų ir vokiečių - 2%
Rusų ir vokiečių - 4.9%
Rusų ir prancūzų - 3.1%
Prancūzų ir vokiečių - 0.2%
Prancūzų ir anglų - 0.4%
Moku čia nepaminėtą kalbą - 0.7%
Moku tris ar daugiau užsienio kalbų - 13.5%
Nekalbu nei viena užsienio kalba - 5.5%
Moku vieną iš čia paminėtų ir vieną nepaminėtų kalbų - 5.1%

Viso balsų: 452
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 10, 2021

Dienos anekdotas

- Kai numirsiu, palaidokit mane kartu su mano draugais...
- O kam?
- Nebuvo dar tokios duobės, iš kurios mes neišsikapstėm.

Komentaras

Reiketu arklio taxi:„Tik patarčiau pritaisyt prie uźpakalio medžiagos gabalą ,kad ten kakutes kristų ,o ne ant gatves .." Replika:„išmetami natūralūs perdirbti augaliniai produktai mažiau teršia aplinką negu automobilių išmetamosios dujos ir kiti eksploataciniai teršalai. Beja, tai antrinė žaliava tinkama miesto parko daržui tręšti."

Skaityti komentarus (4)
Pasak Aido Pranckevičiaus, šaligatvį prie A. Vienuolio gatvės 5 namo klojantys statybininkai šio namo gyventojui žada palikti ir sutrupėjusius bordiūrus, skiriančius kiemą nuo autobusų stoties teritorijos. Vyras šaukiasi Anykščių savivaldybės statybas prižiūrinčių specialistų pagalbos. Autoriaus nuotr.

Akcinė bendrovė „Panevėžio keliai“ Anykščiuose rekonstruodama Antano Vienuolio gatvę ties šios gatvės 5 ir 3 namais paaukštino šaligatvį, palieka tarpą tarp šaligatvio ir gyventojų atraminės sienos bei tvoros pamato, kuriame, kaip mano gyventojai, kaupsis šiukšlės.

Pasak A. Vienuolio gatvės 3 namo gyventojo Aido Pranckevičiaus, ankstesnis šaligatvis buvo žemiau už atraminę sieną ir buvo prigludęs prie jos, jokio tarpo nebuvo. „Ne aš sugalvojau šaligatvį iškelti aukščiau atraminės sienos, kuri laiko šaligatvio žemę, nes mūsų sklypų žemė gerokai žemiau gatvės lygio, - sakė A. Pranckevičius. – Manau, kad statybininkai privalėtų paaukštinti sienelę iki šaligatvio lygio, padaryti taip, kaip buvo. Tereikia sugręžti strypus į atraminę sienelę ir iki šaligatvio lygio tarpą užlieti betonu. Tuomet nesikauptų šiukšlės, būtų patogu jas sušluoti gatvę mechanizuotai prižiūrinčiai bendrovei. Praeitų metų pabaigoje dėl šios problemos ir net nepalikto įvažiavimo į kiemą iš A. Vienuolio gatvės kreipiausi į Anykščių rajono savivaldybę. Įvažiavimą padarė, tačiau šaligatvį tiesiantys statybininkai nesiruošia paaukštinti atraminės sienos. Manau, kad šią problemą turėtų išspręsti statybos darbus prižiūrintys Anykščių savivaldybės administracijos specialistai. Juk ne aš sugalvojau šaligatvį tiesti aukštesniam lygyje, negu buvo anksčiau. Beje, statybininkai žada palikti ir senus sutrūnijusius šaligatvio bordiūrus, skiriančius mano kiemą nuo autobusų stoties teritorijos“.
Pernai gruodžio mėnesį Anykščių savivaldybės administracijos direktorė Veneta Veršulytė A. Pranckevičių savo pasirašytu raštu paguodė, kad „...po statybos darbų užbaigimo nuo atraminės sienos viršaus bus nuvalytos statybinės šiukšlės. Šaligatvį prižiūrinti UAB „Ukmergės versmė“ perspėta nešluoti šiukšlių į Jūsų sklypo pusę ir surinkti šiukšles iš tarpo tarp vejos (šaligatvio, - aut. past.) borto ir tvoros“.
„Abejoju, kad tas šiukšles kas nors rinks, - svarstė A. Pranckevičius. - Juk paprasčiau būtų atraminę sieną sulyginti su šaligatviu, tai statybininkams daug nekainuotų, būtų ir švaru, ir gražu visada“.

Jonas JUNEVIČIUS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • jo

  Nuoroda

  eilini karta isplauti pinigai, susiaurinta gatve, pasidarys kamsciai , sunkesvorems pravaziuot sunkiau, ojei susitiks zemes ukio technika, tai nezinau kaip prasilenks.

  Prieš 3 metų
 • dziaukytes kad

  Nuoroda

  daro dar birbia ,mes laukiam kad tik mums darytu,o jie dar

  Prieš 3 metų
 • komentatoriams

  Nuoroda

  Kvailumui ribų nėra....

  Prieš 3 metų
 • dddd

  Nuoroda

  jei kekvieno kaimino nuomones ziureti tai darbai nesibaigtu niekada.toke tvora baisu ziureti maziau lotu geriau tvora pasikeistu.

  Prieš 3 metų
 • taigi prie namų įrengtose

  Nuoroda

  stvėjimo aikšelėse net automobilis netelpa,ratai lieka važiuojamoje dalyje,o gal nepagavau kampo- ten stovės tik tas arklys su vežimu kuris Brazauską vagoje tempė su vadelėmis ant kaklo.Beje , tą arklį dažnai sutinku mieste traukiantį tą patį vežimą kaip per ,,bek bėk žirgelį" šventę ir vis tą atveji su Brazausku prisimenu.Gerą darbą padarė,kad vis prisimenu Brazauską.

  Prieš 3 metų
 • iš kur tiek pagiežos, tiek bukaprotiškumo. Telpa tos mašinos normaliai, tik pastatyti normaliai reikia. Kai pabaigs rekonstruoti, visi džiaugsimės.

  Prieš 3 metų