Kokio dydžio mėnesinė alga patenkintų Jūsų poreikius?

Dienos anekdotas

Kalbasi du draugai:
– Pagaliau aš pasiekiau finansinį stabilumą.
– Ir kuo gi jis pasireiškia?
– Pinigų nebuvo, nėra ir atrodo nebus.

Komentaras

vidmantas:„cia su tais ugnies kurenimais vidury miesto gali blogai baigtis , as is ramybes maciau ir norejau gaisrynikam skambinr tai gerai kad zmona supratinga ir pastarus su kaimyne mane sudurnino ,suprato kad degina baidykle."

Skaityti komentarus (1)
Anykščių vadovų klubo prezidentas Dalis Vaiginas teigia, kad vietos verslininkams nepavyko rasti bendros kalbos su nušalintuoju Anykščių rajono meru Kęstučiu Tubiu.

Trečius metus iš eilės atliktas tyrimas ir sudarytas ,,Verslo kliūčių” žemėlapis. Jame Anykščiai užėmė 40-ąją vietą. Tyrimo autoriai teigia, kad situacija Anykščių rajone yra viena stabiliausių.
Anykščių vadovų klubo prezidentas Dalis Vaiginas ,,Anykštai” sakė, kad verslui aplinka nėra tokia palanki, kokia ji pristatoma įžvalgose iš šalies.

 D.Vaiginas pateikė keletą pavyzdžių, kaip verslininkai nerado vietos Anykščiuose, norėdami plėtoti su medicina susijusį verslą. Pernai miestą paliko UAB ,,Kraujagyslių chirurgijos centras”. Dalyje naujosios Anykščių ligoninės pastato planuota įsteigti reablitacijos centrą, tačiau viskas taip ir liko tik kalbomis.
,,Šiandien verslui situacija Anykščių rajone nėra labai gera. Jeigu nušalintasis Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis netgi nesurado laiko susitikti su Anykščių vadovų klubo nariais, tai daug pasako. Kokios to priežastys, analizuoti nesiimsiu”, - sakė D.Vaiginas.
Vertindami Utenos regiono aplinkos palankumą verslui, verslininkai konstatavo, kad mažiausiai kliūčių verslui yra Molėtų rajone,  Zarasuose situacija kelerius metus iš eilės išlieka prasta ne tik regiono, bet ir visos šalies mastu.  
 Molėtų rajono savivaldybė pagal palankumą verslui 2018 metais užėmė 33 vietą. Didžiausią šuolį regione padarė Ignalinos rajono savivaldybė, pakilusi per 13 pozicijų į 41 vietą. Utenos rajonas užėmė 43 vietą. Reitingo lentelės apačioje atsidūrė Zarasų ir Visagino rajonai, užėmę atitinkamai 59 ir 57 vietas.
„Verslo kliūčių žemėlapyje“ kiekvienai savivaldybei apskaičiuotas verslo laisvės indeksas – didesnis jo rodiklis rodo mažesnes kliūtis mažoms ir vidutinėms įmonėms. Indekso augimas iš viso užfiksuotas 19 savivaldybių, 39 regionuose indeksas sumažėjo, 2 - ose liko nepakitęs.
Utenos rajono savivaldybės verslo laisvės indeksas siekia 70 proc., Anykščių r. – 73 proc., Ignalinos r. – 72 proc., Visagino ir Zarasų r. – po 60 proc. bendro šalies vidurkio.
Tyrimą atlikusio „Citadele“ banko Smulkiųjų ir vidutinių verslo klientų departamento vadovė Giedrė Kubiliūnienė sakė, kad Utenos apskrityje stabiliausia situacija verslui yra Anykščiuose, o palankiausia šiais metais – Molėtuose.
Vertinant procentinį įmonių augimo rezultatą, Anykščiuose įmonių skaičius pernai  augo vos 0,5 procento.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Fui

  Nuoroda

  Kokie jus visi bjaurus, kaip lojat ant zmogaus.

  Prieš 10 mėnesių
 • Varna Karka

  Nuoroda

  Visuomenė ne durna ir visiškai teisingai vertina situaciją su Vaiginu. Na bet pasakykite, o kaip merui to “veikėjo” atsikratyti? Šmigelskai juo "antitubiškai" pasinaudojo ir jiems šio pono jau nebereikia. Baurai su Karbauskiu, po to, kai jis meru netapo, irgi reikalingas kaip Brisiui penkta koja. Na va, kiša jį merui Obelevičiui, išsukinėdami jam rankas kaip koalicijos partneriai. Tipo duok seniokui “patarinėjančio kaulo” postą. O kur merui Sigučiui dėtis? Kaip jūs jo vietoje pasielgtumėte?

  Prieš 11 mėnesių
 • Xxl

  Nuoroda

  Normalus tas Vaiginas zmogus ir geras vadovas,bet cia juk Anyksciai,ir anykstenai kaip visada pilni pagiezos ir pavydo,nors sakoma sunys loja ,vejas pucia,o karavanas kaip ejo taip ir eis....

  Prieš 11 mėnesių
 • As

  atsakymas į: Xxl Nuoroda

  Jie abu su Almute Pilkauskaite patys geriausi,nu graudu apie juos ir rasyt,jie slykstus abu ,ir ne Anyksciai cia kalti,jie buvo labai geri tik paskalikam,prisiplakeliems,veidmainiams,bet ne tikriems ir normaliems zmonems.

  Prieš 10 mėnesių
 • xxy

  atsakymas į: Xxl Nuoroda

  Išbandei? Ir kaip?

  Prieš 11 mėnesių
 • Paklaustukas

  Nuoroda

  Ei, kas bando pakišti S.Obelevičiui kiaulę, piršdamas jam Vaiginą į patarėjus?

  Prieš 11 mėnesių
 • Rasa

  Nuoroda

  Apie kokį jis čia verslą šneką?? Visą gyvenimą biudžetkėj pradirbęs??? O jis aplamai apie verslą ką nors supranta??

  Prieš 11 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: Rasa Nuoroda

  Baikit juokus,jo supratimas buvo ligoninej but visagaliu,ir salia saves Almute visagale,ir abu kaip nori taip elgiasi,nori Almute intrigas su savo paskalikem kuria,o jis pritaria ir nezino ar cia tiesa ar Almutes melas,bet vistiek pritaria,juokas i ji ziuret pro asaras,dieve sitaip prota prarast ,baisu.

  Prieš 11 mėnesių
 • taigi

  Nuoroda

  nesuprantu ,ko tokie zmones siekia ,gal jiems truksta demesio ,gal nori ,kad apie juos kalbetu rasytu ,nes mano nuomone isejai i uztarnauta poilsi sedek namuose ,keliauk po pasauli ,dziaukis gyvenimu ,augink anukus ,bet nelysk valdzion ir nebejuokink zmoniu

  Prieš 11 mėnesių
 • Miela mano

  atsakymas į: taigi Nuoroda

  Taigi su Almute isskyre,dabar gal retkarciais susitinka,trauma seneliui,uztat ir juokina pasauli,ligoninei visi juokesi is ju abieju,o dabar svietas visas juokiasi.

  Prieš 11 mėnesių
Įkelti daugiau