Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti
STT sulaikyto buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio bylą nagrinės Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmai.

Buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio bylą nagrinės Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmai. Šią bylą Panevėžio apygardos prokuratūra praėjusį pirmadienį perdavė Utenos apylinkės teismo Anykščių rūmams, tačiau visi Anykščių rūmų teisėjai bylą nagrinėti atsisakė.

Utenos apylinkės teismo komunikacijos specialistė Aliona Sinicienė, ,,Anykštos“ paprašyta komentaro apie K.Tubio bylos perdavimą Molėtų teisėjams, sakė, kad tokios jau mažų miestelių aktualijos. ,,Maža bendruomenė... K.Tubis yra dirbęs Anykščių rajono policijos komisariato viršininku.Visi Anykščių teisėjai yra su juo bendravę, turėję reikalų. Visi teisėjai, vengdami galimo intereso konflikto, nuo bylos nagrinėjimo nusišalino“, - ,,Anykštai“ sakė Utenos apylinkės teismo komunikacijos specialistė.
Kada vyks pirmasis Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmų posėdis, kuriame bus nagrinėjama K.Tubio byla, kol kas nėra žinoma.
Priminsime, jog K.Tubis yra įtariamas nusikaltama veika - prekyba poveikiu - trijuose epizoduose.
Ikiteisminį tyrimą per keturis mėnesius atliko Panevėžio apygardos prokuratūra. Tyrimo pradžioje įtarimai buvo pareikšti ir dviem Anykščių verslininkams, tačiau jie pripažino padarę nusikalstamas veikas, geranoriškai bendradarbiavo su teisėsauga ir tyrimas jų atžvilgiu buvo nutrauktas.

Vidmantas ŠMIGELSKAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • TEISYBÈS AKYS

  Nuoroda

  Visi teisėjai suprato - mentas bandys išsipirkti nuo bausmės..Gynk Dieve žurnalistai sužinos kad prekiautojas poveikiu papirko teisėją..? Kuo toliau nuo tokios velnio pagundos..!

  Prieš savaitę
 • turbut mato

  Nuoroda

  kad tuscias reikalas ,dave galimai kysius verslininkai ir kodel jie nebuvo sulaikyti ,duok policininkui kysi ,tuoj sulaikis ,supuvusi sistema turbut

  Prieš savaitę
 • Naivuoliui

  atsakymas į: turbut mato Nuoroda

  Gal Tubis pamelavo , kad verslininkai nebuvo sulaikyti? Kiek motinos ašarų išliejo, kai vaikai buvo uždaryti STT penktą val. ryte.

  Prieš savaitę