Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Stomotologinė. Ateina naujasis rusas. Dantistas tikrina jo dantis ir pamato, kad jo visi dantys auksiniai, o plombos deimantinės. Stomotologas klausia:
- Ko tu atėjai, jei tavo visi dantys sveiki?
O jis atsako:
- Žinau, kad sveiki. Tik norėjau signalizaciją įsidėti.

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Skaityti komentarus (2)
,,Medicinos banko“ Anykščių padalinys duris visam laikui užvers rugpjūčio 30 dieną. Tai jau trečiasis bankas, kuris iškraustomas iš Anykščių.

Iš Anykščių išsikrausto dar vieno banko padalinys - nuo rugpjūčio 30 dienos Vilniaus gatvėje, prekybos centro ,,Norfa“ patalpose, uždaromas ,,Medicinos banko“ Anykščių padalinys.

Apie tai, kad Anykščiuose nebeliks banko padalinio, ,,Medicinos bankas“ paskelbė liepos 13-osios, šeštadienio, laikraštyje ,,Anykšta“. Užsakytame informaciniame pranešime nurodoma, kad Anykščių padalinio veikla perkeliama į ,,Medicinos banko“ Panevėžio filialą.
Pirmadienio popietę paskambinus į ,,Medicinos banko“ Anykščių padalinį, atsiliepusi darbuotoja, paklausta, ar banko padalinys iš Anykščių išsikrausto visam laikui, informavo, kad ,,Medicinos banko“ padalinio po rugpjūčio 30 dienos nebeliks ir artimiausiais mėnesiais jo vėl atidaryti neplanuojama.
,,Tačiau jūs ,,Medicinos banko“ paslaugomis galėsite pasinaudoti bet kuriame kitame Lietuvos padalinyje, nebūtinai Panevėžyje“, - bandė nuraminti banko darbuotoja.
Artimiausi ,,Medicinos banko“ padaliniai veiks Ukmergėje bei Kupiškyje.
Beje, ,,Medicinos banko“ Anykščių padalinio darbuotoja perspėjo, kad su piniginėmis lėšomis susijusius reikalus, ypač jei tai yra banko indėliai, klientams Anykščiuose reikėtų suskubti susitvarkyti iki rugpjūčio 30 dienos.
Pastaraisiais metais daugelį metų veikę bankų padaliniai lyg susitarę iš Anykščių išsikrausto.Neliko SEB banko padalinio - dabar jo vietoje veikia viešojo maitinimo įstaiga, uždarytas DnB Nord ( dabartinio ,,Luminor“ banko) padalinys - jo vietoje prekiaujama dėvėtais drabužiais.
Anykščiuose šiuo metu yra likę tik dviejų bankų - ,,Swedbank“ bei ,,Šiaulių banko“ padaliniai, tačiau ir šie bankai optimizuoja savo veiklą ta linkme, kad klientai svarbiausias finansines operacijas atliktų patys, prisijungę prie bankų savitarnos svetainių internete. Mieste taip pat finansinius reikalus galima tvarkyti Anykščių kredito unijoje.
Beje, ,,Šiaulių bankas“, galima sakyti, dabar Anykščiuose jaučiasi bene tvirčiausiai, mat yra laimėjęs Anykščių rajono savivaldybės administracijos skelbtą viešąjį pirkimą aptarnauti Savivaldybės sąskaitas – taigi, šio banko sąskaitoje sukasi Anykščių rajono savivaldybės milijonai.

Robertas ALEKSIEJŪNAS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  Tarybiniais metais buvo kiekvienoj apylinkėj(dabar seniūnijoj), iki ko nusivažiavom, Be to kažkodėl kituose mažuose rajonuose yra, gal valdžia rūpinasi, kad neuždarytų

  Prieš metus
 • Kas man iš tos propagandos ...

  Nuoroda

  Kas man iš tos Lietuvėlės,
  Iš ubagų šalelės?
  Nei normalios čia algelės,
  Nei geros pensijėlės.

  Todėl aš ir emigruoju
  Iš jos varau kuo toliau
  Va kaip prastu juodadarbiu
  Eurosojūze tapau

  Man iš paskos traukias bankai
  Liks tik mediniai takai
  Iš aukštų apžvalgos bokštų
  Matos Tėvynės skutai

  Prieš metus
 • Uždavinys aštuntokui

  Nuoroda

  Kiek turi sumnažėti Lietuvoje bankų, jei gyventojų sumažėjo vienu milijonu?

  Prieš metus
 • kas toliau ?

  Nuoroda

  Liks tik prekybos centrai ?

  Prieš metus
 • Tra lia lia

  Nuoroda

  Mes Anykščių ubagai
  Spaudžia bėdos ir vargai
  Kam mums bankai reikalingi?
  Ir be bankų mums gerai.

  Ėjo karvė per kurortą
  Ir pridėjo šiltą tortą.
  Čirškia žvirbliai o jo joi !
  Nebliks bankų Lietuvoj.

  Prieš metus
 • Graudūs Verksmai

  Nuoroda

  Na ką gi tiems bankams veikti skurdžių rajone? Iš Lietuvoe išeina skandinavai. Traukiasi, nyksta. Ką jiems veikti vargetų ir emigruojančių valstybėje?

  Prieš metus
 • Neiseina

  atsakymas į: Graudūs Verksmai Nuoroda

  skandinavai, ju su pagaliu neisvarysi, nepergyvenk

  Prieš metus