Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti
Anykščių kultūros centro Troškūnų skyriaus renginių organizatorė, režisierė Jolantą Pupkienė.

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas ALEKSIEJŪNAS kalbina Anykščių kultūros centro Troškūnų skyriaus renginių organizatorę, režisierę Jolantą PUPKIENĘ.
Pokalbio tema – apie teatrą ir kitus kultūros reiškinius Anykščių rajone.

- ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • klausimas

  Nuoroda

  gal pas šitą moterį yra koks paslėptas varikliukas viduje, galvoju, kada tas varikliukas suges.kartais kyla klausimas iš kur ji ima tas idėjas.

  Prieš 3 metų
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Pati Jolanta Pupkienė yra žmogus nenešantis jokios neigiamos emocijos, todėl kartais atrodo, kad tie renginiai, kuriuose dažnai tenka lankytis Troškūnuose yra niekuo neišsiskiriantys iš pirmo žvilgsnio, bet jie visi neša visiškai teigiamą emociją, gal tiek ir tereikia, na žmonėms reikia šilumos, draivo, minties, girdėjimo, matymo.Nuoširdžiausios sėkmės kūryboje.

  Prieš 3 metų
 • Taip

  Nuoroda

  prasmingas interviu ir informatyvus

  Prieš 3 metų