Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

- Žinai Laima ištekėjo!
- Iš meilės ar dėl pinigų?
- Iš meilės pinigams.

Komentaras

Burbiške dedukas:„Pažiūrėkit kelia Anykščiai-Rubikiai..iki Keblaniu tai vai, vai - su matociklais tuoj nebemažna bus praslinkt, a su gruzoviku vos prasilinkiau, ne daug truka, buč ravan su sava Audyti intlekis :-) Aina vaikai makyklan, siaubas, nutrinks kadu patumsi ? Parodykit - sakykit turim keliu-muziejų Ruske da laiku (asfaltas1975 metu gamybas) !"

Komentuoti

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina Anykščių miesto Jurzdiko seniūnaitijos seniūnaitę ir Jurzdiko bendruomenės pirmininkę Ireną Vaitkienę.
Pokalbis apie anykštėnų problemas ir džiaugsmus.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Antanas

  Nuoroda

  Isimlite sita veida is Anykstos.Nes nusibodo juodai.Nes nebeskaitysime Anykstos.O jus juk to nenorite.

  Prieš 2 metų
 • Kita jurzdikiete.

  Nuoroda

  Miela ponia turetumet suprasti kad cia jau prasideda 2019 metu mero rinkimu pasiruosimas.L.Pakeltis renka komanda ir stemgiasi kuo daugiau chebros.Cia Viniaus gatve tarp kitko.N a o ponia Irena jam truputi pades.Sekmes jums ir pamatysime ar taip bus.

  Prieš 2 metų
 • jurzdikietė

  Nuoroda

  Gyvenu šalia Vilniaus gatvės jau 50 metų, kasdien ja važinėju, bet jokios problemos nematau, tik poniai Irenai kažkas susivaideno, gal prie jos namo uždaryti eismą gatvės dalyje , t.y.padaryti apvažiavimą aplinkinėmis gatvelėmis, kad tik jai ir tariamiems "kaimynams" būtų saugu, ramu??? įDOMU KAS JĄ IŠRINKO??

  Prieš 2 metų
 • Ats Monikai

  Nuoroda

  O iš kur žinai,kas čia laido replikas,gal čia visai ne Jurzdiko gyventojai ,o gal pavydi kitos seniūnijos,kad neturi tokios šaunios seniunaitės.tIk nepasiduokim provokacijai,

  Prieš 2 metų
 • Klausimas

  Nuoroda

  O kur sužinot seniūnaitės Irenos telefoną?Mačiau kitų seniūnaičių,tik ne Anykščių,tai yra internete įdėta?

  Prieš 2 metų
 • Atsakymas

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  Nueini į savivaldybės internetinį puslapį ir skaitai. Nors šiais laikais normalūs žmonės rašo mesendzerio žinutes per feisbuką. Taip daug mandagiau ir paprasčiau. Bent etikos žinovai pataria daryti taip.

  Prieš 2 metų
 • Joana

  Nuoroda

  Mieli komentatoriai be reikalo gaistate laika.Nes si diskusija yra lygi nuliui.Ar uz ar pries.Geriau knyga paskaitykite.

  Prieš 2 metų
 • Monika

  Nuoroda

  Nepatenkintieji ateikit seniūnaitei į pagalbą arba patys ką nors padarykit, ne tūnodami namuose ir pro plyšelį stebėdami, laidot replikas

  Prieš 2 metų
 • o taip

  atsakymas į: Monika Nuoroda

  teisingai, kritikuojantys pirmyn, neliežuvave

  Prieš 2 metų
 • Antanas

  Nuoroda

  MATOSI KAD MOTERISKE NETUTI DARBO.TAI DEDA PASTANGAS KAD PASTEBETU SAVIVALDYBE TAI IR DARBRELI PASIULYS.NA NELABAI JAU TINKAMAS SAVE PADEMONSTROTI. NA O KAIMYNU TAI NERA LABAI MYLIMA....

  Prieš 2 metų
Įkelti daugiau