Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

Nutarė mokesčių inspekcija patikrinti naujojo ruso pajamas, ar jis teisingai mokesčius moka. Ateina pas jį ir klausia:
- Klausyk, Kolia, ar tu įstengtum "Volgą" nusipirkti?
Naujasis rusas ir sako:
- Nu jeigu Saška truputėlį pridėtų, dar Ženia biškį... gal ir nusipirkčiau...
Mato inspektoriai, kad nelabai yra ką tikrinti ir išeina. Jiems išeinant naujasis rusas ir galvoja:
- Ir kokio velnio man ta Volga su visom jos prieplaukom ir laivais reikalinga?

Komentaras

pramogų sostinė: „Kaip vienam sparčiausiai nykstančių ir senstančių rajonų, ar ne per daug pramogaujama, dykinėjama ir žaidžiama? Gal tame ir nykimo priežastys, nes nenorintiems dykinėti čia nėra kas veikti, o visuotinė dykinėjimo atmosfera demoralizuoja visus likusius? Būgnai, žaidimo aikštelės suaugusiems, oro pilys, kažkoks basas takas ir t.t. Sakytum, Palangos Basanavičiaus gatvės repertuaras."

Skaityti komentarus (2)

Portalo anyksta.lt redaktorius kalbina anykštėną Luką Vasiliauską.


Pokalbis apie projektą „Anykščiai veža“ ir kitas L.Vasiliausko veiklas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • A.D.

  Nuoroda

  Stebiuosi,kad beveik niekas nepasidžiaugia naujove,kuri buvo tikrai labai reikalinga miestiečiams ir jų svečiams.Labai šauni paslauga ypatingai tai daliai žmonių,kurie turi Facebook'o paskyrą .Tai galimybė bet kada išsikviesti/užsisakyti galintį pavežėti žmogų.Teko važiuoti ir su pačiu L.Vasiliausku - nuo Liudiškių g.iki Siauruko muziejaus.Į ten vykusį renginį spėjau laiku.Ir veltui,kadangi pasakė,jog baigė darbą ir važiuojantis namo,ir tuo pačiu mane pavežėjo.Buvau maloniai nustebinta.P.S. Beje,jei kam kils įtarimų,kad esu jauna ir panašiai,.tai turiu nuvilti - esu brandaus amžiaus dama...Geranoriškumas neieškant naudos egzistuoja...Sėkmės Lukui V. ,kaip šaunios idėjos sumanytojui.Ir mieli anykštėnai,nagi nebūkime piktais niurgzliais ir bambekliais,.vietoje to ,kad mūsų miestelis darosi patrauklesnis ir labiau mobilus ne tik vietiniams,bet ir atvykėliams....

  Prieš 3 mėnesių
 • zakrastijonas

  Nuoroda

  bažnyčia patarnauja už tikinčiųjų aukas, o L. Vasiliauskas už reklamą "anykštoje" . Reklamos įkainiai nėra maži, vadinasi pavėžėjimas nebus pigus.

  Prieš 3 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: zakrastijonas Nuoroda

  Su tokiu protu tiktum į Tubio sąrašą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Gėlės

  Nuoroda

  Gėlės irgi padeda, pakelia nuotaiką. Nepamirškite dovanoti gėlių!

  Prieš 3 mėnesių
 • :D

  Nuoroda

  Aišku, kad ne už dyką. Ir šis asmuo tikrai nevezioja žmonių. Per kelis metus gal tik porą kartų mačiau, kad pasisiūlė pavežt.

  Prieš 3 mėnesių
 • vanda

  Nuoroda

  Nu jau Vasiliauskas už dyka tikrai neveš žmonių.Turi įstaiga gi verslininkas vairuotojus mėgsta nuskriausti už neteisybe. Nemandagus,netaktiškas žmogus.Negaliu patikėti kad jis čia taip elgiasi.Uždyka veža žmones?Ar aš netaip supratau.

  Prieš 3 mėnesių
 • Lukai

  Nuoroda

  Nusimanote internete. Gal žinote kaip gali įvykti toks stebuklas, kad per visą mėnesį už Tubį balsavo koks 1000 balsuotojų, o per paskutinės balsavimo dienos 3-4 valandas subalsavo kokie 700 ?

  Prieš 3 mėnesių
 • BGK

  atsakymas į: Lukai Nuoroda

  pabandyk degtinytės su pipirais pavartot, turi nuimt viduriavimą

  Prieš 3 mėnesių
 • .

  atsakymas į: Lukai Nuoroda

  Viskas imanoma. Tik noro reikia

  Prieš 3 mėnesių
 • Mergaite

  Nuoroda

  Ai nesivelsiu i diskusijas,nes puolimai.....o taxai tai moka mokescius,o sitoj grupej yra vairuotoju pagrindiniu kurie tuon prades gyvent is to.Taigi pasakyk savo nuomone viesoj eedvej tuoj puola!Gal ir gera vaziuokit,vaziuokit kur tik norite...

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau