Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

- Brangusis tau kavą į lovą?
- Ne, geriau į puodelį...

Komentaras

LED ekranas II: „Todėl labai reikalingas mieste LED informacinis ekranas ir net ne vienas. Pirmasis turi atsirasti Ramybės rajone ir su garso kolonėlėmis, skelbiančiomis apie visus planuojamus mieste įvykius , darbus, pasikeitimus ir kt."

Skaityti komentarus (2)

Portalo anyksta.lt redaktorius kalbina anykštėną Luką Vasiliauską.


Pokalbis apie projektą „Anykščiai veža“ ir kitas L.Vasiliausko veiklas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • George

  Nuoroda
  Prieš savaitę
 • Scott

  Nuoroda

  http://www.mecenup.it/author/plicmocio/ Modern hairstyling techniques include cutting styles and colouring of your hair. With long grey hair it will end straight look at thin so a shorter haircut supply more body as pounds is got rid of. Choosing a hair colour that is actually shade lighter then your natural hair colour will blend to your paler skin and wont be so noticeable.

  Prieš 2 savaičių
 • Siranay

  Nuoroda

  http://www.seo.webappcore.com/profile/naceter/ Fiber is one of essentially the most essential components in a diet and is frequently missing nowadays where the accent is on clean white rice and unpolished lentils and grains devoid of bran in it. This to be able to a regarding ailments like constipation, varicose veins, piles, obesity, cancer for the bowels stop smoking. The best colon detoxing are whole wheat bread, breakfast cereals the bran types like wheat germ, oats and many. potatoes, corn, brown rice, carrots, beans, peas, lentils, nuts, seeds, dry fruits not juices, dried as well as fruit leafy veg.

  Prieš 4 savaičių
 • A.D.

  Nuoroda

  Stebiuosi,kad beveik niekas nepasidžiaugia naujove,kuri buvo tikrai labai reikalinga miestiečiams ir jų svečiams.Labai šauni paslauga ypatingai tai daliai žmonių,kurie turi Facebook'o paskyrą .Tai galimybė bet kada išsikviesti/užsisakyti galintį pavežėti žmogų.Teko važiuoti ir su pačiu L.Vasiliausku - nuo Liudiškių g.iki Siauruko muziejaus.Į ten vykusį renginį spėjau laiku.Ir veltui,kadangi pasakė,jog baigė darbą ir važiuojantis namo,ir tuo pačiu mane pavežėjo.Buvau maloniai nustebinta.P.S. Beje,jei kam kils įtarimų,kad esu jauna ir panašiai,.tai turiu nuvilti - esu brandaus amžiaus dama...Geranoriškumas neieškant naudos egzistuoja...Sėkmės Lukui V. ,kaip šaunios idėjos sumanytojui.Ir mieli anykštėnai,nagi nebūkime piktais niurgzliais ir bambekliais,.vietoje to ,kad mūsų miestelis darosi patrauklesnis ir labiau mobilus ne tik vietiniams,bet ir atvykėliams....

  Prieš 6 mėnesių
 • zakrastijonas

  Nuoroda

  bažnyčia patarnauja už tikinčiųjų aukas, o L. Vasiliauskas už reklamą "anykštoje" . Reklamos įkainiai nėra maži, vadinasi pavėžėjimas nebus pigus.

  Prieš 6 mėnesių
 • jo

  atsakymas į: zakrastijonas Nuoroda

  Su tokiu protu tiktum į Tubio sąrašą.

  Prieš 6 mėnesių
 • Gėlės

  Nuoroda

  Gėlės irgi padeda, pakelia nuotaiką. Nepamirškite dovanoti gėlių!

  Prieš 6 mėnesių
 • :D

  Nuoroda

  Aišku, kad ne už dyką. Ir šis asmuo tikrai nevezioja žmonių. Per kelis metus gal tik porą kartų mačiau, kad pasisiūlė pavežt.

  Prieš 6 mėnesių
 • vanda

  Nuoroda

  Nu jau Vasiliauskas už dyka tikrai neveš žmonių.Turi įstaiga gi verslininkas vairuotojus mėgsta nuskriausti už neteisybe. Nemandagus,netaktiškas žmogus.Negaliu patikėti kad jis čia taip elgiasi.Uždyka veža žmones?Ar aš netaip supratau.

  Prieš 6 mėnesių
Įkelti daugiau