Ar Anykščių miesto parkas yra tinkama vieta daržui?

Dienos anekdotas

Teismas. Apklausiamas liudininkas:
- Sakykite, ar teisiamasis davė jums narkotikų?
- Ne.
- O ar jo žmona davė?
- O... Atleiskite, čia klausimas irgi apie narkotikus?

Komentaras

turistas-rėmėjas: „Savivaldybė skelbiasi kaip garantas bendradarbiavime su Kinijos atstovais.
Deja savivaldybės įsteigta ir finansuojama iš biudžeto šimtatūkstantinėmis sumomis įstaiga, kurios pagrindinė veikla turizmo ir verslo organizavimas ir informavimas, nesuvaldo savo biudžeto lėšų ir nevykdo įsipareigojimų valstybei: nuo 2018-07-17 turėjo 234.36 € (809.2 Lt) socialinio draudimo skolą."

Komentuoti

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina verslininką Valdą Žalą.


Pokalbis apie verslą bei turizmą Anykščiuose.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Atsakymas Tamstai

  Nuoroda

  Na tamsta ir piktas zmogus.Tai gal jus neskiriate pasikalbejimo nuo nuomones.Cia mano nuomone.O jus maziau kritikuokit ir ramiau miegosite.Gero savsitgalio.

  Prieš savaitę
 • Elena

  Nuoroda

  Nepazistu asmeniskai Zalos bet manau kad nereikia pulti zmogaus uz tai kad dirba ir gauna parama.Manau kad jis moka vslstybei mokescius ir dar idarbina zmones.Ka mes darytume babulytes is kur gautume pensijas.Zodziu mokame tik pulti ir verkslenti.Tegul dirba zmogus juk nuo jaumu zmoniu priklauso ateitis.

  Prieš savaitę
 • Tamsta

  atsakymas į: Elena Nuoroda

  Gal Jūs neskiriate dalykinės kritikos ir puolimo. Jeigu verslininkas eina pas žiniasklaidos atstovus tai turi būti labai apgalvoti viešą pasisakymą ir prisiimti atsakomybę už išsakytas mintis. Čia ne privatus pasikalbėjimas prie kavos puodelio.
  Linksmo ir gražaus sekmadienio !

  Prieš savaitę
 • Faktas

  Nuoroda

  jeigu ne Valstybin4s darbo biržos mokamos kompensacijos-parama gal ir bankrutuotum, negebėdamas sumokėti darbo užmokesčio samdomiems darbuotojams, kurie uždirba savininkams pelną. Ne ką te pasiekėte verslo srityje, kad tik išgyvenate iš paramų.

  Prieš savaitę
 • Valdas

  atsakymas į: Faktas Nuoroda

  O kodėl Jus sakote kad išgyvename iš paramų ? Paramas investuojame į įranga, kuri didina darbo našumą ir taip leidžia konkuruoti pasaulinėje rinkoje. Įranga ne tik uždirba savininkams pelną , kūrį vėl investuojame , bet taip pat leidžia kurti darbo vietas. Be įrangos tiesiog nebūtų ir darbo vietų. Didelę dalį produkcijos eksportuojame, tad pinigai į Anykščius patenka ne iš vietos, o iš kitų šalių . Taip galime mokėti konkurencingus atlyginimus , o dirbantys žmonės leisti pinigus Anykščiuose

  Prieš savaitę
 • Aušra

  atsakymas į: Valdas Nuoroda

  ponas Valdai, prieš rašydamas viešai asmeninį komentarą, pasikonsultuokite su jus remiančių institucijų konsultantai. Jūsų pasakyta interviu ir parašyta komentare informacija nesutampa, klaidina informacijos gavėjus ir iškraipo paramos suteikimo esmę.

  Prieš savaitę
 • Balsuosim

  Nuoroda

  Valdai kandidatuok į rajono tarybą

  Prieš savaitę
 • Versle galioja pagrindinė taisyklė

  atsakymas į: Balsuosim Nuoroda

  Per kuo trumpesnį laiką, kuo mažesnėmis sąnaudomis "prisisrėbti" kuo daugiau pinigų ! Kol dar yra šalyje durnelių aborigenų dirbančių už pavalgymą ir dar nevisi emigravo, valstybė tai daryti leidžia, o tokie protinguoliai tuo naudojasi. "Protingieji" verslininkai, pažiūrėkite kainas kiek viskas pabrango, kai maistui išleisti reikia 80 % jūsų numetamos sumos . Netoli juk tie laikai, kai nuo direktoriaus pareigų pačiam teks stoti prie staklių ir gaminti šovinius..? Labai negražu kai tokie "oberverslininkai" patys kilę iš šūdo, tampa Dievais....

  Prieš savaitę
 • Jus turbūt esate versle jog žinote jog versle matuojama investuoto kapitalo grąža, o ne "prisisrėbimas "? Normalūs darbuotojai, atsakingai žiūrintys į darbą ir norintys tobulėti savo profesijos srityje uždirba ir Lietuvoje. Jei norite, galiu pirkti Jūsų kaip direktoriaus paslaugas ? Jei įdomu paskambinkit , gal sutarsim. Mūsų bendrovėje nėra kilusiu iš šūdo , visi dirba ir stengiasi tobulėti . Tarp kitko kai pradėjau šį verslą patys aš, tėvas ir brolis gamindavom šovinius rankomis. Per metus pagamindavom 30.000 vnt . Dabar gaminame 1.5 ml. Džiaugiamės sukūrėme jog gamyboje penkias darbo vietas žmonėms , kurie gauna atlygį priklausomai nuo padaryto darbo ir jiems nereikia galvoti apie emigraciją .

  Prieš savaitę
 • nu

  atsakymas į: Valdas Nuoroda

  pigus vergai ??? kiek moki ??

  Prieš savaitę