Ar jau nusprendėt kaip balsuosite Seimo rinkimuose?

Dienos anekdotas

Ateina nykštukas į vaistinę ir prašo tabletės aspirino. Vaistininkė klausia:"Jums suvynioti? "
- Ne, aš ridensiu.

Komentaras

skaithtojs:„jie nori isgert o ne nusipraust ir pavalgyt. as balsuosiu uz ta zmogu kuris sutvarkys bomzyna visa. vilniaus gatves norfoj vyksta atviras reketas. ne tik kad zmones kencia nuo ju bet atvirai viesoj vietoj geria bambalius prisirinke pinigu. vienintelis apsauginis daro tvarka. o kur dar tamsaus gymio vyriskiai prekiaujantys peiliais. neteikia aukstu fraziu. ka padarysit anyksciams mieli kandidatai. algu pakelimai nesamone. as ja pati uzsidirbu man kelt nereikia."

Komentuoti

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina UAB Anykščių komunalinis ūkis renovacijos projektų vadovą, atliekantį bendrovės direktoriaus funkcijas Liną Pravilionį.
Pokalbis apie bendrovės veiklą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ona

  Nuoroda

  Ten atleist visus reikia,stagnatoriniai visi sėdi ir nieko nedirba

  Prieš metus
 • Xx

  Nuoroda

  Pabaikit tyčiotis iš Alfrydo tikrai daug dirba žmogus !

  Prieš metus
 • Negerai

  Nuoroda

  Pasistatė jauną vaikelį, kuri neturi jokio supratimo ir dabar visi iš jo tyčiojasi.Didėja KŪ beatvarkė !

  Prieš metus
 • Taip!

  atsakymas į: Negerai Nuoroda

  Alfrydas rimtas žmogus ! Jis kai daro, tai ir padaro !

  Prieš metus
 • Marijona

  Nuoroda

  Alfrydai, teik valdybai savo kandidatūrą į direktoriaus pareigas. Vis tiek sakei, kad politikoje nebedalyvausi.

  Prieš metus
 • Tu no

  Nuoroda

  Tikrai proto neteko tas rašeiva, Savicko dėka po truputi KIK iš griuvėsiu baigia išsikapstyti.

  Prieš metus
 • aha

  atsakymas į: Tu no Nuoroda

  taip ir parašyta atsakyme į "o" kad reikia būti netekusiam proto, norint padaryti tokį žingsnį. Išmesti KIK valdytoją, tai tolygu pačiam užsirišti kilpą ir ją užveržt, ištraukiant savo kėdę iš po užpakalio.
  Duokit tik tam žmogui sveikatos, tai ne tik nuostolingą atliekų rūšiavimo aikštelę sutvarkys, bet ir supelijusią Svėdasų pirtį iškūrens ir visus svėdasiškius išpers nemokamai :) Galės ir Vikonių kaimo gyventojai po darbų atvažiuot ir nusiplaut Anykščių miesto dulkes ir prilietą prakaitą nešant sunkias žinias apie vietos politiką ir valdžią.

  Prieš metus
 • Savicka ,ar išmesi?

  Prieš metus
 • nu

  atsakymas į: o Nuoroda

  ar proto netekai? išmesti tai, ant ko mano pačio kėdė stovi.

  Prieš metus
 • Grynas LT

  Nuoroda

  Komunalinio vadovas net neįsivaizduoja, kiek galėtų generuoti pajamų iš savivaldybės objektų, kurie yra eksploatuojami seniūnijose ir yra viešosios pagarbos objektai. Veikiantys ir lankomi žmonių.
  Taigi paskaičiuokite kiek yra rajone veikiančių kapinių, kurios "prižiūrimos" seniūnijų ir kiek rasite prie tų kapinių konteinerių skirtų plastikui, stiklui ar kt. buitinėms atliekoms? Nors lėšos iš biudžeto yra numatytos ir skiriamos.
  Gal šiuos objektus norėtų aplankyti ir įvertinti rajone dirbantys aplinkosaugininkai, nors pakeliui kursuodami ekipažais ir ieškodami žvejų be bilieto prie vandens telkinio?
  Čia gal galėtų padėti ir komunaliniame dirbantis, patyręs aplinkosaugos specialistas- atliekų rūšiavimo aikštelės vadybininkas, berods kontroliuojančios valdžios atstovas, deputatas ?

  Prieš metus
Įkelti daugiau