Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Okulisto priimamąjame:
- Sakykite, o kaip jūs iki čia atėjote?

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Skaityti komentarus (4)

Portalo anyksta.lt redaktorius Robertas Aleksiejūnas kalbina UAB Anykščių komunalinis ūkis renovacijos projektų vadovą, atliekantį bendrovės direktoriaus funkcijas Liną Pravilionį.
Pokalbis apie bendrovės veiklą.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Ona

  Nuoroda

  Ten atleist visus reikia,stagnatoriniai visi sėdi ir nieko nedirba

  Prieš metus
 • Xx

  Nuoroda

  Pabaikit tyčiotis iš Alfrydo tikrai daug dirba žmogus !

  Prieš metus
 • Negerai

  Nuoroda

  Pasistatė jauną vaikelį, kuri neturi jokio supratimo ir dabar visi iš jo tyčiojasi.Didėja KŪ beatvarkė !

  Prieš metus
 • Taip!

  atsakymas į: Negerai Nuoroda

  Alfrydas rimtas žmogus ! Jis kai daro, tai ir padaro !

  Prieš metus
 • Marijona

  Nuoroda

  Alfrydai, teik valdybai savo kandidatūrą į direktoriaus pareigas. Vis tiek sakei, kad politikoje nebedalyvausi.

  Prieš metus
 • Tu no

  Nuoroda

  Tikrai proto neteko tas rašeiva, Savicko dėka po truputi KIK iš griuvėsiu baigia išsikapstyti.

  Prieš metus
 • aha

  atsakymas į: Tu no Nuoroda

  taip ir parašyta atsakyme į "o" kad reikia būti netekusiam proto, norint padaryti tokį žingsnį. Išmesti KIK valdytoją, tai tolygu pačiam užsirišti kilpą ir ją užveržt, ištraukiant savo kėdę iš po užpakalio.
  Duokit tik tam žmogui sveikatos, tai ne tik nuostolingą atliekų rūšiavimo aikštelę sutvarkys, bet ir supelijusią Svėdasų pirtį iškūrens ir visus svėdasiškius išpers nemokamai :) Galės ir Vikonių kaimo gyventojai po darbų atvažiuot ir nusiplaut Anykščių miesto dulkes ir prilietą prakaitą nešant sunkias žinias apie vietos politiką ir valdžią.

  Prieš metus
 • Savicka ,ar išmesi?

  Prieš metus
 • nu

  atsakymas į: o Nuoroda

  ar proto netekai? išmesti tai, ant ko mano pačio kėdė stovi.

  Prieš metus
 • Grynas LT

  Nuoroda

  Komunalinio vadovas net neįsivaizduoja, kiek galėtų generuoti pajamų iš savivaldybės objektų, kurie yra eksploatuojami seniūnijose ir yra viešosios pagarbos objektai. Veikiantys ir lankomi žmonių.
  Taigi paskaičiuokite kiek yra rajone veikiančių kapinių, kurios "prižiūrimos" seniūnijų ir kiek rasite prie tų kapinių konteinerių skirtų plastikui, stiklui ar kt. buitinėms atliekoms? Nors lėšos iš biudžeto yra numatytos ir skiriamos.
  Gal šiuos objektus norėtų aplankyti ir įvertinti rajone dirbantys aplinkosaugininkai, nors pakeliui kursuodami ekipažais ir ieškodami žvejų be bilieto prie vandens telkinio?
  Čia gal galėtų padėti ir komunaliniame dirbantis, patyręs aplinkosaugos specialistas- atliekų rūšiavimo aikštelės vadybininkas, berods kontroliuojančios valdžios atstovas, deputatas ?

  Prieš metus
Įkelti daugiau