Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ką pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Valentino diena. Vaistinė.
- Laba diena.
- Nebėra…

Komentaras

bendruomenes atstove:„ankščiau Loretyte savivaldybeje dirbdavo ir padedavo visom bendruomenem. neisivaizdinus tokia buvo gera protinga irpabedavot.galedavai patardavo. dabar neber pas ka nueit. burbteli kai treciam aukste paklausi. o verslu centre pinigus moket reikia uz menko projektelio i savivaldybe parasyma. kam ta asociacija geriau normalu zmogu mums padet paskirkit savivaldybeje."

Komentuoti

Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas
    2019-06-22 apie 15.30 val., namų, Molėtų r., Alantos sen., Avilčių k., kieme vyrą (g. 1949 m.) sumušė kaimynas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rastas sprogmuo
    2019-06-25 apie 16.00 val., Utenos r., Leliūnų sen., Pakermėžio k., prie ežero rastas daiktas panašus į karo laikų sprogmenį. Įvestas planas SKYDAS. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono SSN išminuotojai nustatė, kad rastas II-ojo pasaulinio karo (47 mm.) artilerijos sviedinys, kuris sunaikintas vietoje. Įvykis įregistruotas.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta