Ar skaitote knygas?

Dienos anekdotas

Tramvajuje sėdi senutė. Šalia jos stovi liesas išvargęs studentas.
– Ko gi tu, mielasis, toks sulysęs? – kreipiasi į jį senutė.
– Užduoda daug, – atsako studentas.
– Tu turbūt pirmūnas?
– Ne…
Senutė, matydama studentą ant rankos užsimetus apsiaustą, pasiūlo:
– Duok, mielasis, nors tavo apsiaustą palaikysiu, juk tau sunku.
– Čia ne apsiaustas, – atsako vaikinas, – čia studentas Petraitis. Va jis – pirmūnas.

Komentaras

Tikras vyras:„Tikrai vyriškai ir garbingai elgiasi gerbiamas Antanas Baura, kad nesivelia į intrigas ir palaiko Seimo pirmininką. Mūsų šeimai teko dalyvauti tokiame gtražiame renginyje- Vaižgantinėse. Mes patys su gerbiamu Pranckiečiu bendravome, bendravo ir kiti. Koks nuoširdus, draugiškas žmogus. Gali drąsiai prie jo prieiti, pakalbėti, nusifotografuoti. Ar dar yra kitas šalies aukštas pareigūnas, kuris būtų taip arti liaudies, arti paprastų žmonių? Gerbiam Seimo pirmininką, gerbiam ir jį palaikančius parlamentarus."

Skaityti komentarus (6)

Vagystė

    2019-09-17 apie 07.00 val. pastebėta, kad Anykščiai - Kurkliai - Balninkai – Želva kelio 21-ame kilometre, iš įmonei "Kurklių karjeras" priklausančio ekskavatoriaus JCB neužrakinto kuro bako pavogta apie 40 litrų dyzelinio kuro. Taip pat pavogta ant kelio stovėjusių laikinųjų šviesoforų akumuliatoriai. Padaryta 240 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas artimoje aplinkoje
    
    2019-09-17 apie 21.50 val., Utenoje, Sėlių g., vyras (g. 1995 m.) smurtavo prieš savo sugyventinę (g. 1997 m.). Po konflikto vyras iš namų pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

    2019-09-17 apie 14.48 val., Visagine, Festivalio g., neblaivus (1,81 prom.) sugyventinis  (g. 1973 m.) smurtavo prieš neblaivią (2,33 prom.) sugyventinę (g. 1975 m.). Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

    2019-09-17 apie 16.25 val., Molėtų r., kelio Molėtai-Pabradė 12 km, blaivus vyras (g. 1968 m.) vairuodamas automobilį VOLKSWAGEN TRANSPORTER, vingiuotame kelio vingyje, nepasirinko saugaus greičio, neatsižvelgė į meteorologines kelio sąlygas bei kelio dangą, nesuvaldė automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio vairuotojas, kuris dėl raktikaulio lūžio gydomas VšĮ Utenos ligoninės traumatologijos skyriuje, taip pat eismo įvykio metu nukentėjo kartu važiavęs keleivis (g. 1960 m.), kuris dėl daugybinių šonkaulių lūžių gydomas Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose, krūtinės chirurgijos skyriuje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Planas „Skydas“

    2019-09-17 apie 13.50 val., Molėtų r., Suginčių sen., Panatryčio I k., miške rastas daiktas panašus į karo laikų sprogmenį. Atvykus Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono išminuotojams nustatyta, kad rasta II-ojo pasaulinio karo vokiška aviacinė bomba SD-1, kuri kėlė tiesioginį pavojų aplinkiniams, todėl sunaikinta radimo vietoje.

    2019-09-17 apie 11.40 val., Ignalinos r., Vidiškių sen., Makniūnalaukės k, laukuose, rastas daiktas panašus į karo laikų sprogmenį. Atvykus Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono išminuotojams, nustatyta, kad rasta II-ojo pasaulinio karo 82 mm minosvaidžio mina, kuri kėlė tiesioginį pavojų aplinkiniams, todėl sunaikinta radimo vietoje.

Kiti pranešimai


    2019-09-17 apie 8.20 val., Zarasų r., Dusetų sen., Bileišių k., Rašų g., pirties terasoje, rastas  vyro (g. 1963 m.) kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta