Parduodame aukštos kokybės sertifikuotas granules ir briketus. Kaina gamykloje Viešintose: granulės - 165 Eur už toną su PVM, briketai „Nestro“ - 140 Eur už toną su PVM. Tel. (8-672) 50736.

Ar šilta žiema padeda taupyti pinigus?

Dienos anekdotas

- Pasiruoškite blogiausiam!
- Gydytojau, aš mirsiu?
- Ne, rytoj - į darbą!

Komentaras

Darius:„Kaip miestas tai grazus jaukus......kaip tvarkosi baisu nuo atvaziavimo i anykscius kaloneleja uzpuola pirk pavalgyti duok cigareciu bomzai....i norfa jau ramei nepraisi....as galiu tik ilsetis tuoliau nuo miesto...bet zmoniu depresija smarkei jauciasi"

Skaityti komentarus (4)

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Baugu net savo varda parasyti

  Nuoroda

  Teko man su juo susitikti , nuo to laiko as policija ir nebepasitikiu . Tiesiok slykstu net ji matyti .

  Prieš 7 mėnesių
 • atsiprasau del proto

  Nuoroda

  sumaisiau komisarus buvusius

  Prieš 7 mėnesių
 • tai jai teisybe kad

  Nuoroda

  nedirba ,kam rasot kad dirba

  Prieš 7 mėnesių
 • geriau pranestum

  Nuoroda

  buvusiems kolegoms ,kada mirsta buves bendradarbis o ne svaigti,geda del tokiu buvusiu komisaru

  Prieš 7 mėnesių
 • nu jis niekada

  Nuoroda

  protu ir imintim nepasizymejo,geriau butu patylejaso del visagino jokio ramumo nera ,nes reaktorius veikia ir ten verda,tik pinigai issvaistyti o uzdarymas dar toli ,ji beveik baisesne nei astravo

  Prieš 7 mėnesių
 • Aukštasis pilotažas

  Nuoroda

  Petras mąsto lygiai taip pat, kaip Eurosojūzo vadai, kurie irgi pareikalavo "atsijungti" elektrą. Kaip? Ogi pareikalavo išsiardyti ir susinaikinti savo puikiai ir saugiai veikusią atominę elektrinę Visagine. Mes ją uždarėme, dar tebeardome, o jie naujos mums taip ir nepastatė. "Pamatrosili i brosili" - kaip sako kaimynai rusai...

  Prieš 7 mėnesių
 • be ironijos

  atsakymas į: Aukštasis pilotažas Nuoroda

  Savo ir savo vaikų ateitimi dėkoju už pavojingos Visagino elektrinės uždarymą. Atsimename, kaip girti uzbekai ir tadžikai kareiviai su nusmukusiomis kelnėmis ją statė. Kiek betono ir armatūros privogta ir pragerta.
  Vokietija ir Japonija, kuriose atomines elektrines statė blaivus profesionalūs statybininkai, uždarė visas savo elektrines, nes jiems rūpi šalies ateitis.

  Prieš 7 mėnesių
 • Taigi aha !

  atsakymas į: be ironijos Nuoroda

  Butent tu sėdėjai ir žiūrėjai į tuos uzbekus su tadžikais. Kur gi ne. Kiek tau metų tada buvo? Kiek dabar? O gal imk ir nesislėpdamas už anonimo prisistatyk viešai, pateik įrodymus apie tuos "nusmukusiomis kelnėmis". Tu gi žemini dviejų tautų atstovus. Nei vokiečiai, nei japonai visų atominių elektrinių neuždarė, nemeluok. Uždaromos tik tos elektrinės, kurios senos ir nusudėvėję. Daugybė šalių statosi naujas atomines elektrines. Ir butent rusiškas - patikimas ir saugias. Ir ne tik baltarusiai, prie kurių lietuviški politikieriai kabinėjasi.

  Prieš 7 mėnesių
 • Ir dar

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Ignalinos atominė pradėta statyti 1974 metais - prieš 45 metus. Tai kiek tau tada buvo metų, kai uzbekus be kelnių stebėjai?

  Prieš 7 mėnesių
 • Žinantis

  Nuoroda

  Su didele pagarba Petrui, bet pastaba žurnalistams. Pumputis jau metai, kaip nedirba policijoje..

  Prieš 7 mėnesių