Ką manote apie Agnės Širinskienės "paskolinimą" "tvarkiečiams"?

Dienos anekdotas

Vyrukas ikūrė įmonę. Pirma diena kontoroje. Ant slenksčio pasirodo žmogus. "Klientas!" - pagalvojo vyrukas, čiupo telefono ragelį ir puolė kalbėti:
- Ne, šiandien negaliu... Ne, niekaip... Nepaprastai daug užsakymų... Gal kitą savaitę... Aš jus užrašysiu į eilę.
Padeda rageli ir sako svečiui:
- Atleiskite, tiek klientų... Kuo galiu būti naudingas?
- Aš iš "Telia". Liniją reikia prijungti?

Komentaras

M. Fergiziene:„Jeigu norime kaip nors panaudoti Europinius pinigus, taip ir sakykime, kad norime įrengti parką ar ką kitą.Kodėl prisiminėme, kad čia buvę kapai ir panorome jais pasirūpinti. Jei imsime traktuoti , kad prie koplyčios kapai, kad negalima vejos mindyti, tai kolumbariumas visai tinka. Ipraskime kalbėti aiškiai , suprantamai ,kad yra Europiniai pinigai, kuriuos panaudoję daug kas turės naudos, o nesiremkime mirusiais. Kolumbariumą jau reikėjo seniai pastatyti, tik aišku ne prie koplyčios."

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Baugu net savo varda parasyti

  Nuoroda

  Teko man su juo susitikti , nuo to laiko as policija ir nebepasitikiu . Tiesiok slykstu net ji matyti .

  Prieš mėnesį
 • atsiprasau del proto

  Nuoroda

  sumaisiau komisarus buvusius

  Prieš mėnesį
 • tai jai teisybe kad

  Nuoroda

  nedirba ,kam rasot kad dirba

  Prieš mėnesį
 • geriau pranestum

  Nuoroda

  buvusiems kolegoms ,kada mirsta buves bendradarbis o ne svaigti,geda del tokiu buvusiu komisaru

  Prieš mėnesį
 • nu jis niekada

  Nuoroda

  protu ir imintim nepasizymejo,geriau butu patylejaso del visagino jokio ramumo nera ,nes reaktorius veikia ir ten verda,tik pinigai issvaistyti o uzdarymas dar toli ,ji beveik baisesne nei astravo

  Prieš mėnesį
 • Aukštasis pilotažas

  Nuoroda

  Petras mąsto lygiai taip pat, kaip Eurosojūzo vadai, kurie irgi pareikalavo "atsijungti" elektrą. Kaip? Ogi pareikalavo išsiardyti ir susinaikinti savo puikiai ir saugiai veikusią atominę elektrinę Visagine. Mes ją uždarėme, dar tebeardome, o jie naujos mums taip ir nepastatė. "Pamatrosili i brosili" - kaip sako kaimynai rusai...

  Prieš mėnesį
 • be ironijos

  atsakymas į: Aukštasis pilotažas Nuoroda

  Savo ir savo vaikų ateitimi dėkoju už pavojingos Visagino elektrinės uždarymą. Atsimename, kaip girti uzbekai ir tadžikai kareiviai su nusmukusiomis kelnėmis ją statė. Kiek betono ir armatūros privogta ir pragerta.
  Vokietija ir Japonija, kuriose atomines elektrines statė blaivus profesionalūs statybininkai, uždarė visas savo elektrines, nes jiems rūpi šalies ateitis.

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha !

  atsakymas į: be ironijos Nuoroda

  Butent tu sėdėjai ir žiūrėjai į tuos uzbekus su tadžikais. Kur gi ne. Kiek tau metų tada buvo? Kiek dabar? O gal imk ir nesislėpdamas už anonimo prisistatyk viešai, pateik įrodymus apie tuos "nusmukusiomis kelnėmis". Tu gi žemini dviejų tautų atstovus. Nei vokiečiai, nei japonai visų atominių elektrinių neuždarė, nemeluok. Uždaromos tik tos elektrinės, kurios senos ir nusudėvėję. Daugybė šalių statosi naujas atomines elektrines. Ir butent rusiškas - patikimas ir saugias. Ir ne tik baltarusiai, prie kurių lietuviški politikieriai kabinėjasi.

  Prieš mėnesį
 • Ir dar

  atsakymas į: Taigi aha ! Nuoroda

  Ignalinos atominė pradėta statyti 1974 metais - prieš 45 metus. Tai kiek tau tada buvo metų, kai uzbekus be kelnių stebėjai?

  Prieš mėnesį
 • Žinantis

  Nuoroda

  Su didele pagarba Petrui, bet pastaba žurnalistams. Pumputis jau metai, kaip nedirba policijoje..

  Prieš mėnesį