Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Labai jauna mergina klausia mamos:
- Mama, o galima aš su Jonu draugausiu?
- Galima, bet su prezervatyvu!

Komentaras

Nei jo, nei majo...:„Argi būtina Anykščiuose išterlioti dar ir tiltą?"

Komentuoti

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Diskusijoje apie komunistus aš matau norą sumenkinti nekomunistą D.Vaiginą. Tautos išdavikai negali atleisti, kad buvo tvirtų žmonių, kurie atsisakė tarnauti šetono partijai. Ponas Ratautai - kas Jus?

  Prieš mėnesį
 • Jaunimui

  Nuoroda

  Ratautas jau pensininkas. Jis tik šneka. Savo nuomonę reiškia ir tiek. O va Meras ir jo politinė komanda - buvę komunistai. Pagal tave išeitų, kad merui S.Obelevičiui "po nepriklausomybės paskelbimo turėjo būti leista dirbti tik fizinį darbą, kad išpirktų savo kaltes." Tai tegu jaunimas, o ypač konservatorių jaunimas, imasi šios iniciatyvos ir daro tvarką. Linkiu sėkmės !

  Prieš mėnesį
 • Rokas

  atsakymas į: Jaunimui Nuoroda

  Na tu ir durnas, meras nebuvo komunistų partijos funkcionierius, kaip Ratautas, Kirkilas ir kiti, kurie plovė liaudžiai smegenis. Desovietizacijos įstatymai buvo taikyti tik TSKP funkcionieriams, vadovaujantiems kompartijų nariams, KGB informatoriams. Eiliniai partijų nariai buvo niekas. O visa mero komanda iš viso jauni žmonės, komunisto gyvo nematę...

  Prieš mėnesį
 • Rokui

  atsakymas į: Rokas Nuoroda

  Rokeli, neapsimetinėk šlangute. Nedemonstruok mąstymo, prilygstančio burokui (runkeliui). Eilinis partijos narys tapo mokyklos direktoriumi arba chirurginio skyriaus vedėju, poliklinikos vedėju ir t.t. tik todėl, kad tapo komunistu. Dabar jie konservatorius vaidina.

  Prieš mėnesį
 • Jaunimas

  Nuoroda

  Ir kodėl Lietuva nepriėmė desovietizacijos įstatymo? Tokiems sovietiniai veikėjams kaip Ratautas po nepriklausomybės paskelbimo turėjo būti leista dirbti tik fizinį darbą, kad išpirktų savo kaltes. O jie dirbo viršininkais ir 30 metų po nepriklausomtbės vis dar reiškia savo debilišką komunistų ideologiją atitinkančią nuomonę ir knisa protą, kaip ir sovietmečiu. Manau, kad žiniasklaida turėtų ignoruoti tokius

  Prieš mėnesį
 • Šauniam Jaunimui

  atsakymas į: Jaunimas Nuoroda

  Jaunime, tu teisus, Anykščių rajone ne vienas meras yra buvęs komunistas. Dabartinis meras, konservatorių partijos Anykščių skyriaus lyderis - taip pat. Tarybos narių - exkomunistų - gausu. Iš tikrųjų jie, net "30 metų po nepriklausomtbės vis dar reiškia savo debilišką komunistų ideologiją atitinkančią nuomonę ir knisa protą, kaip ir sovietmečiu. " Tipiška "Penktosios kolonos" veikla, žlugdanti rajoną. Patys liustruotis jie nesugeba. Tai tu, Jaunime, demokratiškai imk ir jiems padėk!! Laikas! :)

  Prieš mėnesį
 • Diablo

  Nuoroda

  Komunistas labiausiai bijo tai kas kas sugriovė komunizmą, tai rokas, džinsai ir laisvė. Tai Vaclavo Havelo žodžiai.

  Prieš mėnesį
 • Nu BLIAM...

  Nuoroda

  Velniai bijo viruso - Ratautas bijo velnių. A kokių velnių šiandieną jis bijo? Su raudonaisiai velniais komunizmą mums statė, jų partijoj sėdėjo, bilietą prie širdies nešiojo... A kokie jį baimina kas vasarą? Gal garsiai grojantys ir dainuojantys?Ne? Nejaugi mažučiai ir balti...?

  Prieš mėnesį
 • redakcijai,

  Nuoroda

  kiek dar dėsit šio senio dešimties metų senumo nuotrauką, kai jis dar buvo biudžetiniu viršinkėliu sodroje

  Prieš mėnesį
 • ats.

  atsakymas į: redakcijai, Nuoroda

  toks susitarimas

  Prieš mėnesį