Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

EINARAS VILDĖ – PRETENDENTAS Į LR SEIMO RINKIMŲ KANDIDATUS IEŠKO PAGALBININKŲ PARAŠŲ RINKIMUI. ANYKŠČIŲ – PANEVĖŽIO RINKIMŲ APYGARDOJE TEL.: +370 63048541. E-PAŠTAS : EINARVILDE@GMAIL.COM   Politinė reklama bus apmokėta iš politinės partijos "DRĄSOS KELIAS" rinkiminės sąskaitos. Užsak. Nr. 213.

Ar dalyvausite balandžio 23 dieną naujo Seimo nario rinkimuose Anykščių-Panevėžio apygardoje?

Orai

Naktį -2
Dieną 0

Dienos anekdotas

Ėjo kiškis mišku ir užsimanė ką nors tai išgąsdinti.
Įlindo į krūmą ir laukia, kol kas eis pro šalį.
Žiūri – meška eina. Tas tik greitai išnėrė iš krūmo prieš lokio akis ir garsiai suriko:
– būūūūū!
Meška aišku nusigando, tačiau tuoj pats stvėrė kiškį, įsikišo į kelnes ir sako:
– Prisivirei košės, tai dabar ir srėbk!

Komentaras

R.Gižinskas: „Pilis sudėtingas objektas,tačiau turės išliekamąją vertę.Kokią šiandien išliekamąją vertę turi ''opera''? Net partitūros[natų]nėra išlikę.Šis 'šedevras'rajono mokesčių mokėtojams kainavo apie 200.000 lt.Tuomet tai buvo dideli pinigai."

Skaityti komentarus (4)
Mokytoja Jadvyga Budavičienė. Pasaulio anykštėnų archyvo nuotrauka.

Šiandien sukanka 85 metai, kai 1929 m. gruodžio 29 d. Zarasų krašte gimė, paskui ilgą laiką Anykščiuose gyveno ir dirbo pedagogė matematikos mokytoja, mokyklų vadovė Jadvyga  BUDAVIČIENĖ (1929–2010).

Kartu su vyru persikėlusi gyventi ir dirbti iš Zarasų, kur vadovavo vidurinei mokyklai, nuo 1975 m. iki gyvenimo pabaigos J. Budavičienė gyveno Anykščiuose. 1975–1978 m. ji buvo Anykščių J. Biliūno vidurinės mokyklos matematikos mokytoja.
1978–1989 m. ji dirbo Anykščių 2-osios, Anykščių A. Vienuolio vidurinės mokyklos direktore. Ji sutelkė šios mokyklos kolektyvą rimtam ir kūrybingam darbui, praturtino mokyklos materialinę bazę, stiprino mokyklos tradicijas, paruošdama ją tapti gimnazija. J. Budavičienės iniciatyva, minint rašytojo Antano Vienuolio-Žukausko 100-ąsias metines, šiai Anykščių mokyklai 1982 m. buvo suteiktas rašytojo Antano Vienuolio vardas.
Direktorės rūpesčiu joje 1980 m. buvo įvestas sustiprintas matematikos mokymas, 1982 m. buvo suremontuotas senasis mokyklos korpusas ir fojė, o 1985 m. ji išplėsta priestatu su nauja renginių sale.
J. Budavičienė mirė 2010 m. balandžio 7 d. Anykščiuose ir palaidota Anykščių senosiose kapinėse šeimos kape.

 

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta