Kaip šiemet atostogausite (atostogavote)?

Dienos anekdotas

Mergina klausia draugės:
– Kada pirmą kartą įsimylėjai?
– 16.
– O antrą?
– 16.30.

Komentaras

.: "Visiškai teisingas ir racionalus teisėjų žingsnis,kuris padės mažoje bendruomenėje išvengti visuomenės vertinimo ir spekuliavimo šališkumu.Ankstesnieji komentarai tą ir parodo.Negirdėjau nei vienos bylos,kur to miesto ar rajono merą teistų to paties miesto ar rajono teismas.Panevėžio miesto mero byla nagrinėjama Šiauliuose,Utenos Katino byla Panevėžyje,Visagino Štraupaitės irgi Panevėžyje.Tad nieko keisto,kad ši byla nebus nagrinėjama čia."

Komentuoti
2019-03-08

Nuomonė

Juozas:„Nesutinku su L. Alesionkos nuomone. Ne apie būsimo mero stiprybes ar silpnąsias puses reikia kalbėti, nors ir tai svarbu, o apie jo suvokimą kur jis eina ir kokia bus jo misija. Man atrodo, ne visi vadovai tai supranta. Demokratiškai sutvertoj Lietuvoj meras ateina atstovauti mus, anykštėnus. Todėl jis turi puikiai žinoti mūsų lūkesčiūs- kokie jie yra. Ar mums svarbu, koks jo būdas, ar nesapnuoja jis košmarų. .. Gal. Man svarbiau, kad būsimas meras žinotų mano interesus, tinkamai juos atstovautų bei rūpintųsi jais. Ko Anykščių žmonėms reikia? Darbo vietų, didesnių atlyginimų. Dar skaidraus savivaldybės darbo, tiesos sakymo, specialistų darbo vertinimo bei jų kūrybiškumo skatinimo ir t.t. Todėl keista, kai mero vertybėmis laikoma jo kietumas, tvirta nuomonė, o ne lankstumas, tolerancija, sugebėjimas ieškoti ir rasti kompromisų.. Tai gal dar labiau tiktų meras, kuris moka muštis? Meras neturi ateiti su ambicijų krepšeliu ar karaliuko poza. Meras turi ateiti su didele potencija ir noru dirbti anykštėnų labui."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • komentr."argi tikrai"

  Nuoroda

  Matomai jūs be Tubio ir Obelevičiaus neįsivaizduojat Anykščių ateities?Tik jie"vienintėliai" rajono gerovės(greičiausiai tik sau)kūrėjai?Jau 12metų matėm,kokią"gerovę" sukūrė.

  Prieš 3 mėnesių
 • Pritariu Juozui

  Nuoroda

  Labai taiklus ir išsamus,be pagražinimų ir tuščių liaupsių komentaras(apie norinčius tapti merais).Tie norintieji net nesusimąsto ar jie VERTI VADOVAUTI RAJONUI?O gal tik "užsidėję"karūną ir įtikėję,jog tik jie verti būti merais?...Bet tai jau jų nuomonė,jų didelis susireikšminimas,neįvertinant kitų.O tai jau "kvepia"labai neskaniai...Dauguma anykštėnų jau NEBE AVIŲ NEMĄSTANTI BANDA!Gražių kalbų jiems nebereikia,o reikia KONKREČIŲ,SĄŽININGŲ,TEISINGŲ DARBŲ,KELIANT RAJONO GERBŪVĮ,RODANT TOLERANCIJĄ VISOMS NUOMONĖMS.

  Prieš 3 mėnesių
 • Argi tikrai?

  atsakymas į: Pritariu Juozui Nuoroda

  Na tada vienintelis Tumis pajėgus tai padaryti! :)

  Prieš 3 mėnesių
 • Kas yra Leonas?

  Nuoroda

  Tai Gurbanguly Berdimuhamedov Myalikgulydovich kopija. Jis moka viską: rašo traktatus, komentuoja politinius įvykius, gydo venerinius susirgimus, lošia milijonus, kūria eiles ir.... garbina korupcija įtariamą nušalintąjį Anykščių merą Kęstutį Tubį.

  Prieš 3 mėnesių
 • Tikrai?

  atsakymas į: Kas yra Leonas? Nuoroda

  Tikrai? O kelis milijonus jis jau išlošė? Ir gydo, ir rašo, ir iš komunistų duonos neprašo! Oi, koks fainas tas Leonas !!!

  Prieš 3 mėnesių
 • to P.S anykštėnui atsakymas

  Nuoroda

  Neskirsto? O kas " nuskirstė" kultūrininkams skirtus pinigėlius...?

  Prieš 3 mėnesių
 • Kas yra Juozas?

  Nuoroda

  Sena atsbodusi plokštelė
  "Anykštos" ištraukta
  Įtrūkus, braška, dulkes kelia...
  Ją laikas keist kita.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ku

  atsakymas į: Kas yra Juozas? Nuoroda

  Alesionkai nepatinka... Įdomu, kas jam iš vis patinka?

  Prieš 3 mėnesių
 • LADY GAGA

  atsakymas į: Ku Nuoroda

  Dar klausi? Laisva Lietuva be komunistų. :)

  Prieš 3 mėnesių
 • aha

  atsakymas į: LADY GAGA Nuoroda

  ...ir be piderastų :(

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau