Kiek margučių spalvinate Velykoms?

Dienos anekdotas

- Kaip tu parašysi knygą apie Indiją nė karto ten nebuvęs?
- O argi Dantė buvo pragare, kai rašė savo „Dieviškąją komediją“?

Komentaras

Renovacijos įkainiai:„Apie tris kartus išpusti . Valdininkai jums "makaronus ant ausų" kabina. Dvidešimt metų papildomai be mokesčio už šildymą bankams mokėsit pradžioje po 50 eurų/ mėn, o po 6 metų dar dvigubai daugiau. Tas "nemokamas" padengiamas iš visų musų surenkamų pinigų į biudžetą Kubiliui laikinai ? pakėlus PVM mokesčius iki 21 o/o. MIEGA musų seimūnai leidžiantis plėšti visus vidury dienos. Tam ir panaikintos valstybinės įmonės renovacijai ---o renovacija atiduota privačiam verslui, kurio kontroliuoti negalima"

Komentuoti
2019-03-08

Nuomonė

Juozas:„Nesutinku su L. Alesionkos nuomone. Ne apie būsimo mero stiprybes ar silpnąsias puses reikia kalbėti, nors ir tai svarbu, o apie jo suvokimą kur jis eina ir kokia bus jo misija. Man atrodo, ne visi vadovai tai supranta. Demokratiškai sutvertoj Lietuvoj meras ateina atstovauti mus, anykštėnus. Todėl jis turi puikiai žinoti mūsų lūkesčiūs- kokie jie yra. Ar mums svarbu, koks jo būdas, ar nesapnuoja jis košmarų. .. Gal. Man svarbiau, kad būsimas meras žinotų mano interesus, tinkamai juos atstovautų bei rūpintųsi jais. Ko Anykščių žmonėms reikia? Darbo vietų, didesnių atlyginimų. Dar skaidraus savivaldybės darbo, tiesos sakymo, specialistų darbo vertinimo bei jų kūrybiškumo skatinimo ir t.t. Todėl keista, kai mero vertybėmis laikoma jo kietumas, tvirta nuomonė, o ne lankstumas, tolerancija, sugebėjimas ieškoti ir rasti kompromisų.. Tai gal dar labiau tiktų meras, kuris moka muštis? Meras neturi ateiti su ambicijų krepšeliu ar karaliuko poza. Meras turi ateiti su didele potencija ir noru dirbti anykštėnų labui."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • komentr."argi tikrai"

  Nuoroda

  Matomai jūs be Tubio ir Obelevičiaus neįsivaizduojat Anykščių ateities?Tik jie"vienintėliai" rajono gerovės(greičiausiai tik sau)kūrėjai?Jau 12metų matėm,kokią"gerovę" sukūrė.

  Prieš mėnesį
 • Pritariu Juozui

  Nuoroda

  Labai taiklus ir išsamus,be pagražinimų ir tuščių liaupsių komentaras(apie norinčius tapti merais).Tie norintieji net nesusimąsto ar jie VERTI VADOVAUTI RAJONUI?O gal tik "užsidėję"karūną ir įtikėję,jog tik jie verti būti merais?...Bet tai jau jų nuomonė,jų didelis susireikšminimas,neįvertinant kitų.O tai jau "kvepia"labai neskaniai...Dauguma anykštėnų jau NEBE AVIŲ NEMĄSTANTI BANDA!Gražių kalbų jiems nebereikia,o reikia KONKREČIŲ,SĄŽININGŲ,TEISINGŲ DARBŲ,KELIANT RAJONO GERBŪVĮ,RODANT TOLERANCIJĄ VISOMS NUOMONĖMS.

  Prieš mėnesį
 • Argi tikrai?

  atsakymas į: Pritariu Juozui Nuoroda

  Na tada vienintelis Tumis pajėgus tai padaryti! :)

  Prieš mėnesį
 • Kas yra Leonas?

  Nuoroda

  Tai Gurbanguly Berdimuhamedov Myalikgulydovich kopija. Jis moka viską: rašo traktatus, komentuoja politinius įvykius, gydo venerinius susirgimus, lošia milijonus, kūria eiles ir.... garbina korupcija įtariamą nušalintąjį Anykščių merą Kęstutį Tubį.

  Prieš mėnesį
 • Tikrai?

  atsakymas į: Kas yra Leonas? Nuoroda

  Tikrai? O kelis milijonus jis jau išlošė? Ir gydo, ir rašo, ir iš komunistų duonos neprašo! Oi, koks fainas tas Leonas !!!

  Prieš mėnesį
 • to P.S anykštėnui atsakymas

  Nuoroda

  Neskirsto? O kas " nuskirstė" kultūrininkams skirtus pinigėlius...?

  Prieš mėnesį
 • Kas yra Juozas?

  Nuoroda

  Sena atsbodusi plokštelė
  "Anykštos" ištraukta
  Įtrūkus, braška, dulkes kelia...
  Ją laikas keist kita.

  Prieš mėnesį
 • Ku

  atsakymas į: Kas yra Juozas? Nuoroda

  Alesionkai nepatinka... Įdomu, kas jam iš vis patinka?

  Prieš mėnesį
 • LADY GAGA

  atsakymas į: Ku Nuoroda

  Dar klausi? Laisva Lietuva be komunistų. :)

  Prieš mėnesį
 • aha

  atsakymas į: LADY GAGA Nuoroda

  ...ir be piderastų :(

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau