Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Mokytoja – tėvams:
– Žinote, jūsų sūnus nesimoko geografijos.
– Nieko baisaus. Su mūsų pajamomis daug neprivažinėsi…

Komentaras

Tikrai?:„Ar tik negrįžta kioskų laikai kaip 1990 metais...?"

Skaityti komentarus (1)
2020-04-06

Komentaras

VaLda:„Skaitau ir pyktis paėmė. Man gėda būtų rašyti tokias nesąmones. Juk grįžta mūsų pačių vaikai su šeimomis. Reikia stengtis padėti vieni kitiems, galvoti apie naujų darbo vietų kūrimą. Dėl ko žmonės važiavo į kitus kraštus, kad galėtų užsidirbti vaikų, senų tėvų išlaikymui. Reikia džiaugtis ir stengti, kad su visam grįžtų, atgytų mūsų miestas, nesėdėtų koncertų salėse vien pagyvenusio amžiaus žmonės, pensininkai. Geriau išvyti pašalpinius, kurie trinasi pakampėmis ir geria. Dar vienas dalykas -tai darbdavių savivalė(sau tik sau),kai eiliniai dirba už minimumą ir to kartais negauna. Ko pykti ant valdžios patys gi tuos mokytojus renkam, lekiat net žviegdami, o paskui išrinktieji valdžia nepasidalina ir pešasi. Per mano visą rinkiminį laikotarpį dar tokios valdžios nebuvo. Atvažiuoja į rajoną dirbti naujas žmogus, tol ėda, uja kol apsisuka ir kuo toliau bėga nuo Anykščių. Galiu teigti valdžia dabartinė nėra didžiai gerbtina dėl savo neveiklumo : pvz. peržiūrėjai struktūrą ligoninėje, užsisėdėjusius pensininkus pakeisti jaunais išsilavinusiais specialistais. Reikia džiaugtis, kad pas noriai vyksta aukšto išsilavinimo , protingi specialistai. Protinga valdžia taip nedarytų - iškart įvestų tvarka, o pas mus ....Nesuprantu tų žmonių, kurie nesugeba vadovauti, o lenda į valdžią - atminkit partija Jums valgyti neduos - šiandien ji yra rytoj jos gali nebūti, o gyventi mums reikia čia ir dabar. Karantinas- turit gero laiko pamąstymams, susėskit ir galvokit apie rajono perspektyvą, jei taip norit kažką vyti, tai išsivykite patys save, jei nesugebate sustyguoti darbo."

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • anykštėnas

  Nuoroda

  Aš irgi skaitau tokius debiliškus komentarus ir pyktis ima, proto nėra, o komentuojate kaip žinodama. Išvarykite pensininkus iš ligoninės ir kas bus? Liks 3 gydytojai? Kur tie jauni išsilavinę?

  Prieš mėnesį
 • dėl to pykčio...

  Nuoroda

  p.VaLda, gal nežinote, kad pareiga kiekvieno vyro po nepriklausomybės paskelbimo buvo sukurti bent sau darbo vietą, o dar geriau ir daugiau. Bet ne visi tą darė, kiti laukė, kad jiems gatavą duotų. Dėl to daug ir lėkė į užsienį, kad patys negalėjo susikurti. Ir iki šiol laukiate, kad jums kas nors duos pinigus už bile ką.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Jaunų gydytojų stygius netik Anykščių raj.problema.tai šalies problema.Juk kiek laiko buvo trimituojama,kad rajonų ligonines reikia optimizuoti.Koks jaunas specialistas gali važiuoti į ligoninę dirbti,jeigu bus uždaryta.Anykščiuose PSPC visai nemažai jaunimo.Dar viena problema su atlyginimais...Lietuva nepajėgi ruošti medikus ES.Manau,kad gerb.komentatorė tendencinga,aerba ,, emigrantė,,.

  Prieš mėnesį
 • ačiū ir manau

  Nuoroda

  na geras komentaras. Dar taip nebuvo ,kaip šios kadencijos valdžia. Visų partijų sėdi ir daro rietenas,o meras bijo, kaip jam diktuoja pašonėje taip ir elgiasi. Laukiu laidos "Nepažintas meras" kada ir į Anykščius užsuks.ačiū ir manau

  Prieš mėnesį
 • a

  atsakymas į: ačiū ir manau Nuoroda

  Kaip greitai pamiršote milicijos metodus. Slapti vizitai į ligoninę, nesuprantamos komisijos (vadovas Donaldas), skundai dėl 8 min, darbo tabelyje ir pastovus pletkavojimas, pletkavojimas, pletkavojimas.

  Prieš mėnesį