Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

– Tėti, aš daugiau neisiu su tavimi rogutėmis važinėtis…
– Tu mažiau zysk ir davai tempk tik!

Komentaras

balsas:„Mielieji, nepykite ir nesipykite. Bent mažumėle pabūkime šventiškai nusiteikę. Nenorėčiau kad šitokia graži eglė ir visos miesto puošmenos būtų išardytos būtent dabar, kai tiek daug sniego, kai negalime susitikinėti vieni su kitais, kai tikrai belikę mažai džiuginančių dalykų. O čia - tokia daili miesto karalienė. Tegul pabūna. Nepykit. Juk viskas dėl mūsų, anykštėnų."

Skaityti komentarus (2)
2020-07-13

Komentaras

...gal užteks...:„Kai daug kur ir ką rėmė,kai tikrai buvo atsidavęs savo gimtajam miesteliui a.a V.Galvonas-visų mėgiamas,laukiamas,gerbiamas...visųr buvo kviečiamas,o jis visada aukojo(iš savo kišenės),per daug nesismulkino ir išlikdavo orus.Štai šį žmogų REIKIA ĮAMŽINTI JO GIMTAJAME MIESTELYJE! Gal laikas nebekaišioti partijų,nes jos čia visai nereikalingos,o REIKALINGAS SUPRATIMAS,BLAIVUS PROTAS ir LOGIŠKUMAS!Lai anykštėnai drąsiai reiškia savo nuomonę ir nebūna abejingi neišmanėlių susireikšminusių sprendimams!Gal užteks pasyviai stebėti,tylėti,o paskui kažką keiksnoti už netikusius sprendimus?Su didele pagarba lai gerb.a.a.Landsbergienės atminimą įprasmina Vilnius,kur ji daug metų koncertavo,užsiėmė aktyvia veikla ir TEN buvo pripažinta-tai būtų teisingiau"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • pritariu

  Nuoroda

  Tik ir tik už a.a.V.Galvoną. Kai pamenu jo surengtą Anykščiuose šventę plaukai šiaušiasi dar taip nevyko ir niekada nepasikartos, bet praeitis. o dar kiek jo darbų nuveiktų.. Komentare viskas sudeliota kruoščiai.

  Prieš 6 mėnesių
 • visi

  Nuoroda

  kam teko pažinti a.a. Vytautą Galvoną, manau pritartų jo atminimo įamžinimui.

  Prieš 6 mėnesių
 • Fui!

  atsakymas į: visi Nuoroda

  Išvarytas iš vicministrių, prisidirbęs su lošimų priežiūra ir t.t. Tikrai verta statyti paminklą kaip "Turkmenbaši"!!! :)

  Prieš 6 mėnesių
 • DIEGA

  atsakymas į: Fui! Nuoroda

  KAS NEDIRBA TAS NEKLYSTA. VISKĄ PASVĖRUS....TIK UŽ ŠVIESIOS ATMINTIES V.GALVONĄ

  Prieš 6 mėnesių