Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Skaityti komentarus (1)
2020-09-28

Komentaras

Leonas Alesionka:„Per 30 nepriklausomybės metų Lietuva padaryta pigios darbo jėgos tiekėja į ES, JAV ir kitas vakarų šalis. Gal šiandieną kas nors ir investuotų, bet visose srityse dėl emigracijos jau trūksta darbo jėgos tiek IT srityse ( algos tūkstančiai eurų!), tiek ir statybose. Anykščių rajoną nuvadovavo mokytojai, daržininkas - komunistas, komjaunimo rajono sekretorius ir jų nemokšiškumas, visiškas vadybos, kaip ir ekonomikos pagrindų nesuvokimas. Patriotinėmis propagandinėmis prakalbomis dar niekas net komunizmo nepastatė - ką bekalbėti apie šiuolaikinę ekonomiką. Anykščiai giriasi mediniais ir lajų takais, pastatų parenovavimu, išorės kosmetiniu pagražinimu ir nieko daugiau. Nei kokios įmonės, nei produkciją gaminančiųjų plėtros bei augimo nematyti. Šiltnamis, baldų surinkimas, kaimo turizmo sodybos (kurių dalį jau parduoda, nes nebeišsilaiko). O virusas Anykščių verslui, orientuotam į pramogas ir turizmą, kirto. Būtent šita pandemija suvarė į bankrotą ne vieną šou biznį, sporto biznį, viešbučių verslą, aviaciją, visas transporto sritis (Kruizai laivais, traukiniai, autobusai...). Manyti, kad 200 eurų pašalpos prie dabartinių, po euro įvedimo 3,452 karto išaugusių maisto ir paslaugų kainų, yra rajono nuosmukio priežastis - naivu ir primityvu. Žvelkite plačiau! Jei jūs laimėtumėte 90 milijonų eurų Jackpotą ar tikrai šuoliais investuotumėte į Anykščių rajoną? Sanatorijų gal porą pastatytumėte, viešbučių...? Ar vis tik ieškotumėte savo milijonams saugesnių ir palankesnių investavimo variantų?"

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ULBA

  Nuoroda

  Su daugeliu tamstos minčiu galima sutikti,bet ka galima pakeisti dabar.Dauguma stiprių ,gabių ,talentingų išvyko ir jie jau nebesugriš,nors ir smarkiai padidinus alga.Jie ten isikūrė sukūrė šeimas,nebent atvažiuos numirti,taigi atsirastu daug firmų, gal net ir mokančiu geras algas ,bet nebėra kam dirbti liko žmonės su silpna sveikata arba čiut gyvi su didelėm priklausomybėm.Reikėjo prieš dvidešimt metu galvot,kurt,gamint.

  Prieš 5 mėnesių
 • Taip!

  atsakymas į: ULBA Nuoroda

  Visiškai sutinku su situacijos analize! Prieš 20 metų tame raudonų plytų pastate šalia Muzikos mokyklos, perversmo darytojai taip kalbėjo: "Reikia tam Alesionkai per pakinklius kirsti dabar! Nes kas gi už mus balsuos, jei jam pavyks pritraukti bent dalį tu investicijų, kurias jis planuoja. Tada jį versti bus per vėlu." Ir kirto!

  Prieš 5 mėnesių
 • Iš dainos žodžių neišmesi!

  atsakymas į: Taip! Nuoroda

  Jums tyliai sakė vienas meras:
  Tingėsit krizėj – bus blogai !
  Dejuot, bet nieko nedaryti…
  Taip niekad nesibaigs vargai.

  Visokiems „nefšudžiams“ rajoną
  Leidot žlugdyt, davėt draskyt.
  Dabar nagus belieka graužti,
  Anykščių krachą teks matyt!

  Nuo jūsų traukias kas tik gali
  Tarnybos, bankai, pinigai,
  Praradus verslą, darbo vietas -
  Kapuos ir Londėn jums keliai.

  Taip, vienas meras jus perspėjo:
  Nebūkit visiškais kvailiais!
  Dabar namus savus paliekat
  Duris užramstę jūs pagaliais …

  Prieš 5 mėnesių
 • Angelė pragaro merga!

  Nuoroda

  Ponai ir ponios komentatoriai, patinka kam ar nepatinka Leonas Alesionka, gerbiate jį ar niekinate, vertinate ar smerkiate, jis yra Lietuvos Respublikos pilietis ir turi Konstitucijos garantuotą teisę į žodžio laisvę. Laisvai gali išsakyti savo nuomonę tiek pats, tiek atsakydamas į žurnalisto klausimus. Niekas gi tamstų neverčia mąstyti taip kaip mąsto jis.

  Prieš 5 mėnesių
 • Ko nyksta Anykščiai ?

  Nuoroda

  Anykščių rajono Demografinė raida tarp 1959 m. ir 2018 m.
  1959 m.sur. 1970 m.sur. 1979 m.sur. 1989 m.sur. 2001 m.sur. 2005 m. 2011 m.sur.
  51 581 48 841 43 101 38 335 35 066 32 637 28 668
  2018 m. - - - - - -
  24 173 - - - - - -
  [rodyti]Demografinės raidos histograma

  Prieš 5 mėnesių
 • Tik faktai, nieko asmeniško

  Nuoroda

  Patriotas
  2020 22 rugsėjo at 16:21 · Atsakyti
  Komunistų sąrašas
  O.Repečkienė
  G.Klimkevičius
  S.Obelevičius
  K.Tubis
  R.Sargūnas
  Komunistai merai – Obelevičius ir Tubis.
  P.S. Kaip manai, skaitytojau, ar "Patrioto" čia išvardinti jau visi buvę komunistai sulindę į Anykščių rajono valdžią? Keli dar buvo ar tebėra seniūnais, Tarybos nariais, kitais veikėjais? Ar labai įžeisčiau juos vadindamas "Penktąja kolona"?

  Prieš 5 mėnesių
 • O kur KGB rezervistų ir skundikų sąrašai? Pvz. "Ąžuolas", "Kastytis" ir pan.

  Prieš 5 mėnesių
 • "Jūratė"

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  O ką veiki tu? Imk ir atspausdink. Faktus o ne pliurpalus. Pirmyn!!! :)

  Prieš 5 mėnesių
 • Ei slunkiai!

  Nuoroda

  Kai kuriems nusipolitikavusiems komentatoriams: Tamstos nelokit! Imkit ir į Anykščius investuokit. Norit - deginkit savo padangas, norit - nanotechnologinius produktus gaminkit, eksportuokit, pasaulį stebinkit veikla ir rezultatais - ne kaimajapišku durnumu! Kur pasaulyje dar matėte kurortą su vieninteliu SPA visame rajone? Be gydomųjų šaltinių, be sanatorijų, be gydyklų, be pramogų industrijos, be naktinio gyvenimo ir kitų kurortams būtinų atributų? Kurortu, kuriame vienintelė pramoga - žolių upėje šienavimas... Tai nykite ir toliau savo nusipolitikavusiais kliedesiais bei veiksmais žlugdydami Anykščių rajoną!

  Prieš 5 mėnesių
 • anykštietė

  atsakymas į: Ei slunkiai! Nuoroda

  pats tu esi slunkius ir debilas. Galėtum išsiblaivęs pamatyti, kad spa naudoja mineralinį vandenį, o pramogų skaičiumi Anykščiai senokai pralenkė Druskininkus. Tik skirtumas tas, kad ten nėra tokių verkšlentojų, kaip kažkada nuo valdžios nustumtas ir įsižeidęs aselionka, kaip tokie avigalviai komentatoriai, dergiantys savo miestą.

  Prieš 5 mėnesių
Įkelti daugiau