Išpildyk vaiko svajonę turėti šeimą. Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymas ir konsultavimas Anykščiuose. Anykščių rajono socialinių paslaugų centras (Šaltupio g. 11, Anykščiai. Tel.: 8 381 5 20 79).

Ar domitės publikacijomis apie Anykščių-Panevėžio apygardoje išrinktą Seimo narę Gretą Kildišienę?

Orai

Naktį -2
Dieną -4

Dienos anekdotas

Prarūkė visą vasarą kiškis su ožiuku, ir nutarė, jog jei kas mokykloj paklaus ką jie veikė, vietoj rūkymo pasakos apie skaitymą. Pirma diena mokykloje, ir štai mokytoja nutaiko pirštu į ožiuką:
-Nagi, papasakok savo vasaros įspūdžius.
Ožiukas kiek sunerimęs atsistojo prieš klasę, ir rėžė:
- Vasara nebuvo labai ypatinga, atsikeliu iš ryto paskaitau, pavalgau, vėl paskaitau, nueinu pas kiškį, ten abu paskaitom. Ir pamenu kartą pamatėm, kaip iš miško išėjo vilkas. Nu bet tooooks apsiskaitęs, jau toooks apsiskaitęs, ir dar pusę knygos už ausies užsikišęs.

Komentaras

Pagal Maironį:

„Oi neverk anykštėne | 2017 01 12

Oi neverk, anykštėne, kad jaunas sūnus
Pradings iš brangiosios tėvynės!
Kad išaugęs kaip ąžuolas girių puikus
Britanijoj bus pastumdinis.

Taip nelaužyk sau rankų, kaip beržo šakas
Kad laužo užrūstintas vėjas;
Kam gimdyti vaikus kad Tėvynę prarast,
Po padu Briuselio apgailėjus“.

Skaityti komentarus (1)
2017-01-06

Šventinis "Anykštos" konkursas

Ech tos Kalėdos, visų jos labai laukiamos. Mums tai didelė šeimos susiėjimo, pabendravimo šventė su savo daug metų išsilaikiusiomis tomis pačiomis tradicijomis. Kai sužibus vakarinei žvaigždei į tėvų namus visi sugrįžta susėsti už bendro stalo, padengto balta linine staltiese, kai ant stalo puikuojasi 12 tradicinių patiekalų, tyliai plazdena žvakelių liepsnos, kai vyriausias šeimos narys perskaito maldą ir visi dalijasi Kalėdaičiu, linkėdami sveikatos ir sėkmingų sekančių metų. Vėliau visi kartu einame išklausyti Kūčių vakaro mišių mažoje miestelio bažnytėlėje. Tas Kūčių vakaras tiesiog yra kupinas laukimo, susikaupimo, o Kalėdų rytas visada kupinas džiugesio, dovanų, giminaičių aplankymu. Kalėdų dienos gražiausias momentas visada būna Kalėdų senelio viešnagė savo ir kaimynų namuose.

Skaityti daugiau...
2017-01-06

Šventinis "Anykštos" konkursas

Editos Zlatkutės nuotraukose įamžintos Kūčios.

Skaityti daugiau...
2017-01-06

Šventinis "Anykštos" konkursas

Siunčiu šių švenčių įamžintus papuošimus mūsų kieme, stalo dekoraciją, bei šiek tiek netradicinį, bet labai gardų ir stalą puošiantį patiekalą - farširuotą lydeką. Kuriant dekoracijas buvo tikslas, kad ne tik tamsiuoju metu, tačiau ir dieną matytųsi ir būtų gražu. Sutemus vainikai sušvisdavo lempučių pagalba, na o dieną būdavo gyva puošmena. Viską pynėme patys su visa šeima. Prie vainiko, kuris matyti ant stalo daugiausiai darbavosi mama, jis buvo puiki stalo puošmena šventinių pietų ir vakarienės metu. O įprastomis dienomis jauki interjero detalė, kurianti šventinę nuotaiką. Ir žinoma gražuolė lydeka. Mamos nuopelnas! Visų labai išgirta ir tikrai be galo gardi. Tai tokios mūsų šių švenčių akimirkos. Su įdėtu dideliu darbu ir visų susitelkimu padaryti šventes kuo jaukesnes.Gintarė Bartulienė.

Skaityti daugiau...
2017-01-06

Šventinis "Anykštos" konkursas

„Mūsų eglutė po Kalėdų senio apsilankymo“. Valdas Cenys.

Skaityti daugiau...
2017-01-05

Šventinis "Anykštos" konkursas

Kiekvienas metais puošiame eglutę. Šie metai nebuvo išskirtiniai, bet ką Kalėdų rytą šeimos nariai randa po ja, visada nustebina. Šiemet mane nustebino labai mielas ir šaunus ,,draugas"- meškinas. Tai labai miela dovana. Jis ir didelis, ir švelnus, ir pūkuotas, tokia dovana iš kart primena linksmas bei nerūpestingas vaikystės dienas. O dabar kiekvieną kart įėjus į kambarį jis pasitinka mielu žvilgsniu. Eglutė kambaryje būna trumpa metų laiką, o meškinas sedės visus metus, kartais pakeisdamas savo vietą bei pozą, bet vis tiek puoš mūsų namus. Tai dabar galima džiaugtis dviem gražiais dalykais: eglute ir meškinu. Tokį grožį vėl bus galima pamatyti tik kitais per Kūčias. Eglė Leonovaitė.

Skaityti daugiau...
2017-01-05

Šventinis "Anykštos" konkursas

O mūsų kalėdinė eglutė jau kelintus metus sudėliota iš šakų, džiaugėmės ir dėl to, kad nepakenkėm gamtai. Darius Bražionis.

Skaityti daugiau...
2017-01-03

Šventinis "Anykštos" konkursas

Mes savo kiemą kalėdiniu laikotarpiu puošiame kiekvienais metais ir vis sugalvojame kažką naujo. Šiemet mūsų kiemo akcentas yra trijų metrų aukščio Devyniaragis elnias (kurį pasigaminome patys), traukiantis senovinį važių su Kalėdų seneliu. Sodą puošia trys medinės stirnaitės (kurias patys pasigaminome), o ant jų sėdi maži nykštukai. Mes taip pat puošiame savo senovinę lineiką su skėčiu, medelius, balkonus bei langus. Šiais metais mūsų papuoštame kieme daga daugiau nei 5000 lempučių, kurios džiugina ir mus, ir pravažiuojančius, jie ne tik sustoja bet ir fotografuojasi prie kalėdinių dekoracijų. Saulius Vaitkūnas.

Skaityti daugiau...
2016-12-27

Šventinis "Anykštos" konkursas

Kūčių vakarą jau visos dovanos po egle.. tarp jų ir mūsų katinėlis Sidas. Šias nuotraukas šventiniam konkursui atsiuntėVirginija Simanavičienė.

Skaityti daugiau...
2016-12-22

Šventinis "Anykštos" konkursas

Kviečiame skaitytojus dalyvauti šventiniame portalo anyksta.lt konkurse ir laimėti 2017  metų laikraščio „Anykšta“ prenumeratą.

Skaityti daugiau...
2016-05-30

Skelbiame fotografijų konkurso „Pavasaris Anykščių rajone“ nugalėtojus

Portale anyksta.lt paskelbtas fotografijų konkursas „Pavasaris Anykščių rajone“ sulaukė ypatingo skaitytojų dėmesio. Gavome net 43 elektroninius laiškus. Šį šeštadienį laikraštyje "Anykšta" paskelbėme laimėtojus.

Skaityti daugiau...