Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Blondinė iš bankomato nori nusiimti pinigų. Už jos stovinti kita blondinė sako:
- Haha, aš mačiau tavo PIN kodą - jis yra keturios žvaigždutės!
Pirmoji atšauna:
- Klysti, jis yra 1566!

Komentaras

Kažin:„ar A.Baurai, kad palydėjo ir paglobojo nebeištikimą LVŽS-ai V.Pranskietį per "Vaižgantines", nebus parodyta R.Karbauskio geltona kortelė?"

Skaityti komentarus (4)

JAV specialusis pasiuntinys Šiaurės Korėjai Stephenas Biegunas (Stivenas Biganas) trečiadienį pareiškė, kad Vašingtonas yra pasirengęs tęsti branduolines derybas su Pchenjanu.

S. Biegunas tai pareiškė pasibaigus eilinėms kasmet vykstančioms JAV ir Pietų Korėjos karinėms pratyboms, kurias Pchenjanas laiko įsiveržimo repeticija. Vykstant tiems manevrams Šiaurės Korėja surengė kelis raketų ir kitokių ginklų bandymus.

Žurnalistams Seule S. Biegunas pareiškė, kad „esame pasirengę įsitraukti, kai tik sulauksime mūsų kolegų Šiaurės Korėjoje atsakymo“.

Po metus trukusio didelės įtampos laikotarpio ir abipusių grasinimų JAV prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) ir Kim Jong Unas praeitais metais Singapūre surengė savo pirmąjį istorinį susitikimą. Per jį abu lyderiai išsakė miglotų įsipareigojimų siekti „Korėjos pusiasalio denuklearizacijos“.

Antrasis jųdviejų susitikimas, vasarį surengtas Hanojuje, iširo tvyrant nesutarimams dėl Pchenjanui taikomų sankcijų švelninimo ir Šiaurės Korėjos nuolaidų.

Tačiau birželį abu lyderiai surengė iš anksto neplanuotą susitikimą Korėjos pusiasalį dalijančioje Demilitarizuotoje zonoje ir sutiko atnaujinti derybas dėl Pchenjano branduolinės programos.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta