Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Lietuvos ir Lenkijos vidaus reikalų ministrai pirmadienį pasirašys susitarimą dėl bendradarbiavimo vidaus reikalų srityje.

Rita Tamašunienė ir Mariuszas Kaminskis (Mariušas Kaminskis) per dvišalį susitikimą Lenkijoje planuoja pasirašyti memorandumą, kad abiejų valstybių Priešgaisrinės apsaugos bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos bendradarbiaus tarpusavy, teiks pagalbą, ypač pasienio teritorijose įvykus nelaimei, pavyzdžiui, kilus gaisrui. Taip pat tarnybos bendradarbiaus užtikrindamos išorės ir vidaus sienų saugumą, teigiama Vidaus reikalų ministerijos pranešime.

„Daug bendradarbiavome su Lenkijos Respublikos vidaus reikalų ministru, kai mūsų šalyse prasidėjo karantinas. Šiuo metu ketiname dvišalius santykius dar labiau stiprinti ir teikti pagalbą krizinėse situacijose“, – teigė R. Tamašunienė.

Kurį laiką buvę tempti Lietuvos ir Lenkijos santykiai ėmė šiltėti prieš porą metų. Svarbiu lūžiu laikomas 2017-aisiais pasirašytas susitarimas dėl krovinių vežimo geležinkeliais tarifų tarp „Lietuvos geležinkelių“ ir Lenkijos įmonės „Orlen“, valdančios naftos perdirbimo gamyklą Mažeikiuose.

Lenkija savo ruožtu siekia Lietuvos paramos ginče su Europos Sąjungos institucijomis, kurios Varšuvai grasina sankcijomis dėl teismų reformos.

Europos valstybėms užsivėrus sienas dėl koronaviruso pandemijos, Lenkija sudarė galimybę Lietuvos piliečiams kirsti šalį tranzitu, taip pat anksčiau, nei kitoms šalims, atvėrė sienas švelnėjant pandemijai.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta