Ar ruošdamiesi antrajai koronaviruso bangai kaupiate maisto atsargas?/

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (3)

Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius su Lietuvos pašto vadovais penktadienį aiškinsis, kokios įmonės galimybės teikti daugiau finansinių paslaugų.   

Susitikime dalyvaus Lietuvos pašto generalinė direktorė Asta Sungailienė ir valdybos pirmininkas Mindaugas Kyguolis, BNS pranešė Susisiekimo ministerija.

Finansų ministras Vilius Šapoka šią savaitę Seime sakė, kad Lietuvoje trūkstant kai kurių bankų paslaugų, jas galėtų teikti Lietuvos paštas. V. Šapoka kartojo, kad ketinamas įkurti valstybinis bankas neturėtų teikti mažmeninės bankininkystės paslaugų, tačiau jas galėtų teikti paštas.

„Kalbant apie mažmeninę pusę, Lietuvos paštas užsiima mažmeninėmis finansinėmis paslaugomis ir jeigu jie įsivertinę matytų, kad gali dar atlikti kažką, kas neturėtų įtakos jų fiksuotiems kaštams, yra galimybė. Jie gali užsiimti finansinio tarpininkavimo veikla, jeigu trūksta kažkokių bazinių paslaugų“, – šią savaitę Seimo Biudžeto ir finansų komitete teigė finansų ministras.

Anksčiau jis yra sakęs, kad Lietuvos paštas jau dabar turi finansų įstaigos statusą ir teikia finansines paslaugas, todėl bendrovė turėtų įvertinti, kokias papildomas paslaugas galėtų teikti.

Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis anksčiau neatmetė, kad panaudojant Lietuvos pašto tinklą galėtų būti kuriamas Valstybinis plėtros bankas. Tačiau V. Šapoka tokiai idėjai nepritaria.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta