Orai

Kas turėtų tapti populiariausia 2021-ųjų metų Anykščių slaugytoja?

V. STANKEVIČIENĖ - 6.2%
V. KVASAUSKIENĖ - 1.4%
L. JACUNSKIENĖ - 6.5%
E. ŠALTENĖ - 1.1%
L. RAGAUSKIENĖ - 15.9%
G. JANULIENĖ - 1.1%
B. PRANSKŪNIENĖ - 0.4%
A. VALAITIENĖ - 2.5%
R. JANKIENĖ - 9.1%
K. LIUTKIENĖ - 9.8%
L. SLAPŠIENĖ - 7.2%
R. BURNEIKIENĖ - 4%
R. VIRŠYLIENĖ - 5.1%
A. BARTULIENĖ - 10.1%
J. ABRAŠKEVIČIENĖ - 3.3%
R.SRAZDIENĖ - 5.8%
R. PACIŪNIENĖ - 8.3%
R. BAGOČIŪNIENĖ - 1.8%

Viso balsų: 276
Balsavimas baigtas. Aktyvus: Balandis 21, 2021

Dienos anekdotas

- Каip planuoji praleisti vasarą?
- Birželį ir liepą būsiu namuose, o rugpjūtį jau reikės aplankyti parduotuvę...

Komentaras

Leonas Alesionka - apie galimybių pasą:„Vertinu gerai. Ypač tada, kai skiepai bus laisvai prieinami ir tereikės tik noro pasiskiepyti. Kitos pasaulio šalys ruošiasi eiti būtent šiuo keliu. Persirgęs ir paskiepytas yra nepavojingas nei sau, nei šeimai, nei visuomenei."

Skaityti komentarus (7)

Statistikos departamento gyventojų tautybės, gimtosios kalbos ir išpažįstamo tikėjimo tyrimo pirmajame etape anketas užpildė apie 60 tūkst. gyventojų.

„Anketą užpildė apie 60 tūkst. gyventojų. Kalbant apie tuos, kurie neužpildė anketos, balandžio – gegužės mėnesiais atrankos (imties) būdu mes dar apkausime 40 tūkst. gyventojų“, – BNS informavo Statistikos departamento komunikacijos skyriaus atstovė Birutė Stolytė.

Tyrimas pradėtas sausio viduryje, kartu su šiemet vykdomu visuotiniu gyventojų surašymu. Pats gyventojų surašymas šiemet atliekamas valstybės turimų duomenų, administracinių šaltinių pagrindu ir surašinėtojai gyventojų nebelanko.

Statistikos departamento sprendimu apklausą vykdyti internetu nepatenkinta Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) inicijavo atskirą lenkų tautinės mažumos surašymą elektroniniu, telefoniniu ir tiesioginiu būdu.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija skyrė įspėjimą LLRA-KŠS, įvertinusi kylančias rizikas dėl asmens duomenų tvarkymo, taip pat atkreipė dėmesį, kad ši iniciatyva, vykdoma tuo pat metu, kaip ir gyventojų surašymas, gali klaidinti žmones.

Statistikos departamento vykdyto 2011 metų gyventojų ir būstų surašymo duomenimis, 84,2 proc. visų Lietuvos gyventojų buvo lietuviai, 6,6 proc. – lenkai, 5,8 proc. – rusai, 1,2 proc. – baltarusiai, 0,5 proc. – ukrainiečiai, 0,6 proc. – kitų tautybių gyventojai.

BNS

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta