Kokį įspūdį paliko Anykščių miesto šventė?

Dienos anekdotas

Koks yra tikras mandagumas?
Tai toks mandagumas, kai užlipęs ant skruzdėlyno, atsiprašai kiekvienos skruzdėlės!

Komentaras

Miestietis:„Gal miesto žmonėms gyventi lengviau? Bet apie juos visi tyli. O ūkininkai dėmesio centre. Pakanka jiems visokių lengvatų, išmokų, kompensacijų. Niekas nepersidirba, išgyvena, tvarkosi. Tik dejuotii moka. Jei taip sunku žemės ūkyje, tai ko ten lindot? Niekas jėga neprivertė tapti ūkininkais."

Skaityti komentarus (2)
Neprižiūrimame parke ąžuolai augti nenori.
Valstybės dieną Anykščiai kasmet pasitinka vienodai - niekaip nesugeba nušienauti ir aptvarkyti pompastiškai pasodinto Karaliaus Mindaugo ąžuolyno.

 

Valstybės dieną Anykščiai kasmet pasitinka vienodai -  niekaip nesugeba nušienauti ir aptvarkyti pompastiškai pasodinto Karaliaus Mindaugo ąžuolyno.

 Už buvusios “Mindaugo karūnos” smalsuoliai gali  pamatyti, kaip atrodo išgarsintas ir kaip vienas iš traukos centrų Anykščiuose pristatomas Karaliaus Mindaugo ąžuolynas.

Įvažiavimas į ąžuolyną  iš Pušyno mirorajono pusės užristas akmenimis, keliukas išgraužtas vandens srautų, apžvalgos aikštelėje primėtyta įvairių šiukšlių.

Kaip ir galima buvo tikėtis, dalgio ąžuolyno teritorija šiemet dar nemačiusi.  Vargu ar minimą plotą būtų galima pavadinti ąžuolynu, nes net zuikiui nebūtų kur pasislėpti, didžioji dalis medelių, kurie kur ne kur kyšo iš žolių, anaiptol neprimena girios galiūnų ir net nėra požymių, kad tokiais bus.

Nepanašu, kad ši vieta būtų mėgiama ir lankoma, kaip buvo tikėtasi,  anykštėnų, vienintelis ženklas, kad miesto centre esanti teritorija retkarčiais lankoma – žemuogiautojų paliktos brydės.

 Beje, nuo pat pradžios Karaliaus Mindaugo ąžuolyną supa nesusipratimai – sumanius šioje vietoje sodinti ąžuolyną ir laukiant atvykstant prezidento V.Adamkaus, paaiškėjo, kad teritorija taip prižėlusi, jog nepakanka paprastų priemonių jai nušienauti. Tuometinei valdžiai tada pagalbos ranką ištiesė dabar jau miręs  vienas iš stambiausių Anykščių rajono ūkininkų Vidas Gutauskas, kuris atsivarė galingą techniką ąžuolyno teritorijai nušienauti. 

Plačiau - "Anykštoje"

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta