Orai

Ar per karantiną buvote išvažiavęs iš savo savivaldybės teritorijos?

Dienos anekdotas

Turguje prie pardavėjo prieina žmogus ir sako:
- Prašom pasakyti, kas šis gražuolis: katytė ar katinėlis?
- Tai ką, jūs iš ausų neskiriate?
- Ne, neskiriu...
- Čia juk triušis!

Komentaras

123:„Tai kiauliu maras, tai pauksciu gripas, tai korono virusas stpresnis nei kiturt.Pasiziuriu kaip baltarusijoj, jokiu maru, kiaules augina visada istisi kaimai, pauksciu gripo nera, o karantinas, po parduotuves vaiksto su kaukem, bet visos parduotuves, istaigos dirba.Kuo mes cia taip opesni?"

Komentuoti
Neprižiūrimame parke ąžuolai augti nenori.
Valstybės dieną Anykščiai kasmet pasitinka vienodai - niekaip nesugeba nušienauti ir aptvarkyti pompastiškai pasodinto Karaliaus Mindaugo ąžuolyno.

 

Valstybės dieną Anykščiai kasmet pasitinka vienodai -  niekaip nesugeba nušienauti ir aptvarkyti pompastiškai pasodinto Karaliaus Mindaugo ąžuolyno.

 Už buvusios “Mindaugo karūnos” smalsuoliai gali  pamatyti, kaip atrodo išgarsintas ir kaip vienas iš traukos centrų Anykščiuose pristatomas Karaliaus Mindaugo ąžuolynas.

Įvažiavimas į ąžuolyną  iš Pušyno mirorajono pusės užristas akmenimis, keliukas išgraužtas vandens srautų, apžvalgos aikštelėje primėtyta įvairių šiukšlių.

Kaip ir galima buvo tikėtis, dalgio ąžuolyno teritorija šiemet dar nemačiusi.  Vargu ar minimą plotą būtų galima pavadinti ąžuolynu, nes net zuikiui nebūtų kur pasislėpti, didžioji dalis medelių, kurie kur ne kur kyšo iš žolių, anaiptol neprimena girios galiūnų ir net nėra požymių, kad tokiais bus.

Nepanašu, kad ši vieta būtų mėgiama ir lankoma, kaip buvo tikėtasi,  anykštėnų, vienintelis ženklas, kad miesto centre esanti teritorija retkarčiais lankoma – žemuogiautojų paliktos brydės.

 Beje, nuo pat pradžios Karaliaus Mindaugo ąžuolyną supa nesusipratimai – sumanius šioje vietoje sodinti ąžuolyną ir laukiant atvykstant prezidento V.Adamkaus, paaiškėjo, kad teritorija taip prižėlusi, jog nepakanka paprastų priemonių jai nušienauti. Tuometinei valdžiai tada pagalbos ranką ištiesė dabar jau miręs  vienas iš stambiausių Anykščių rajono ūkininkų Vidas Gutauskas, kuris atsivarė galingą techniką ąžuolyno teritorijai nušienauti. 

Plačiau - "Anykštoje"

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta