Ar jūsų aplinkoje yra sergančių koronavirusu?

Dienos anekdotas

Vienas iš laimingo gyvenimo patarimų: valgydamas skanų pyragaitį, niekad nesidomėk, iš ko jis pagamintas!

Komentaras

Pensininkas:„Kažkaip keistoka. Anykštėnų Covidinių pacientų nepriima nei Utena, nei Panevėžys, o mes turime priimti vilniečius. Na, ir kas, kad jie sirgs kitomis ligomis. O kai prireiks pagalbos patiems anykštėnams ir savo ligoninėje nebebus vietos, tai kur jiems reikės gydytis? Kiek čia tų laisvų vietų mūsų ligoninėje, geriau saviems pataupykime."

Komentuoti

Gerbiamieji mokytojai, moksleiviai, mokinių tėveliai,

 

Šiandien vėl vaikų rankose pražys gėlės, vėl miestai, miesteliai ir kaimai prisipildys šventiškai pasipuošusių moksleivių. Vėl visų keliai suks į vienintelį tikslą- mokyklas.

Į mūsų duris jau beldžiasi ruduo, sulaukėme Rugsėjo pirmosios- Mokslo ir žinių dienos.

Tai džiugi ir prasminga šventė ne tik moksleiviams, pedagogams, bet ir  mokinių tėveliams, o taip pat ir kiekvienam iš mūsų- juk visų žmonių gyvenimo kelias daugiau ar mažiau būna susijęs su mokykla...

Sveikinu visus besimokančius ar dar tik pirmą kartą praversiančius mokyklų duris su Rugsėjo pirmąja! Sveikinu visus pedagogus, kurie nepailstamai veda ir ves jaunąją kartą mokslo ir žinių takais! Sveikinu mokinių tėvelius, kuriems kas rytą vėl teks išlydėti savo atžalas į mokyklas! Tegu Jus visus per naujuosius mokslo metus lydi sėkmė, stiprybė, sveikata ir laimė!

 

Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta