Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Bažnyčioje kunigas aiškina jaunavedžiui:

- Į klausimą "Ar sutinkate vesti šią moterį?" reikia atsakyti "Sutinku", o ne "Kas bus, tas bus".

Komentaras

Zosė smailianosė:„Girdėjau meras sakė kad čia paslapčių dvarelis, tai gal čia tokia paslapis ir bus parodyta už įsigyta bilietą :), o gal įstaiga neužilgo keis pavadinimą iš viešoji biblioteka į labiau tinkantį ir šiolaikišką- "Paslapčių ir pasakų patyrimo biblioteka...)"

Komentuoti
Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė sako, kad Panevėžio investuotojų forume anykštėnų projektais domėjosi ir užsienio šalių investuotojų atstovai.
Rugsėjo 5-ąją Panevėžyje, tarptautinėje parodoje "Ekspo-2007 Aukštaitija", Aukštaitijos investuotojų forume pristatyti Anykščių krašto investiciniai projektai susilaukė didelio susidomėjimo.

 

Rugsėjo 5-ąją Panevėžyje, tarptautinėje parodoje "Ekspo-2007 Aukštaitija", Aukštaitijos investuotojų forume pristatyti Anykščių krašto investiciniai projektai susilaukė didelio susidomėjimo.

Forume Anykščių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyrius pristatė turistinį projektą - "Viešosios turizmo aktyvaus poilsio ir sveikatingumo infrastruktūros plėtra Šventosios upės kairiajame krante Anykščių mieste". Kaip “Anykštai” sakė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė, potencialiems investuotojams buvo pateiktos žinios apie Anykščių rajono investicinę aplinką. “Konkrečiai buvo kalbama apie Šventosios kairiojo kranto projektą, kur numatytas 5 kilometrų pėsčiųjų - dviratininkų takas, kuriame investuotojams numatyti 9 sklypai. Čia būtų galima rengti kavines, viešbučius. Taip  pat paminėjome Šeimyniškėlių piliakalnį ir galimybes invetuoti jame,  Kalitos kalną. Beje, prie šio kalno, kitoje siauruko pusėje,  taip pat numatyti  3 sklypai, kuriuose būtų galima statyti viešbučius ar kitus turistinius objektus”, -pasakojo D.Gasiūnienė.

Plačiau - "Anykštoje"

Linas BITVINSKAS
linas.b@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta