Kurį tekstą pirmiausiai perskaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Į darbą atėjo naujas skyriaus vadovas. Apžiūrėjo savo naująjį kabinetą ir pasikvietė savo pavaduotojus kartu parūkyti. Rūkomajame vadovas skėlė anekdotą. Visi juokiasi išskyrus vieną.
- Ei, visiems juokinga, o kodėl tau ne?
- Aš ne iš jūsų skyriaus.

Komentaras

Barbora:„Tikrai būtų įdomu išgirsti, kokią Anykščių biudžeto dalį dengia SPA.
ir dar..., vis dėlto, keli Anykštėnai ten gydėsi? Reikalausime reabilitologų, kad rašytų siuntimus į šią Sveikatos priežiūros įstaigą."

Skaityti komentarus (7)
Anykščių komunalio ūkio vadovai prieš artėjančias šventes save žada pamaloninti solidžiomis premijomis, tačiau UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka nelinkęs apie tai prasitarti spaudai.

Anykščių komunalio ūkio vadovai prieš artėjančias šventes save žada pamaloninti solidžiomis premijomis, tačiau UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius Kazys Šapoka nelinkęs apie tai prasitarti spaudai.

Paklaustas, ar darbuotojams bus mokami kalėdiniai atlyginimų priedai, premijos ar vienkartinės išmokos, UAB Anykščių komunalinis ūkis direktorius K. Šapoka ėmė kvatotis ir teigė: „Cha, cha, cha, negaliu jums tokios informacijos teigti, nes tai finansiniai dalykai“.

Neatmestina, jog K. Šapoką prajuokino jo paties koks nors naujai  sugalvotas originalus pavaldinių sveikinimo būdas,  kurio iš anksto jis nenori atskleisti, nes tai jau nebus Kalėdinė staigmena. Kaip žinia, prieš dvejus metus iš darbo atleistoms komunalinio ūkio valytojoms, K. Šapoka įteikė leidyklos „Alma litera“ išleistas  knygas „Kai liūdesys tave aplanko“ su gyvūnų lytinio akto nuotraukomis.pasipiktinusios tokiu vadovo akibrokštu, valytojos sakė mieliau būtų gavusios išeitines kompensacijas. „Tos knygos – tai tiesiog pasityčiojimas iš mūsų. Pažiūrėkite į pavadinimą, spausdinamas nuotraukas ir suprasite, kad šios knygos tikrai netinka atleidimo iš darbo proga“, - „Anykštai“ kalbėjo Regina Lukoševičienė.

K. Šapoka gynė savo išmonę ir aiškino: „Tai labai įdomi knyga. Tiesiog tai simbolinis moterų pagerbimas. Kitaip, manau, būtų nežmoniška“.

UAB Anykščių komunalinis ūkis buhalterė Angelė Dovydėnienė gynė šefą ir dėstė: „Ten tiesiog yra graži foto sesija. Meilės romanų toms moterims juk nenupirksi, nes ne tas jų amžius“.

K. Šapoka nekalba ne tik apie premijas. Jis nenorėjo atskleisti netgi beglobius šunis ir kates turinčio gaudyti žmogaus pavardės ir jo telefono numerio. Viena nuolatinė „Anykštos“ skaitytoja įtaria, jog savivaldybės skiriami pinigai komunalininkams valkataujančių gyvūnų gaudymui taip pat gali būti naudojami neskaidriai...

Kadangi Anykščių komunalinio ūkio direktorius nesako gyvūnų gaudytojo telefono, pastebėjus mieste valkataujančius šunis, kates ar kitus gyvūnus, prašome skambinti K. Šapokai telefonu: 8 – 612  19001.

Anykšta

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta