Orai

Ar per karantiną jūsų išlaidos sumažėjo?

Dienos anekdotas

Yra 3 rūšių studentai:
– tie, kurie supranta matematiką
– ir tie, kurie ne.

Komentaras

Anykštėnė:„Aš galvoju,kad takai yra įrengti pėstiesiems. Šunims turėtù būt atskira vieta pasivaikščiojimui.Pėsčiùjù taku veda didžiulius šunis be antsnukiu.Baisu darosi,kad neužpultù. Kai kas netgi treniruoja šunis pėsčiùjù take.O apie kultūrà nėra ko gero pasakyti.Suoliukai apsisioti,čia pat maži vaikai žaidžia ant suoliukù.KLAIKU."

Skaityti komentarus (1)
Anykščių seniūnijos Peniankų kaimo gyventojas 48 metų Vidmantas Plėta protestavo prieš jo kieme stovinčius elektros stulpus ir todėl atsisakė mokėti už elektros energiją, o ją atjungus, elektrą ėmė vogti.

Anykščių seniūnijos Peniankų kaimo gyventojas 48 metų Vidmantas Plėta protestavo prieš jo kieme stovinčius elektros stulpus ir todėl atsisakė mokėti už elektros energiją, o ją atjungus, elektrą ėmė vogti.

Už suvartotą elektros energiją paskutinį kartą elektros tinklams atsiskaitęs 2003-01-29, aukštąjį išsilavinimą turintis ir niekur nedirbantis V. Plėta sugalvojo protestuoti: už tai, kad jo kieme stovi elektros stulpai, V. Plėta nutarė daugiau nemokėti už elektros energiją. Dėl to specialistai 2005-02-15 atjungė elektros energijos tiekimą į V. Plėtos šeimos namus. Tačiau protestuotojas nenorėjo sėdėti be elektros. V. Plėta savavališkai nuo tinklo atramos prisijungė papildomą įvadą, nutiesė jį į namo elektros instaliacijos dėžę ir, apeidamas elektros skaitiklį neteisėtai suvartojo 2865 kWh elektros energijos ir tokiu būdu akcinei bendrovei „Rytų skirstomieji tinklai“ padarė beveik 933 Lt turtinę žalą. Beje, V. Plėta elektrą vogė du kartus: vieną kartą inspektoriams nustačius svavališką pasijungimą, V. Plėta vėl vartojo elektrą be apskaitos, kol tikrintojams įkliuvo antrą kartą.

Dėl padaryto nusikaltimo V. Plėta visiškai nesigailėjo, todėl Anykščių rajono apylinkės teismas, išnagrinėjęs V. Plėtos baudžiamąją bylą, jam skyrė 10 MGL (1300 Lt) baudą, kurią jis turi sumokėti per 4 mėnesius, ir visiškai patenkino elektros tinklų civilinį ieškinį dėl 933 Lt priteisimo iš V. Plėtos.

Arvydas LINGAITIS
arvydas.l@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta