Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Vienintelis gydytojas, kuris mano, kad esate visiškai sveikas, dirba kariniame komisariate.

Komentaras

Pirma:„Šilumos kainos tegul sumažina. Anykštėno kortelė, nuolaidos viešajam transportui, nemokamas transportas mieste, iki didžiųjų miestų ar miestelių, iki Kavarsko, Svėdasų, Troškūnų, 50 procentų į kitas vietas. Nuolaidos maitynimo įstaigos, renginiai, Velnio akmuo ar Purpurinis vakaras, kad nereikėtu pažymos apie gyvenamąją vietą."

Skaityti komentarus (2)

Vasario 16 d. sveikos gyvensenos klubas „Anykščių vaivorykštė“ visus norinčius pakvietė dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Kelias į laisvę”. Po Valstybinės vėliavos pakėlimo ceremonijos pakiliai nusiteikusių entuziastų kompanija pajudėjo Neprikausomybės parko link. Žygio dalyvius lydėjo Anykščių rajono savivaldybės vicemeras Sigutis Obelevičius, papasakojęs apie šaltojo laikotarpio gamtos ypatybes. Pasigėrėję Anykščių panorama nuo Nepriklausomybės parko kalvos, pasukome Liudiškių piliakalnio link. Ėjome slidžiais miško takeliais, gėrėjomės eglių ir pušų žaluma ir apšerkšnijusiais beržais. 

 

Sveikos gyvensenos klubo vadovė Kristina Kiaušaitė ir muziejininkas Tautvydas Kontrimavičius žygio dalyviams papasakojo kaip seniau atrodė šios Anykščių krašto apylinkės. Daug kam buvo sunku įsivaizduoti, kad prieš keletą dešimtmečių čia plytėjo smėlynai, primenantys Kuršių Nerijos kraštovaizdį. Besidalindami mintimis, perėję užšalusį Šaltupio upelį Aruodėliais vadinamu kalvų masyvu atkeliavome prie Liudiškių piliakalnio. Šį prasmingą žygį užbaigėme vieningai užkopę į Laimės žiburį.
Tik būdamas gamtoje suvoki ką iš tiesų reiškia žodis LAISVĖ…

 

Indrė RUKŠAITĖ

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Šaunuoliai,

  Nuoroda

  Kol šunys loja, o pikti tautiečiai burnoja, kiti - grožisi gamta, savo miesto privalumais, taip augindami savo sąmoningumą ir pilietiškumą. Šis žygis, išties, papuošė šventę. Kitą kartą eisiu su visa šeima.

  Prieš 2 metų
 • cia

  Nuoroda

  sigutis rodo kuo tautai maitintis

  Prieš 2 metų
 • Labai

  Nuoroda

  graži iniciatyva, puikus laisvo laiko praleidimas, LT Gimtadienio įprasminimas. Labai gaila, kad šiemet negalėjau dalyvauti. Lauksiu kažko panašaus.

  Prieš 2 metų