Koks Jūsų požiūris į draudimo sutartis?

Dienos anekdotas

Vyras klausia iš darbo grįžusios žmonos:
– Ar pastatei mašiną į garažą?
– Taip, didžiąją jos dalį.

Komentaras

Gyvenu:„Gyvenu metus laiko Anykščiuose ir matau kad čia galima elgtis kaip tik nori. Automobilius gali statyti kur nori, kaip nori ir taip ilgai kiek nori. Matau galima važiuoti ir prieš eismą ir tech. netvarkingom auto bei moto priemonėm."

Komentuoti

Vasario 16 d. sveikos gyvensenos klubas „Anykščių vaivorykštė“ visus norinčius pakvietė dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Kelias į laisvę”. Po Valstybinės vėliavos pakėlimo ceremonijos pakiliai nusiteikusių entuziastų kompanija pajudėjo Neprikausomybės parko link. Žygio dalyvius lydėjo Anykščių rajono savivaldybės vicemeras Sigutis Obelevičius, papasakojęs apie šaltojo laikotarpio gamtos ypatybes. Pasigėrėję Anykščių panorama nuo Nepriklausomybės parko kalvos, pasukome Liudiškių piliakalnio link. Ėjome slidžiais miško takeliais, gėrėjomės eglių ir pušų žaluma ir apšerkšnijusiais beržais. 

 

Sveikos gyvensenos klubo vadovė Kristina Kiaušaitė ir muziejininkas Tautvydas Kontrimavičius žygio dalyviams papasakojo kaip seniau atrodė šios Anykščių krašto apylinkės. Daug kam buvo sunku įsivaizduoti, kad prieš keletą dešimtmečių čia plytėjo smėlynai, primenantys Kuršių Nerijos kraštovaizdį. Besidalindami mintimis, perėję užšalusį Šaltupio upelį Aruodėliais vadinamu kalvų masyvu atkeliavome prie Liudiškių piliakalnio. Šį prasmingą žygį užbaigėme vieningai užkopę į Laimės žiburį.
Tik būdamas gamtoje suvoki ką iš tiesų reiškia žodis LAISVĖ…

 

Indrė RUKŠAITĖ

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Šaunuoliai,

  Nuoroda

  Kol šunys loja, o pikti tautiečiai burnoja, kiti - grožisi gamta, savo miesto privalumais, taip augindami savo sąmoningumą ir pilietiškumą. Šis žygis, išties, papuošė šventę. Kitą kartą eisiu su visa šeima.

  Prieš 2 metų
 • cia

  Nuoroda

  sigutis rodo kuo tautai maitintis

  Prieš 2 metų
 • Labai

  Nuoroda

  graži iniciatyva, puikus laisvo laiko praleidimas, LT Gimtadienio įprasminimas. Labai gaila, kad šiemet negalėjau dalyvauti. Lauksiu kažko panašaus.

  Prieš 2 metų