Ar savo noru nešiosite veido kaukę?

Dienos anekdotas

Džiugi naujiena: Vilniuje žada pagaliau atidaryti sporto klubą, į kurį neįleis lankytojų, apsirengusių sportiniais kostiumais.

Komentaras

Antanina:„ir karantino pradžioje dauguma koronaviruso atvejų buvo įvežtiniai, buvome jau apsiraminę kad virusas nebeplinta, atlaisvinus padėtįį aišku kad pasipils atvežtiniai atvejai, vėl reiks tupėt užsidarius, nes tikriausiai įves karantiną, o kaip karantino metu buvo visiems "gerai" nespėjom pamiršti"

Komentuoti

Vasario 16 d. sveikos gyvensenos klubas „Anykščių vaivorykštė“ visus norinčius pakvietė dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Kelias į laisvę”. Po Valstybinės vėliavos pakėlimo ceremonijos pakiliai nusiteikusių entuziastų kompanija pajudėjo Neprikausomybės parko link. Žygio dalyvius lydėjo Anykščių rajono savivaldybės vicemeras Sigutis Obelevičius, papasakojęs apie šaltojo laikotarpio gamtos ypatybes. Pasigėrėję Anykščių panorama nuo Nepriklausomybės parko kalvos, pasukome Liudiškių piliakalnio link. Ėjome slidžiais miško takeliais, gėrėjomės eglių ir pušų žaluma ir apšerkšnijusiais beržais. 

 

Sveikos gyvensenos klubo vadovė Kristina Kiaušaitė ir muziejininkas Tautvydas Kontrimavičius žygio dalyviams papasakojo kaip seniau atrodė šios Anykščių krašto apylinkės. Daug kam buvo sunku įsivaizduoti, kad prieš keletą dešimtmečių čia plytėjo smėlynai, primenantys Kuršių Nerijos kraštovaizdį. Besidalindami mintimis, perėję užšalusį Šaltupio upelį Aruodėliais vadinamu kalvų masyvu atkeliavome prie Liudiškių piliakalnio. Šį prasmingą žygį užbaigėme vieningai užkopę į Laimės žiburį.
Tik būdamas gamtoje suvoki ką iš tiesų reiškia žodis LAISVĖ…

 

Indrė RUKŠAITĖ

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Šaunuoliai,

  Nuoroda

  Kol šunys loja, o pikti tautiečiai burnoja, kiti - grožisi gamta, savo miesto privalumais, taip augindami savo sąmoningumą ir pilietiškumą. Šis žygis, išties, papuošė šventę. Kitą kartą eisiu su visa šeima.

  Prieš 3 metų
 • cia

  Nuoroda

  sigutis rodo kuo tautai maitintis

  Prieš 3 metų
 • Labai

  Nuoroda

  graži iniciatyva, puikus laisvo laiko praleidimas, LT Gimtadienio įprasminimas. Labai gaila, kad šiemet negalėjau dalyvauti. Lauksiu kažko panašaus.

  Prieš 3 metų