Ar planuojate atostogas?

Dienos anekdotas

Vėlų rudenį, susėdo alkoholikai prie šiaudų kupetos ir geria. Po kiek laiko jiems pasidarė šalta, ir vienas iš jų padegė tą kupetą. Tai išvydę, kaimo žmonės nutarė nubėgti pažiūrėti, kas vyksta. Pamatęs atbėgančius kaimo žmones, vienas alkoholikas sako:
- Kai padegti, tai niekas nepadėjo, o kai šildytis tai visi susirenka.

Komentaras

Anykštėnas:„Ar galima nors vieną kartą Garbės piliečio vardą suteikti išskirtinai kultūros srities pažibai. Kas garsina Anykščius rimtuose kultūros ir menų projektuose, kieno vardas skamba už Anykščių rajono ar užsienio plotmėje, kas neša žinią apie Anykščių kraštą kaip apie ryškų kultūrai kraštą. Jau laikas būtų pažiūrėti itin profesionaliai į tokios nominacijos skyrimą, o ne saviems išsidalinti, ypač iš biudžeto gyvenantiems."

Komentuoti
Narams iš Utenos dirbti trukdė didelė srovė.
Ketvirtadienį ir penktadienį upėje buvo ieškoma Vaido Leleikos.

 

Ketvirtadienį ir penktadienį upėje buvo ieškoma Vaido Leleikos.

 Naktį iš antradienio į trečiadienį, apie 3 val. neblaivaus, neturinčio vairuotojo pažymėjimo anykštėno Rolando Pipiro vairuojamas VW“Golf“ prieš Šventosios tiltą nušoko nuo kelio ir atsidūrė upėje. Į miestą nuo Svėdasų pusės įvažiuojantį automobilį ties „Rudilės“ degaline stabdė policijos patrulis. Vairuotojas nestojo ir milžinišku greičiu įlėkė į miestą.

Per avariją vienas iš keleivių 18-metis A.Baranausko vidurinės mokyklos moksleivis Vytenis Parachonko buvo sužeistas, o automobilio savininkas 24-erių Vaidas Leleika dingo iš įvykio vietos. Jis buvo pastebėtas plaukiantis upe. Policijos pareigūnu nuomone, realu, jog V.Leleika nelipo į krantą, o puolė plaukti todėl, jog nesusivokė situacijoje, galbūt jam buvo sutrenktos smegenys.

Ketvirtadienį Anykščiuose  sklandė kalbos, jog gelbėtojai rado V.Leleikos kūną, tačiau policijos viršininkas Raimundas Razmislavičius  „Anykštai“ sakė, kad kol kas nei policinkų nei gelbėtojų paieškos nedavė rezultatų.

Šiandien 10 valandą į Anykščius atvyko gelbėtojai iš Utenos, kurie kartu su anykštėnais apžiūrėjo dar didesnę upės dalį. Beje, narai  dirbti negalėjo dėl pernelyg didelės srovės Šventojoje.

Komisaras paklaustas, ar dėl įvykusios avarijos negali kristi šešėlis ant policijos pareigūnų  teigė, kad „tokių gaudynių, kaip žmonės įsivaizduoja“ nebuvo. R.Razmislavičiaus dėstė, kad patruliams buvo staigmena, jog nestojo į miestą įvažiuojantis automobilis. Ir kol policininkai įsėdo į savo automobilį bei pradėjo važiuoti paskui „Golfą“, praėjo šiek tiek laiko, todėl pareigūnai nespėjo  „prisiklijuoti“ prie šio automobilio.    

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta