Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)
2017-08-16

Toliau ties taką

Anykščių rajono savivaldybės administracija tęs  Šventosios upės tako statybas.

Rugpjūčio 10 dieną paskelbtas pėsčiųjų - dviračių tako nuo „Kranto“ kavinės iki Anykščių miesto administracinės ribos statybos darbų viešasis pirkimas.
Pasiūlymus potencialūs rangovai gali teikti iki rugpjūčio 23 dienos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ???

  Nuoroda

  Kažko aš nesuprantu, juk kairysis takas jau nutiestas. Ties taką ant tako, ar čia kalba eina apie dešiniojo kranto taką?

  Prieš 3 mėnesių
 • tai aišku nesupranti

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  Kas kad takas jau patiestas , mums reikia tik pinigus pasiimti ("įsisavinti")...kvailiuk tu..

  Prieš 3 mėnesių
 • Klipas

  Nuoroda

  Įdomu ant kiek dabar sumažės gatvės plotas automobilių vairuotojams? Pagal tendencijas, ta igeru metru susiaurės važiuojamoji dalis.... :((((

  Prieš 3 mėnesių
 • Troliškai

  atsakymas į: Klipas Nuoroda

  Sakoma, duok durniui kelią. Jei jis tikras durnius, tai jam visados kelias per siauras. Dabar atpažinti durnių Anykščiuose paprasta- jei jam reikia pezėti apie siaurėjančius kelius ,tai ir duokime jam kelią.

  Prieš 3 mėnesių
 • Liberalas

  Nuoroda

  Liberalai turi atsiprašyti ankstesnės valdžios už nežmonišką kritiką. Visi strateginiai sprendimai Anykščių vystymosi labui padaryti praeitų kadencijų vadovų. Ačiū jiems

  Prieš 3 mėnesių
 • Pašaldyk galvą

  atsakymas į: Liberalas Nuoroda

  Prie ko čia liberalai ? Ar aTa Galvonas ir savickas liberalai ? Ar girdėjai, benmt vieną kritikos žodį iš liberalo apie taką ?

  Prieš 3 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Kairiojo Šventosios upės tako statybos ir šiuo metu vyksiantys jų tęsiniai yra pati protingiausia investicija anykštėnų poilsiui, laisvalaikio praleidimui. Ir nors tuo taku gali naudotis ne tik miesto gyventojai, tačiau dar neteko girdėti, kad kas pasipiktintų, jog pinigai paleisti vėjui. Valdžia visuomet turi mąstyti ką gero ir reikalingo padaryti miestelėnų labui. Turistams investicijos gali būti būti naudojamos išimtinai įvertinus rizikas ir tų investicijų atsipirkimo laiką bei pajamas, kurios turi būti investuojamos išimtinai vietos gyventojų gerovei. Netgi privatus kapitalas į turizmo objektus leistinas tik tada, jei turizmo veikla nekelia juntamos žalos a n y k š t ė n a m s. Valdžia tą turi įsisamoninti, juk ne turistai juos rinko.

  Prieš 3 mėnesių