Kuris Lietuvos Respublikos Prezidentas, Jūsų nuomone, reikšmingiausias valstybės istorijoje?

Dienos anekdotas

Moteris prašo gydytojo:
- Na, pasakykite man, koks aš gyvūnas...
- Ponia, jūs gi žmogus!
- Na, koks aš žmogus? Ryte keliuosi susivėlusi kaip avis, į darbą lekiu alkana kaip sakalas, įsikimbu į troleibusą kaip bezdžionė ir važiuoju juo kaip zuikis, stumdydamasi kaip meška... Kol atvažiuoju, riejuosi su visais kaip kalė, išlipu apipešiota kaip višta, dirbu visą dieną kaip jautis, paskui kaip skalikas lakstau po parduotuves, apsikraunu kaip kupranugaris ir velkuosi namo kaip nuvarytas kuinas. Namie, ruošdama vakarienę, urzgiu ant vaikų kaip tigras, o ant kaimynų šnypščiu kaip gyvatė. Grįžęs iš darbo vyras klausia: „Katyte, valgis paruoštas?“ Visus pavalgydinu, paguldau vaikus miegoti, pati guluosi. Vyras, atėjęs į lovą, sako: „Pasitrauk, karve, nes išsidrėbei kaip kiaulė“. Na, argi aš žmogus, gydytojau?

Komentaras

Neužmirštuolis: „Emigracija - ne savivaldos problema.
... o nedarbas - aplamai - BLEFAS.
Reikia dirbti su dokumentais - tada gali būti rezultatas.
Dabar - vėliavą kelk, Vilniun važiuok, Ukrajyną pilį jau pastačius.
Rinkėjai, kraštiečiai, žmonės - būkit mums atlaidūs tuos kelis metus, kuruos ir jūs suklydot.
Padėvėtų drabužiū nesumažėjo"

Skaityti komentarus (1)
2017-08-16

Toliau ties taką

Anykščių rajono savivaldybės administracija tęs  Šventosios upės tako statybas.

Rugpjūčio 10 dieną paskelbtas pėsčiųjų - dviračių tako nuo „Kranto“ kavinės iki Anykščių miesto administracinės ribos statybos darbų viešasis pirkimas.
Pasiūlymus potencialūs rangovai gali teikti iki rugpjūčio 23 dienos.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ???

  Nuoroda

  Kažko aš nesuprantu, juk kairysis takas jau nutiestas. Ties taką ant tako, ar čia kalba eina apie dešiniojo kranto taką?

  Prieš 5 mėnesių
 • tai aišku nesupranti

  atsakymas į: ??? Nuoroda

  Kas kad takas jau patiestas , mums reikia tik pinigus pasiimti ("įsisavinti")...kvailiuk tu..

  Prieš 5 mėnesių
 • Klipas

  Nuoroda

  Įdomu ant kiek dabar sumažės gatvės plotas automobilių vairuotojams? Pagal tendencijas, ta igeru metru susiaurės važiuojamoji dalis.... :((((

  Prieš 5 mėnesių
 • Troliškai

  atsakymas į: Klipas Nuoroda

  Sakoma, duok durniui kelią. Jei jis tikras durnius, tai jam visados kelias per siauras. Dabar atpažinti durnių Anykščiuose paprasta- jei jam reikia pezėti apie siaurėjančius kelius ,tai ir duokime jam kelią.

  Prieš 5 mėnesių
 • Liberalas

  Nuoroda

  Liberalai turi atsiprašyti ankstesnės valdžios už nežmonišką kritiką. Visi strateginiai sprendimai Anykščių vystymosi labui padaryti praeitų kadencijų vadovų. Ačiū jiems

  Prieš 5 mėnesių
 • Pašaldyk galvą

  atsakymas į: Liberalas Nuoroda

  Prie ko čia liberalai ? Ar aTa Galvonas ir savickas liberalai ? Ar girdėjai, benmt vieną kritikos žodį iš liberalo apie taką ?

  Prieš 5 mėnesių
 • Juozas

  Nuoroda

  Kairiojo Šventosios upės tako statybos ir šiuo metu vyksiantys jų tęsiniai yra pati protingiausia investicija anykštėnų poilsiui, laisvalaikio praleidimui. Ir nors tuo taku gali naudotis ne tik miesto gyventojai, tačiau dar neteko girdėti, kad kas pasipiktintų, jog pinigai paleisti vėjui. Valdžia visuomet turi mąstyti ką gero ir reikalingo padaryti miestelėnų labui. Turistams investicijos gali būti būti naudojamos išimtinai įvertinus rizikas ir tų investicijų atsipirkimo laiką bei pajamas, kurios turi būti investuojamos išimtinai vietos gyventojų gerovei. Netgi privatus kapitalas į turizmo objektus leistinas tik tada, jei turizmo veikla nekelia juntamos žalos a n y k š t ė n a m s. Valdžia tą turi įsisamoninti, juk ne turistai juos rinko.

  Prieš 5 mėnesių