Anykščių kūrybos ir dailės mokykla (Ladigos g. 3, Anykščiai) kviečia vaikus - mažus ir didelius- bei suaugusiuosius  mokytis meno subtilybių. Išsami informacija telefonu 8 381 52953 arba www.akdm.lt

Ar išvargino lietūs?

Dienos anekdotas

Draugų pokalbis:
– Kažkaip nesveikai atrodai. Kas nutiko?
– Pradėjau sveikai maitintis..

Komentaras

Pastebėjimas: „rengimus posėdžius taryba pasirinko vykdyti uždarus. Tačiau iki šio viešo pranešimo per portalo TV ataskaitų apie posėdyje svarstytus klausimus, siūlytus projektus finansavimui ar kitus aktualius visuomenei ir visuomenės kultūros vystymui konkrečios informacijos nebuvo nei iš savivaldybės atsakingų asmenų už informacijos viešą pateikimą nei tiesiogiai iš KT. Deja , taip pat prieš planuojamus posėdžius nėra viešų pakvietimų iš tarybos ar savivaldybės kultūros skyriaus pateikti piliečiams ar nevyriausybinėms organizacijoms savo pasiūlymus dėl posėdyje svarstomų ar svarstytinų temų, klausimų, pasiliekant išskirtinę galimybę svarstyti tik tarybos narių atstovaujamų organizacijų ar asmenų pasiūlymus."

Komentuoti

Anykščių kultūros centre planuojamoje atidaryti kino salėje bus rodomi animaciniai filmai.


„Yra toks mažus vaikus auginančių mamų prašymas“, - apie poreikį anmacijai Anykščiuose šiandien susitikime su kultūros ministre Liana Ruokytė – Jonsson sakė Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė.

 Kokius animacinius filmus labiausiai norėtumėte išvysti didžiajame ekrane?

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • N.

  Nuoroda

  Ne veltui Mozė žydų tautą 40 metų vedžiojo po dykumą, kad atrastų pažadėtąją žemę. Per dvi kartas išmirė visi, kurie gyveno vergijoje. Ir mums dar trūksta, kad pasikeistų mąstymas dar kokių 20 metų. Sužalojo mus sovietų ideologija, deja.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: N. Nuoroda

  Tarybinė ideologija vadovavosi krikščioniškomis vertybėmis, o nuo 1990 m. Lietuvoje vyravo globalistinė, neoliberalistinė ideologija paremta velnio mokymais. Todėl juokinga, kad tikitės, jog ateis geresnės kartos, kurios užaugo su velnio mokymais.

  Prieš mėnesį
 • Fufaika

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tarybinė ideologija vadovavosi fašizmu, terorizmu, sadizmu ir satanizmu. Todėl jie nužudė pasaulyje daugiau žmonių nei naciai. Juokingiausia kad vis dar yra debilų tikinčių tarybinės ideologijos humanizmu.

  Prieš mėnesį
 • Petiai

  Nuoroda

  Na tai asku, pokemonai su avatarais yra 1000 kartu geriau. Ir, be abejo, jaunaja karta labai ugdo...

  Prieš mėnesį
 • Simsonas

  atsakymas į: Petiai Nuoroda

  Avatarai ir pokemonai, kur kas geriau ugdo jaunąją kartą, nei sovietiniais laikais moksleivių vežimas į kolchozą rinkti akmenų ir bulvių.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  Nuoroda

  Jeigu rodytų tarybinius animacinius filmus, tai būtų į ką pažiūrėti, o šitie amerikonų, japonų yra svetima ir nepriimtina.

  Prieš mėnesį
 • Nenusikalbek

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Visi geri sovietinai multikai buvo pavogti iš amerikos.

  Prieš mėnesį
 • Pietia

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Sovietiniai multikai labiau žalojo vaikus, ir daugelis po jų apsišlapindavo į lovas. Verta paminėti Undinelė, kaip pingvinas akmenį perėjo, baltagvardiečiai nušauna Ereliuką arba pavliką marozovą pervažiuoja fašistų tankas. Tinkamiausi multikai vaikams prieš miegą. Nesistebiu, kad po jų daugelis užaugo vatnikais, su sužalotu mąstymu.

  Prieš mėnesį
 • taip arba ne

  atsakymas į: Pietia Nuoroda

  o jūs jau nustojote šlapintis į lovą?

  Prieš mėnesį
Įkelti daugiau