Ar bijote Rusijos?

Dienos anekdotas

Algirdas Butkevičius prastai kalbėjo angliškai. Galiausiai nutarė ir jis pasimokyti. Kiek pramokęs, vieno pobūvio metu išvedė Amerikos diplomatę šokti ir sugalvojo parodyti, kad sugeba susišnekėti:
– I love you, – tarė Butkevičius.
– I love you, too, – atsakė diplomatė.
– I love you three! – apsidžiaugė Butkevičius.

Komentaras

Pacientas: „Kadu perkelsit savivaldybės administracijų į ligonines patalpas ir apjungsit administracinį aparatų? Maną pašalpa neišgali išlaikyt dvejų valdymą aparatų ir dvejų pustuščių kantorų (ligonines administracinių patalpų ir savivaldybe administracijas). Ataikit krūvon. Bus ir šilčiau ir paciantų daugiau ir unt direktarių suekanominsit. Nepamirškit stiklų, katruos išardet grąžint prie ūkio. Atskirt reikės užkrečiamų politinėm ligom savivaldybės tarnautojų skyrių nuo paprastų tarnautojų ir lankytajų."

Skaityti komentarus (1)

Anykščių kultūros centre planuojamoje atidaryti kino salėje bus rodomi animaciniai filmai.


„Yra toks mažus vaikus auginančių mamų prašymas“, - apie poreikį anmacijai Anykščiuose šiandien susitikime su kultūros ministre Liana Ruokytė – Jonsson sakė Anykščių kultūros centro direktorė Dijana Petrokaitė.

 Kokius animacinius filmus labiausiai norėtumėte išvysti didžiajame ekrane?

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • N.

  Nuoroda

  Ne veltui Mozė žydų tautą 40 metų vedžiojo po dykumą, kad atrastų pažadėtąją žemę. Per dvi kartas išmirė visi, kurie gyveno vergijoje. Ir mums dar trūksta, kad pasikeistų mąstymas dar kokių 20 metų. Sužalojo mus sovietų ideologija, deja.

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: N. Nuoroda

  Tarybinė ideologija vadovavosi krikščioniškomis vertybėmis, o nuo 1990 m. Lietuvoje vyravo globalistinė, neoliberalistinė ideologija paremta velnio mokymais. Todėl juokinga, kad tikitės, jog ateis geresnės kartos, kurios užaugo su velnio mokymais.

  Prieš 3 mėnesių
 • Fufaika

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tarybinė ideologija vadovavosi fašizmu, terorizmu, sadizmu ir satanizmu. Todėl jie nužudė pasaulyje daugiau žmonių nei naciai. Juokingiausia kad vis dar yra debilų tikinčių tarybinės ideologijos humanizmu.

  Prieš 3 mėnesių
 • Petiai

  Nuoroda

  Na tai asku, pokemonai su avatarais yra 1000 kartu geriau. Ir, be abejo, jaunaja karta labai ugdo...

  Prieš 3 mėnesių
 • Simsonas

  atsakymas į: Petiai Nuoroda

  Avatarai ir pokemonai, kur kas geriau ugdo jaunąją kartą, nei sovietiniais laikais moksleivių vežimas į kolchozą rinkti akmenų ir bulvių.

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Jeigu rodytų tarybinius animacinius filmus, tai būtų į ką pažiūrėti, o šitie amerikonų, japonų yra svetima ir nepriimtina.

  Prieš 3 mėnesių
 • Nenusikalbek

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Visi geri sovietinai multikai buvo pavogti iš amerikos.

  Prieš 3 mėnesių
 • Pietia

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Sovietiniai multikai labiau žalojo vaikus, ir daugelis po jų apsišlapindavo į lovas. Verta paminėti Undinelė, kaip pingvinas akmenį perėjo, baltagvardiečiai nušauna Ereliuką arba pavliką marozovą pervažiuoja fašistų tankas. Tinkamiausi multikai vaikams prieš miegą. Nesistebiu, kad po jų daugelis užaugo vatnikais, su sužalotu mąstymu.

  Prieš 3 mėnesių
 • taip arba ne

  atsakymas į: Pietia Nuoroda

  o jūs jau nustojote šlapintis į lovą?

  Prieš 3 mėnesių
Įkelti daugiau