Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (1)

Lietuvos, Latvijos ir Estijos užsienio reikalų ministerijos neturi informacijos, kad per teroro atakas Ispanijoje būtų nukentėję jų piliečiai, penktadienį sakė pareigūnai.

 „(Estijos) užsienio reikalų ministerija neturi informacijos apie sužeistus estus“, – naujienų agentūrai BNS sakė ministerijos atstovas.

Latvijos užsienio reikalų ministerija taip pat nurodė šiuo metu neturinti informacijos apie kokius nors nukentėjusius Latvijos piliečius ar gyventojus ir paragino Barselonoje esančius latvius pranešti giminaičiams ir draugams, kad yra saugūs.

Latvijos piliečiai ar gyventojai, kuriems Barselonoje reikia pagalbos, raginami kreiptis į Latvijos ambasadą ar Konsulinį departamentą Rygoje.

Lietuvos diplomatai taip pat nurodo neturintys informacijos, kad per atakas būtų nukentėję Lietuvos piliečiai.

Pirmasis iš minimų teroro išpuolių ketvirtadienį buvo įvykdytas Barselonoje: populiariame turistiniame La Ramblos rajone mikroautobusui traiškant pėsčiuosius, žuvo 13-a ir buvo sužeista dar 100 žmonių.

Antra teroro ataka anksti penktadienį buvo įvykdyta Kambrilse 120 km nuo Barselonos. Čia automobiliui įsirėžus į žmones buvo sužeisti šeši praeiviai ir policininkas.

BNS inf.

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
  • Komentarų nerasta