Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

Rinkimų diena - tai vienintelė diena, kai vyrai ir moterys visur naudojasi bendra kabina.

Komentaras

Šventės dalyvis: „Kiekvienų metų Obuolinių švenčių vinis - kažkokia nauja idėja, kaip šiemet iš obuolių sudėliotas žodis "ANYKŠČIAI". Kaip ir ankstesniais metais - obuolių kilimai, vaišių stalas prie Šventosios, obuolienės virimas. Tai ir viskas, kas traukia į šventę. O visa kita - tas pats ir nusibodę: ypač daug laiko užimantis nuobodus žemdirbių apdovanojimas, brangi mugė, kurioje amatininkai jau nežino kiek plėšti (pvz. už gruzinišką duoną, paprastai tariant blyną - net 5 Eur), besikartojančios seniūnijų kompozicijos iš rudens derliaus, tie patys saviveiklininkų pasirodymai, iki skausmo žinomos ir girdėtos Edmundo Kučinsko dainos (nors gerai, kad orgaizatoriai nepasikvietė kokios nors "Skylės"). Tiesa, savo klausytojus atlikėjas mėgino užvesti kalbomis apie savo žydrą kostiumą, gėjus ir Gražulį, bet, kaip mėgo dažnai kartoti žodį "kolektyvas" dainininkas, žiūrovai tik abejingai klausėsi žinomų dainų, palydimų vėjo šuorais ir lietumi. Savivaldybės kultūros skyriui reikėtų pagalvoti, kaip paįvairinti šventės formatą, nes žmonės jau nori kažko naujo."

Skaityti komentarus (9)

Prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumas rugsėjo mėnesį šiek tiek smuko, o tarp partijų valdantieji „valstiečiai“ ir opoziciniai konservatoriai turi maždaug vienodą rinkėjų paramą, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu rinkos tyrimų kompanijos RAIT atlikta apklausa.

 Šalies vadovę palankiai vertinančių skaičius sumažėjo nuo 66 proc. iki 60 proc. Nepalankiai šalies vadovę įvertino 15 proc. apklaustųjų.

Prieš pat apklausą ir jos metu daugiausia dėmesio viešojoje erdvėje buvo skirta Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad“, o prezidentės kritikai jai priekaištavo, kad apie mokymų grėsmingą pobūdį kalbėjusi šalies vadovė per pratybas išvyko į Jungtinių Tautų renginį Niujorke.

Premjerą Saulių Skvernelį palankiai įvertino 44 proc. apklaustųjų, nepalankiai - 25 proc., liberalų pirmininką Remigijų Šimašių atitinkamai - 43 ir 17 proc., Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį - 40 ir 19 proc., konservatorių vadovą - Gabrielių Landsbergį - 34 proc. ir 28 proc., „tvarkiečių“ lyderį Remigijų Žemaitaitį - 33 ir 20 proc., socialdemokratų vadovą Gintautą Palucką - 29 ir 21 proc., „valstiečių“ lyderį Ramūną Karbauskį - 29 ir 36 proc., Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovą Valdemarą Tomaševskį - 10 ir 51 proc.

Politinių partijų rikiuotėje tyrimo metu statistiškai reikšmingų pokyčių neužfiksuota. Pirmąsias dvi vietas dalijasi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai - už juos žadėjo balsuoti atitinkamai 17 proc. ir 16 proc. Toliau rikiuojasi socialdemokratai ir liberalai (11 ir 9 proc.).

Du svarbūs įvykiai - teisėsaugos įtarimai Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai bei Socialdemokratų partijos tarybos sprendimas trauktis iš valdančiosios koalicijos - įvyko paskutinėmis apklausos dienomis, todėl šie rezultatai neatspindi jų galimos įtakos. Vyriausybė kitų metų biudžetą pristatė jau pasibaigus apklausai.

Rugsėjo 15-26 dienomis apklausta 1012 Lietuvos gyventojų nuo 15 iki 74 metų.

BNS.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Vien liberalų pavardės: Skvernelis, Karbauskis, Žemaitaitis, Landsbergis ir kt. Kai mylimi ir renkami vien liberalai pagal pažiūras, tai nereikėtų skųstis, kad valstybė išprichvatizuota ir neturtinga, ir žmonės blogai gyvena.
  Grybauskaitės teigiamas vertinimas tiek metų - tai kažkas nesuvokiamo, ne veltui Petkevičius rašė: Lietuva - durnių laivas. Ir ką tu durnių laive gali protingo padaryti, jeigu durnių laivo keleiviai nenori, kad Lietuvoje būtų protas ir išmintis, jiems labiau patinka idiotizmai, todėl ir balsuoja už tuos idiotizmus įgyvendinančius. Kai valstybė ir tauta laisva nuo proto - tai tokia valstybė ir tauta eina link susinaikinimo. Tai ir vyksta.

  Prieš 11 mėnesių
 • Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Žmonės myli liberalus, nes jie savyje nužudė baudžiauninką. Tie kurie dėl kaušo buzos, gali paaukoti laisvę ir garbę bando rinktis kažką kitą. Ačiū istorijai ir Dievui Lietuvoje tokių mažuma. Liberalios mintys laimi prieš mankurtus.

  Prieš 11 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Taigiui Nuoroda

  Kad neoliberalizmas per 28 metus ir išaugino baudžiauninkus. Materialinės sąlygos sąlygoja laisvę rinktis: nėra sąlygų, nėra galimybių ir rinktis.

  Prieš 11 mėnesių
 • Balsas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Negerbiu Jusu nuomones, nes nepateikiate argumentu. kitoje diskusijoje gavote i kaulus.

  Prieš 11 mėnesių