Ar lankotės turguje?

Dienos anekdotas

- Žinai, laikraštyje skaičiau, kad, kasinėdami piliakalnį, archeologai aptiko 13 amžiaus gyventojų darbo įrankius..
- Na ir kas ?
- Vadinasi, ir tada žmonės tingėjo. Net įrankius į žemę užkasdavo, kad nereikėtų dirbti.

Komentaras

niša: „Tarybos nariui, vadybininkui nauja niša teikti paslaugas savivaldybės administracijai, gelbstint direktorių, kai nebeturi viešųjų ryšių specialisto. Būtų įgyvendinta politiko programos dalis- naujos darbo vietos įkūrimas ir verslo skatinimas"

Komentuoti

Prezidentės Dalios Grybauskaitės populiarumas rugsėjo mėnesį šiek tiek smuko, o tarp partijų valdantieji „valstiečiai“ ir opoziciniai konservatoriai turi maždaug vienodą rinkėjų paramą, rodo naujienų agentūros BNS užsakymu rinkos tyrimų kompanijos RAIT atlikta apklausa.

 Šalies vadovę palankiai vertinančių skaičius sumažėjo nuo 66 proc. iki 60 proc. Nepalankiai šalies vadovę įvertino 15 proc. apklaustųjų.

Prieš pat apklausą ir jos metu daugiausia dėmesio viešojoje erdvėje buvo skirta Rusijos ir Baltarusijos karinėms pratyboms „Zapad“, o prezidentės kritikai jai priekaištavo, kad apie mokymų grėsmingą pobūdį kalbėjusi šalies vadovė per pratybas išvyko į Jungtinių Tautų renginį Niujorke.

Premjerą Saulių Skvernelį palankiai įvertino 44 proc. apklaustųjų, nepalankiai - 25 proc., liberalų pirmininką Remigijų Šimašių atitinkamai - 43 ir 17 proc., Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį - 40 ir 19 proc., konservatorių vadovą - Gabrielių Landsbergį - 34 proc. ir 28 proc., „tvarkiečių“ lyderį Remigijų Žemaitaitį - 33 ir 20 proc., socialdemokratų vadovą Gintautą Palucką - 29 ir 21 proc., „valstiečių“ lyderį Ramūną Karbauskį - 29 ir 36 proc., Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovą Valdemarą Tomaševskį - 10 ir 51 proc.

Politinių partijų rikiuotėje tyrimo metu statistiškai reikšmingų pokyčių neužfiksuota. Pirmąsias dvi vietas dalijasi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga bei Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai - už juos žadėjo balsuoti atitinkamai 17 proc. ir 16 proc. Toliau rikiuojasi socialdemokratai ir liberalai (11 ir 9 proc.).

Du svarbūs įvykiai - teisėsaugos įtarimai Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai bei Socialdemokratų partijos tarybos sprendimas trauktis iš valdančiosios koalicijos - įvyko paskutinėmis apklausos dienomis, todėl šie rezultatai neatspindi jų galimos įtakos. Vyriausybė kitų metų biudžetą pristatė jau pasibaigus apklausai.

Rugsėjo 15-26 dienomis apklausta 1012 Lietuvos gyventojų nuo 15 iki 74 metų.

BNS.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Taigi

  Nuoroda

  Vien liberalų pavardės: Skvernelis, Karbauskis, Žemaitaitis, Landsbergis ir kt. Kai mylimi ir renkami vien liberalai pagal pažiūras, tai nereikėtų skųstis, kad valstybė išprichvatizuota ir neturtinga, ir žmonės blogai gyvena.
  Grybauskaitės teigiamas vertinimas tiek metų - tai kažkas nesuvokiamo, ne veltui Petkevičius rašė: Lietuva - durnių laivas. Ir ką tu durnių laive gali protingo padaryti, jeigu durnių laivo keleiviai nenori, kad Lietuvoje būtų protas ir išmintis, jiems labiau patinka idiotizmai, todėl ir balsuoja už tuos idiotizmus įgyvendinančius. Kai valstybė ir tauta laisva nuo proto - tai tokia valstybė ir tauta eina link susinaikinimo. Tai ir vyksta.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigiui

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Žmonės myli liberalus, nes jie savyje nužudė baudžiauninką. Tie kurie dėl kaušo buzos, gali paaukoti laisvę ir garbę bando rinktis kažką kitą. Ačiū istorijai ir Dievui Lietuvoje tokių mažuma. Liberalios mintys laimi prieš mankurtus.

  Prieš 8 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: Taigiui Nuoroda

  Kad neoliberalizmas per 28 metus ir išaugino baudžiauninkus. Materialinės sąlygos sąlygoja laisvę rinktis: nėra sąlygų, nėra galimybių ir rinktis.

  Prieš 8 mėnesių
 • Balsas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Negerbiu Jusu nuomones, nes nepateikiate argumentu. kitoje diskusijoje gavote i kaulus.

  Prieš 8 mėnesių