Kuris Lietuvos Respublikos Prezidentas, Jūsų nuomone, reikšmingiausias valstybės istorijoje?

Dienos anekdotas

Naujasis rusas ateina į „Mercedes“ parduotuvę ir sako:
- Man oranžinį „Mercedes 600 SL“ su sidabrinėmis peleninėmis!
Pardavėjai per savo amželį ir ne tokių klientų buvo sutikę: padarė jam sidabrines pelenines, gavo oranžinį „Mercedes“ ir pardavė... Po poros dienų vėl tas pats naujasis rusas ateina į tą pačią parduotuvę ir sako:
- Man oranžinį „Mercedes 600SL“ su sidabrinėmis peleninėmis!
Pardavėjai jam vėl tokį parūpino. Po savaitės ir vėl tas pats kartojasi. Pardavėjai neištveria ir klausia:
- Klausyk, kam dar vienas „Mercedes“, tu gi jau du nusipirkai!?
- Na kaip kam? Kitose peleninės jau pilnos..

Komentaras

paros anekdotas: „,,Kažkur Anykščių rajono pakrašty tėvas sako sūnui abiturientui: Sūnau prašau padaryk teisingą sprendimą! Nestok ten kur nori , stok į Riomerį,matai gi jau kad Anykščiai nebe rašytojų kraštas.."

Skaityti komentarus (1)

Socialinio draudimo įmokas kitais metais mokės daugiau žemdirbių, bet daliai jų mokesčiai sumažės – Seimas leido juos skaičiuoti ne nuo visų, o tik nuo pusės apmokestinamųjų pajamų. Kaip vertinate tokį Seimo sprendimą, kai mokestinės lengvatos taikomos išskirtinai vienam verslo sektoriui? Ar mokestinėje politikoje turėtų būti išimtys?

 ALEKSAS ALEKSIŪNAS, verslininkas:

-    Taikant mokesčių įstatymus, visi mokesčių mokėtojai turėtų būti lygūs, bet mokesčių įstatymai numato ir šio bendro apmokestinimo išimtis, tuo pačiu įtvirtindami mokesčio mokėtojų teisę į mokesčio lengvatų taikymą. Taigi, mokesčiai turėtų būti paskirstyti visoms mokėtojų kategorijoms atsižvelgiant į jų galimybes. Išskirtinės apmokestinimo sąlygos, kurios suteikia mokesčio mokėtojui teisę mokėti mažesnio dydžio mokestį, paliekant tik socialiniu požiūriu pagrįstas išlygas. Aplamai mokesčių išimtys neturėtų tapti niša tos srities verslui, kuris turi didesnes galimybes įtakoti sprendimus. Suprantama, ūkininkai, kurių ūkis natūrinis, kiti verslo subjektai, tokie kaip šeimos nedidelis verslas neturėtų būti apmokestinti vienodais mokesčiais kaip ir stambieji, nes ir galimybės juos mokėti nevienodos.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ALGIS

  Nuoroda

  GERIAU PANAIKINTI VISAI MOKESČIUS............

  Prieš mėnesį
 • augis

  Nuoroda

  tikslingiausia butu ivesti progresinius mokescius nustatant minimalia riba uz kuria mazesnes pajamas gaunantieji is vis nemoketu pajamu mokescio taip po truputi galima sumazinti socialine atskirti

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: augis Nuoroda

  Kas gi įves, jeigu 28 metus į Seimą renkami dešinieji. Tie, jeigu ir įves progresinius mokesčius, tai bus tik progresinių mokesčių pavadinimas, nes dešinieji atstovauja turtingųjų interesus. Kad kas nors keistųsi į socialinės atskirties mažinimo pusę, dabar nereikia tikėtis, kai valdžią pradėjo imti patys oligarchai. Žinoma, bus daug pliurpimo apie socialinės atskirties mažinimą.

  Prieš mėnesį