Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinį Seimą?

Dienos anekdotas

Miršta močiutė ir sako prieš mirtį visiems savo giminaičiams:
– Mano brangieji, palieku jums labai didelį savo ūkį 1.000.000 hektarų su labai daug pastatų, fermų, su karvių, arklių, ožkų, avių, vištų, ančių, su labai daug sodo vaismedžių ir 95.685.786,45 dolerių.
Visi:
– Oooo, močiute, o kur tas tavo ūkis yra???
Močiutė, išleisdama paskutinį atodūsį:
– Facebook’e…

Komentaras

Bravo ! Trys "reiškia": „Reiškia Seimas ne toks durnas, kad pats save paleidinėtų. Reiškia, Seimas pakankamai protingas, kad pasiduotų konservatorių primetinėjamoms provokacijoms. Reiškia, Lansbergiukui dar teks ilgai laukti Seimo pirmininko vietos. Ir senelis Tata nepadės. Ir maišto pakaunės miškuose nesukursi juk, a ne?"

Skaityti komentarus (4)

Socialinio draudimo įmokas kitais metais mokės daugiau žemdirbių, bet daliai jų mokesčiai sumažės – Seimas leido juos skaičiuoti ne nuo visų, o tik nuo pusės apmokestinamųjų pajamų. Kaip vertinate tokį Seimo sprendimą, kai mokestinės lengvatos taikomos išskirtinai vienam verslo sektoriui? Ar mokestinėje politikoje turėtų būti išimtys?

 ALEKSAS ALEKSIŪNAS, verslininkas:

-    Taikant mokesčių įstatymus, visi mokesčių mokėtojai turėtų būti lygūs, bet mokesčių įstatymai numato ir šio bendro apmokestinimo išimtis, tuo pačiu įtvirtindami mokesčio mokėtojų teisę į mokesčio lengvatų taikymą. Taigi, mokesčiai turėtų būti paskirstyti visoms mokėtojų kategorijoms atsižvelgiant į jų galimybes. Išskirtinės apmokestinimo sąlygos, kurios suteikia mokesčio mokėtojui teisę mokėti mažesnio dydžio mokestį, paliekant tik socialiniu požiūriu pagrįstas išlygas. Aplamai mokesčių išimtys neturėtų tapti niša tos srities verslui, kuris turi didesnes galimybes įtakoti sprendimus. Suprantama, ūkininkai, kurių ūkis natūrinis, kiti verslo subjektai, tokie kaip šeimos nedidelis verslas neturėtų būti apmokestinti vienodais mokesčiais kaip ir stambieji, nes ir galimybės juos mokėti nevienodos.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ALGIS

  Nuoroda

  GERIAU PANAIKINTI VISAI MOKESČIUS............

  Prieš 3 mėnesių
 • augis

  Nuoroda

  tikslingiausia butu ivesti progresinius mokescius nustatant minimalia riba uz kuria mazesnes pajamas gaunantieji is vis nemoketu pajamu mokescio taip po truputi galima sumazinti socialine atskirti

  Prieš 3 mėnesių
 • Taigi

  atsakymas į: augis Nuoroda

  Kas gi įves, jeigu 28 metus į Seimą renkami dešinieji. Tie, jeigu ir įves progresinius mokesčius, tai bus tik progresinių mokesčių pavadinimas, nes dešinieji atstovauja turtingųjų interesus. Kad kas nors keistųsi į socialinės atskirties mažinimo pusę, dabar nereikia tikėtis, kai valdžią pradėjo imti patys oligarchai. Žinoma, bus daug pliurpimo apie socialinės atskirties mažinimą.

  Prieš 3 mėnesių