Ar dažnai lankotės kavinėse?

Dienos anekdotas

- Brangusis tau kavą į lovą?
- Ne, geriau į puodelį...

Komentaras

LED ekranas II: „Todėl labai reikalingas mieste LED informacinis ekranas ir net ne vienas. Pirmasis turi atsirasti Ramybės rajone ir su garso kolonėlėmis, skelbiančiomis apie visus planuojamus mieste įvykius , darbus, pasikeitimus ir kt."

Skaityti komentarus (2)

Gruodžio 12 d. mes, Traupio pagrindinės mokyklos mokiniai, buvome išvykę į prieškarinės Lietuvos laikinosios sostinės – Kauno – Prezidentūrą.

 Pirmiausia dalyvavome ekskursijoje po Prezidentūrą, kur gidas mums aprodė jau restauruotus kambarius, kur kadaise dirbo ir gyveno pirmasis Lietuvos prezidentas Antanas Smetona bei jo artimieji. Pagilinome savo žinias apie Prezidento gyvenimą, jo įvykdytas reformas, palikimą Lietuvai.

Ekskursijoje išgirdome ir apie Vytautą Didįjį, Joną Basanavičių, Maironį ir kitus žmones, garsinusius mūsų šalį. Plačiau susipažinome su Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto signatarais ir jų darbais Lietuvos valstybei.

Edukacinėje programoje žaidėme įvairius istorinius žaidimus, pavyzdžiui, turėjome prie kiekvieno Nepriklausomybės akto signataro nuotraukos pridėti lentelę su vardu ir pavarde. Vėliau pasiskirstėme į grupes, išsirinkome po pora Akto signatarų ir turėjome apie juos papasakoti, ką buvome įsidėmėję edukacinės programos metu.

Per šią išvyką buvo tikrai įdomu, nes sužinojome tokių paprastų, žmogiškų dalykų apie istorines asmenybes. Ar žinojote, kad Antanas Smetona labai mėgo valgyti bulves su rūgščiu pienu, o Jonui Basanavičiui visai nepatiko mašinos ir jis jomis niekada nevažinėdavo?

Artėjant Lietuvos Respublikos šimtmečiui siūlau apsilankyti istorinėje Prezidentūroje. Tikrai bus įdomu.

Traupio pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė Indrė Musteikytė

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • rokas

  Nuoroda

  kam man tokia zinia rwikaliga tai vietines mokyklos sienlaikrascio informacija kur ritasi anyksta atrodo kad laikas atnaujinti zurnalistu korpusa kad naujienu kokybe pageretu nes dabar anyksta pasdare silelio lygio Geda

  Prieš 9 mėnesių
 • Xe

  atsakymas į: rokas Nuoroda

  Eik i nykscius skaityt savivaldybes pranesimu

  Prieš 9 mėnesių