Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Skaityti komentarus (1)
Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas sakė, kad dėl serialo "Varom į miestą" anonso įsižeidusių kavarskiečių yra ir daugiau.

Internete pasirodžius Nerijaus Širvio režisuoto komedinio serialo „Varom į miestą“ anonsui, kuriame nuskamba frazė „Kaip galima gyventi tokioj šiknos skylėj kaip Kavarskas?“, Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas pareiškė, kad tai – „akivaizdus įžeidimas“.
„Adventas, kalėdinis laikotarpis, kažkaip netinkamas laikas kalbėti apie šiknos skyles. Mėgsinsim po Kalėdų kažką ieškoti“, - visos šios istorijos ramybėje nepalikti žadėjo A.Gansiniauskas.

Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Renee

  Nuoroda

  Początki żylaków - od czego one powstają? http://na-impotencje.pl/jakie-leki-na-potencje-powinienem-wybrac/

  Prieš 4 mėnesių
 • Heather

  Nuoroda

  http://oboo.club/author/omiya79/ For example, I were accustomed to believe my unusual good looks, super white teeth and delicious command of the english language was good enough to drive a boatload of backsides each and every article I wrote.

  Prieš 4 mėnesių
 • Daniel

  Nuoroda

  http://labs.gabria.tech/newstart/profile/pentditar36/ This is the price man pays for his erect posture. All of us stand, the ankles take all our weight. In the normal person, on standing, the weight of blood is transmitted to the ankle but the valves break the column of blood into small compartments and reduce the pressure at the ankle. However when the valves are spoilt the weight of the blood column is transmitted to the ankle which is increased more than 10 fold. This enhances all the distressing complications like profuse bleeding, discolouration and peptic issues. Thus the basic treatment of varicose veins in order to use reduce this abnormally questionable at the ankle. Increasing your three kinds of treatment universally accepted.

  Prieš 4 mėnesių
 • Algis

  Nuoroda

  Galima būtų ir pasijuokti įš miesčioniško nemokšiškumo",,prasto išsilavinimo ir įš to išplaukiančios arogancijos, bet čia manau daugiau psichiatrų reikalai, gal gydimas reikalingai.Visuomenėje labiau svarbus klausymas , , ar ne laikas keisti valstybės politikos , išvariusios gyventojus iš regionų ir vietoje Vilniaus bandančios sukurti naujų Vasiukų įš Ilfo ir Petrovo romano Dvylika kėdžių.Gal pamąstykim , ar tuštėjanti Lietuva turės ateitį, ar Lietuvos kultūriniam gyvenimui reikalinga sovietu aludžių žargona propoguojantys veikėjai

  Prieš metus
 • Ut

  Nuoroda

  Ganciniauckus jau su kardu stovi

  Prieš metus
 • Ne

  Nuoroda

  Kavarskas o Kavarckas. Kada kaldunus seniunas raudonzandis atpiginsi? O tai tik sestadieni i sekmadieni dirbi ant pravaziuojanciu. Mes kavarcka zmogai norim paest i sioka diena, uzdaryta buna. A savaitgali neiperkam kurva

  Prieš metus
 • Durniu laivas

  Nuoroda

  Jums su galvom negerai
  ...nemokate juoku primnti
  ..jei seniunas turi laiko tokiems nesamonems tai ji lauk ....visa lietuva syknos skyle

  Prieš metus
 • Nustebęs

  Nuoroda

  Atsistebėti negaliu: na ko jūs čia tiek apie Gansiniauską varot? Taigi ne jį išvadino šiknaskyle, o Kavarską. Nuleiskite prašome garą ir gyvuokite laisvai.

  Prieš metus
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Mane stebina iš Obelių kilusio režisieriaus chamizmas Kavarsko žmonių atžvilgiu.Beja.N.Širvys yra garsiojo Pauliaus Širvio giminaitis.Jis savo leksikonu niekina P.Širvio atminimą ir visą Lietuvą.Jeigu P.Širvys buvo lietuviškas beržas,tai šis psiaudo režisierius mano galva-dvokiantis kurbezdalis.Gražiausia būtų, kad šis ponaitis viešai atsiprašytų Kavarsko žmonių.

  Prieš metus
 • Tumba Rumba

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Jau kam Gižinskai apie kitų chamizmą šnekėt, o tau tai tik užsiraukt ir patylėt!

  Prieš metus
Įkelti daugiau