Ar grybaujate?

Dienos anekdotas

- Klausyk, kaip teroristai pagrobia lėktuvus, juk lėktuvai tokie
dideli...?
Kita atsako:
- Durne tu... kai pakyla į orą, tie lėktuvai pasidaro mažiukai,
mažiukai. Tada jau problemos kaip ir nėra!

Komentaras

Vidmantai: "nekurstykite anykštėnų savo rašliavomis, skatinančiomis pilti bjaurius komentarus. Kaip žurnalistas turėtumėte suprasti, kad algos kilo visiems mirtingiesiems - valdžiai, Jonui, Petrui, Onutei... dėl šalies mokesčių sistemos pasikeitimo. Ramybės."

Skaityti komentarus (3)
Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas sakė, kad dėl serialo "Varom į miestą" anonso įsižeidusių kavarskiečių yra ir daugiau.

Internete pasirodžius Nerijaus Širvio režisuoto komedinio serialo „Varom į miestą“ anonsui, kuriame nuskamba frazė „Kaip galima gyventi tokioj šiknos skylėj kaip Kavarskas?“, Kavarsko seniūnas Algirdas Gansiniauskas pareiškė, kad tai – „akivaizdus įžeidimas“.
„Adventas, kalėdinis laikotarpis, kažkaip netinkamas laikas kalbėti apie šiknos skyles. Mėgsinsim po Kalėdų kažką ieškoti“, - visos šios istorijos ramybėje nepalikti žadėjo A.Gansiniauskas.

Plačiau – laikraštyje „Anykšta“.

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Algis

  Nuoroda

  Galima būtų ir pasijuokti įš miesčioniško nemokšiškumo",,prasto išsilavinimo ir įš to išplaukiančios arogancijos, bet čia manau daugiau psichiatrų reikalai, gal gydimas reikalingai.Visuomenėje labiau svarbus klausymas , , ar ne laikas keisti valstybės politikos , išvariusios gyventojus iš regionų ir vietoje Vilniaus bandančios sukurti naujų Vasiukų įš Ilfo ir Petrovo romano Dvylika kėdžių.Gal pamąstykim , ar tuštėjanti Lietuva turės ateitį, ar Lietuvos kultūriniam gyvenimui reikalinga sovietu aludžių žargona propoguojantys veikėjai

  Prieš 7 mėnesių
 • Ut

  Nuoroda

  Ganciniauckus jau su kardu stovi

  Prieš 7 mėnesių
 • Ne

  Nuoroda

  Kavarskas o Kavarckas. Kada kaldunus seniunas raudonzandis atpiginsi? O tai tik sestadieni i sekmadieni dirbi ant pravaziuojanciu. Mes kavarcka zmogai norim paest i sioka diena, uzdaryta buna. A savaitgali neiperkam kurva

  Prieš 7 mėnesių
 • Durniu laivas

  Nuoroda

  Jums su galvom negerai
  ...nemokate juoku primnti
  ..jei seniunas turi laiko tokiems nesamonems tai ji lauk ....visa lietuva syknos skyle

  Prieš 8 mėnesių
 • Nustebęs

  Nuoroda

  Atsistebėti negaliu: na ko jūs čia tiek apie Gansiniauską varot? Taigi ne jį išvadino šiknaskyle, o Kavarską. Nuleiskite prašome garą ir gyvuokite laisvai.

  Prieš 8 mėnesių
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Mane stebina iš Obelių kilusio režisieriaus chamizmas Kavarsko žmonių atžvilgiu.Beja.N.Širvys yra garsiojo Pauliaus Širvio giminaitis.Jis savo leksikonu niekina P.Širvio atminimą ir visą Lietuvą.Jeigu P.Širvys buvo lietuviškas beržas,tai šis psiaudo režisierius mano galva-dvokiantis kurbezdalis.Gražiausia būtų, kad šis ponaitis viešai atsiprašytų Kavarsko žmonių.

  Prieš 8 mėnesių
 • Tumba Rumba

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Jau kam Gižinskai apie kitų chamizmą šnekėt, o tau tai tik užsiraukt ir patylėt!

  Prieš 8 mėnesių
 • Pagiežinskas

  atsakymas į: Tumba Rumba Nuoroda

  Neturiu už ką kovoti
  o taip norisi paloti.

  Prieš 8 mėnesių
 • gyventoja

  Nuoroda

  Kavarskas yra grazus miestelis tik reikia gero gaspadorio kad ji sutvarkytu pagrinde tvarkoma pagrindine gatve o salutines zvirkeliai , negeneti medziai ir tt

  Prieš 8 mėnesių
 • kavarskiete

  Nuoroda

  mano nuomone jau seniai reikejo keisti seniuna uzsibuvo gal 15 netu gana buti Kavarsko knezium geda jo klausytis kaip jis sneka renginiuose kurie vyksta baznycioje

  Prieš 8 mėnesių
Įkelti daugiau