Už kurį iš šių asmenų balsuotumėte tiesioginiuose Anykščių mero rinkimuose?

Dienos anekdotas

- Mano žmona kažkur perskaitė, kad reikia kuo mažiau vartoti virtų ir keptų produktų...
- Manoji irgi tingi prie viryklės stovėti...

Komentaras

Kaimiečiai: „Kodėl komunalininkai išsivežė iš kaimo vietovių didžiuosius bendrojo naudojimo konteinrius, kurie stovėjop prie kultūros namų, parduotuvių ir kitoxse žmonių susibūrimo vietose? Na, ir kas, kad gyventojams buvo išdalinti nedideli stiklo konteineriai. Vistiek tokių konteineriukų nepakanka žmonės pradeda vėl poilti šiukšles į miškus, pakeles, kai kas veža į Anykščius ir poila į tuos konteinerius. Pastatykit vėl į vietas konteinerius ir bus tvarka."

Skaityti komentarus (3)
Anykščiuose automobilių vairuotojai ypač retai stabteli praleisti pėsčiuosius šioje pėsčiųjų perėjoje.

Kelių policijos pareigūnai atkreipia dėmesį, kad vis dažniau pėstieji patenka į eismo įvykius pėsčiųjų perėjose. Vairuotojų neatidus, nedrausmingas transporto priemonių vairavimas, pareigų pėstiesiems nevykdymas įtakoja itin skaudžius eismo įvykius. Šiais metais, iki vasario 12 d., šalies keliuose žuvo 19 pėsčiųjų, pėsčiųjų perėjose įvyko 91 eismo įvykis, 8 žmonės žuvo partrenkti pėsčiųjų perėjose.   

Siekiant gerinti avaringumo situaciją šalies keliuose, policija griežtina vairuotojų elgesio prie pėsčiųjų perėjų kontrolę ir  vasario-kovo mėn. organizuoja prevencines priemones, kurių metu prie pėsčiųjų perėjų bus vykdoma sustiprinta eismo kontrolė. Vykdydami kiek viešą, tiek ir neviešą eismo prie pėsčiųjų perėjų priežiūrą, pareigūnai fiksuos Kelių eismo taisyklių pažeidimus, kuriuos daro transporto priemonių vairuotojai. Pareigūnai naudos turimą ir stacionarią, ir mobiliąją vaizdo fiksavimo įrangą, o užfiksavus  pažeidimus ne vairuotojo akivaizdoje, nuobaudos bus siunčiamos paštu.
    Pareigūnai kviečia pilietiškus asmenis prisidėti prie saugios aplinkos pėstiesiems gerinimo ir  fiksuoti itin įžūlius pėsčiųjų nepraleidimo pėsčiųjų perėjose atvejus, perduodant juos policijai internetu, naudojantis policijos elektroninių paslaugų sistema ePolicija.lt.
    Policijos pareigūnai primena, kad nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal taisykles, užtraukia baudą vairuotojams nuo 60 iki 90 eurų, už šį administracinį nusižengimą gali būti skiriamas teisės vairuoti atėmimas  nuo 1 iki 6 mėnesių.
    Šių metų sausis keliuose buvo itin tragiškas pėstiesiems, kuriems saugus dalyvavimas eisme tampa vis didesniu iššūkiu. Policijos pareigūnai, susirūpinę pažeidžiamų eismo dalyvių saugumu ir didėjančiu eismo įvykių, kuriuose dalyvauja pėstieji, skaičiumi, nuo šių metų sausio mėnesio vykdo prevencinę priemonę „Kiekvienas yra pėsčiasis", akcentuodami dėmesį į tai, kad pėsčiųjų saugumas kelyje grindžiamas vairuotojų ir pėsčiųjų tarpusavio pagarba ir atsakomybe, o kiekvienas eismo dalyvis tam tikru momentu visgi yra pėsčiasis. Šios priemonės metu įvyko 35 proc. mažiau susidūrimų su pėsčiaisiais, 40 procentų sumažėjo sužeistų pėsčiųjų skaičius.
    Per vieną mėnesį trunkančią eismo dalyvių kontrolės priemonę pareigūnai šalies keliuose nustatė 5 920 pėsčiųjų ir dviračių vairuotojų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, 350 pėsčiųjų buvo nubausti už tai, kad tamsiuoju paros metu neturėjo atšvaitų, nedėvėjo rūbų su šviesą atspindinčiais elementais. Taip pat išaiškinta 12 tūkst. vairuotojų Kelių eismo taisyklių pažeidimų, 159 vairuotojams gresia teisės vairuoti atėmimas iki 6 mėnesių už pareigų pėstiesiems nevykdymą.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • ojei

  Nuoroda

  aš su kauke kažin ar padės registratorius reųkia snuki atvanot ir baigta jei šoka po ratais ar eina su kapišonu reikia kibira vežiotis ir užmauti ant galvos kita karta dairysis

  Prieš 8 mėnesių
 • To SVARBU ATIMTI

  Nuoroda

  Gal generolu pasijautei, kad ataskaitų reikalauji?

  Prieš 8 mėnesių
 • a tai ko sustojo tas fugonas baltas

  Nuoroda

  pre perėjos kur gaistrinė. Nieks gi neina per tu perėju ? Ar čia jau raiks sustot kad ir niekas neina ? (gal čia toks pat bajeris kaip sankryžoj raikia sustot kai suki dešnen ?)

  Prieš 8 mėnesių
 • pasiulymas

  Nuoroda

  prie pesciuju pereju,prie neigaliuju stovejimo vietu ant zenklu uždekit už pazeidimus lentutes su nurodyta dydžio bauda ant pesciuju zenklo, ant neigaliuju stovejimo vietu,gal tada musu protingi vairuotojai supras kad pesciuju perejoje turi praleisti pesciaji,kad neigaliojo stovejimo vietoje turi stoveti tik neigaliojo arba senyvo ligoto vairuotojo automobilis.Jei prieš nosi kabetu lentele 150 euru ant zenklo ir dar kamera situacija pasikeistu,policijos diudžetas papilnes,avariju sumazes ,bus daugiau tvarkos.

  Prieš 8 mėnesių
 • Puikus pasiulymas,

  atsakymas į: pasiulymas Nuoroda

  jei tai butu Siaures Koreja. Nori tokios tvarkos- vaziuok pas vada kima ar una.

  Prieš 8 mėnesių
 • Aha

  Nuoroda

  Vėl reikės išsitraukti registratorių. Pridavinėsiu visus pėsčiuosius, kurie nepažiūrėję išeis į perėją, policijai. Jei žinosiu, dar ir pavardę parašysiu.

  Prieš 8 mėnesių
 • Va

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Miestas stebimas kamerom.Nesustosi laiku prie perejos velniop tavo registratoriai

  Prieš 8 mėnesių
 • SVARBU ATIMTI

  Nuoroda

  nubausti,pinigine baudaatimti o paskaiciaunepriklausomam laikrasti kiek nusikaltimu padares dedule ,o jam dar premija dave ir dar duos pinigu vel renta ,grazulio teikimu ir skvernelis jau patvirtino ,tai tegu anyksciu policijaPATEIKIA STATISTIKA ,KIEK ANYKSCIUOSE PESCIUJU PEREJOJE ,NORS SIU METU ,KIEK NUKENTEJO PESCIUJU

  Prieš 8 mėnesių
 • TAI EINA PER PERĖJA NET NEPAŽIŪRĖJĘ,KAD AUTOMOBILIS ATVAŽIUOJA IR PAN.IRENGTI TIK SU ŠVIESAFORO MYGTUKAIS PERĖJAS

  Prieš 8 mėnesių