Ką pirmiausiai skaitėte naujame žurnalo "Aukštaitiškas formatas" numeryje?

Dienos anekdotas

Ar žinote, kas yra futbolas? Tai toks keistas dalykas: 22 žmonės nerūko, negeria, rūpinasi savo sveikta ir nuolat sportuoja. O tūkstančiai kitų už juos geria, rūko, nesirūpina savo sveikata, nesportuoja ir dar pešasi tarpusavyje!

Komentaras

Merui - administratoriui: „Idomu, kad nėra reikalavimo anglų kalbai. Tai rodo siaurą vadovų požiūrį į Anykščių turizmą. Būtų gerai išgirsti vadovų komantarą."

Komentuoti

Skiemonių seniūnijos Katlėrių kaime bus remontuojamas bendruomenės namų stogas. Anykščių rajono savivaldybė paskelbė stogo remonto darbų viešąjį pirkimą.

Numatyta demontuoti visą stogo dangą su grebėstais bei įrengti naują beasbesčio šiferio stogą, atlikti kitus su stogo remontu susijusius darbus.
Katlėrių bendruomenės pirmininkė yra Raimonda Baurienė, Seimo nario Antano Bauros žmona.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • Gaila

  Nuoroda

  Gaila kad kaip pradejo kurtis buvo tiek svajoniu bendruomene buvo vaikai itraukti i bendruomene uz jaunima labai ejo to kaimo uncirauskai ju deka pradzei ir ju sunaus buvo matyti kad kaimas atsigaus bet tai tik svajone....gaila vaikam pazadetos sporto sales kur prie musu visu bendruomenes moterytes pazadejo taip ir nebuvo vilnieciam sukiso pazistamiems...buvusi kaimo daktara jungles pradzei taip nuostabi buvo bet pamate kas viksta visos pasitrauke gaila kad ne tie zmones valdo bendruomene

  Prieš 10 mėnesių
 • Kaimas

  Nuoroda

  Jei vel vilnieciai juokas pro asaras bus. Tureti taip ir buti....

  Prieš 10 mėnesių
 • Tarybai/žiniasklaidai

  Nuoroda

  Klausimas savivaldybės tarybos nariams ir žiniasklaidos atstovams.
  Tai kas tų patalpų naudotojas? Ar bendruomenė ar savivaldybės įstaiga. Kiek bendruomenė - juridinis asmuo, prisideda prie naudojamų patalų pagerinimo savo lėšomis ar tikslinio projekto lėšomis? Ar šiuos darbus finansuoja Seimo narys ar jo partija?

  Prieš 10 mėnesių
 • Kaimietis

  Nuoroda

  Jei renavuos tie patis vilnieciai kurie dare vidu???? Tai nieko gero viskas sugrius.

  Prieš 10 mėnesių
 • xx

  Nuoroda

  Siūlau Gurklio įmonę.:-)

  Prieš 10 mėnesių
 • -y

  atsakymas į: xx Nuoroda

  ar jau Gurklys patapo valstieciu-zaliuoju?

  Prieš 10 mėnesių
 • Miestelis

  Nuoroda

  kieno žmona reikia būti, kad ir kitiems iš savivaldybės biudžeto lėšų be konkurso ir paraiškos būtų sutvarkomos ikimokyklinio amžiaus vaikams ugdyti skirtos patalpos ar bibliotekos patalpos, kuriomis naudojasi ne tik bendruomenės-tos organizacijos nariai.

  Prieš 10 mėnesių