Ar Anykščių miesto parkas yra tinkama vieta daržui?

Dienos anekdotas

Teismas. Apklausiamas liudininkas:
- Sakykite, ar teisiamasis davė jums narkotikų?
- Ne.
- O ar jo žmona davė?
- O... Atleiskite, čia klausimas irgi apie narkotikus?

Komentaras

turistas-rėmėjas: „Savivaldybė skelbiasi kaip garantas bendradarbiavime su Kinijos atstovais.
Deja savivaldybės įsteigta ir finansuojama iš biudžeto šimtatūkstantinėmis sumomis įstaiga, kurios pagrindinė veikla turizmo ir verslo organizavimas ir informavimas, nesuvaldo savo biudžeto lėšų ir nevykdo įsipareigojimų valstybei: nuo 2018-07-17 turėjo 234.36 € (809.2 Lt) socialinio draudimo skolą."

Komentuoti

Anykščių rajono savivaldybės vadovai pradėjo naują darbo savaitę. Šią savaitę laukia diskusijos, konferencijos bei susitikimai su festivalių organizatoriais.

 

Rajono meras Kęstutis šį pirmadienį susitiko su Seimo nariu Antanu Baura, po kurio sekė tradicinis vadovų pasitarimas. Likusią dieną K.Tubis dirbs su dokumentais.
Antradienį meras susitiks su UAB „Fegda“ atstovais bei VšĮ Būsto energijos taupymo agentūros vadovu V. Serbenta, taip pat susitiks su  Anykščių miesto vietos veiklos grupės atstovais.
Trečiadienį K.Tubio Anykščiuose nebus – jis dalyvaus tarptautinėje konferencijoje „Žaliasis tylos miestas“ Birštone, po to dalyvaus susitikime su Lietuvos kultūros darbuotojais Vyriausybės rūmuose Vilniuje.
Ketvirtadienį K.Tubis į rankas vėl ims dokumentus, be to susitiks su Anykščių bendrijos „Bočiai“ nariais.
K.Tubio penktadienis vėlgi bus skirtas dokumentams bei gyventojų priėmmui.
Mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius antradienį susitiks su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros atstovais.Kitomis dienomis – darbas su dokumentais bei susitikimas su „Devilstone“ bei „Purpurinio vakaro“ organizatoriais.
Savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka trečiadienį dalyvaus įstaigų metinių finansinių rinkinių svarstymo komisijos darbe.Ketvirtadienį dalyvaus seminare „Asmens duomenų apsauga“ Anykščių švietimo pagalbos tarnyboje.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Ramūnas Blazarėnas dalyvaus įvairių komiisijų posėdžiuose, trečiadienį - diskusijoje „Viešųjų paslaugų teikimas savivaldybėse: kur brėžti ribą tarp viešojo ir komercinio intereso?“ Seime.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • chi chi

  Nuoroda

  Kęstučiui reikia pradėti konsultacijas su Darbo biržos atstovais dėl savo ateities.

  Prieš 3 mėnesių
 • Ramūnui

  Nuoroda

  Liniją reikia brėžti per 40 proc. priedą.

  Prieš 3 mėnesių
 • Gerbėja

  Nuoroda

  Miesto VVG pradeda veiklą. Laukiame rezultatų. Puiku, kad meras viskuo domisi.

  Prieš 3 mėnesių