akcija

Ką manote apie rajono vadovų komandiruotes į užsienį?

Dienos anekdotas

Prancūzija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia vyno taurę ir greitai grįžta.
Vokietija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidaro. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, išmaukia bokalą alaus ir greitai grįžta.
Rusija. Iš urvelio išlenda pelė. Apsidairo. Katino nematyti. Greitai nubėga prie stalo, padaro šimtą gramų. Apsidairo. Katino nematyti. Dar šimtą gramų. Vėl apsidairo. Dar vis katino nėra. Na ir dar šimtą gramų. Apsidairo. Atsiremia į butelį ir pradeda barbenti nageliais: "Na ką, palauksime!"

Komentaras

Nepatenkinta: „Šitaip nušienauja ir kapinių takelius. Atėjusi aplankyti kapų, ne kartą radau visą kapavietę padengtą nupjauta žole. Patikėkite ne taip lengva iš ant kapo augančių augalų išrankioti nupjautą žolę. O jeigu apsilankai po savaitės, tai ir ir džiūsta ta žolė ant kapo. Geriau visai nepjautų siaurų takelių, einančių tarp kapų“.

Skaityti komentarus (4)
Akimirka iš spektaklio "Budėjimai"... Nuotr. Jono JUNEVIČIAUS

Vakar, antradienį, Anykščiuose prasidėjo beveik savaitę truksiantis tarptautinis šiuolaikinio šokio festivalis „Pėdos“. Per šešias festivalio dienas bus parodyti 8 spektakliai tiek suaugusiems, tiek ir vaikams. „Pėdas“ atidarė Vyčio Jankausko šokio teatras su spektakliu „Budėjimai“. Beje, už šio spektaklio choreografiją 2008 m. V. Jankauskas buvo apdovanotas Auksiniu scenos kryžiumi.

 

Spektaklyje „Budėjimai“ pasirodė keturios šokėjos, viena jų – pagal Erasmus programą Lietuvoje metus besimokanti britė.

Į pirmą kartą organizuojamo festivalio pirmąjį spektaklį žiūrovų nesurinko daug. Salėje sėdėjo ir Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis. Po spektaklio sveikindamas šokėjas meras apgailestavo, kad taip lanksčiai ir plastiškai judėti jis jau nebegalėtų, nors spektaklis labai patikęs ir planuoja matyti ne vieną festivalio spektaklį.

Šokėjoms buvo įteikta Jurgitos Bugailiškienės kurta šokančio žmogaus statulėlė bei Anykščių kultūros centro režisieriaus Juliaus Jakubėno sukurta padėka su pėdų ženklu.

Šiandien, trečiadienį, į Anykščius atvyksta Talino (Estija) šokėjų teatras „FINE5“, kuris parodys spektaklį „Beautiful“. O sekmadienį festivalį uždarys Kauno šokio teatras „Aura“ ir tarptautinė šokėjų grupė parodysianti spektaklį „Godos“. Šio spektaklio choreografės – norvegės Anne Ekenes ir Pia Holden bei lietuvė Birutė Letukaitė.

Festivalio direktorė – Dijana Petrokaitė, festivalio idėjos autorė ir meno vadovė Jolanta Pupkienė. 

Daiva GOŠTAUTAITĖ
daiva.g@anyksta.lt

Palikite komentarą

0
Sąlygos ir terminai.
 • nuomonė

  Nuoroda

  kažkas nepaprasto, galiu pasakyti, reikia pamatyti, nepapasakosi

  Prieš savaitę
 • Irena

  Nuoroda

  buvo nuostabu, nepakartojama. tokių dalykų neaprašysi- reikia pamatyti. ačiū organizatoriams.

  Prieš savaitę
 • Smagu,

  Nuoroda

  kai visokios didziųjų miestų mandrystes ir naujoves neaplenkia ir Anykščių.Man spektaklis patiko.Gal ne viską supratau,bet žavios profesionalios šokėjos prikauste dėmesį ir viskas buvo super.Sveikinam direktorę Dijaną ir šauniąją ,kūribingąją Jolantą su nauju puikiu sumanymu.Ačiū ir sėkmės.

  Prieš savaitę